Skocz do zawartości

"Szarpanki z życiem" - Kanał YouTube i discord


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Lubię go, jest nie do podrobienia z contentem, mimo że trochę wyolbrzymia niektóre sprawy ale usunął mój komentarz, nie skierowany konkretnie  w niego tylko w branże PUA, gdy on w jednym z ostatnich filmików zachwalał poradniki PUA, to ja wyraziłem trochę odmienne zdanie. Nie zdziwionym bym się gdyby za jakiś czas sprzedawał poprzez swój kanał kursy PUA dla inceli czy coś takiego na modłę redpillową...

Zwłaszcza, że ma podobno przeszłość jako trener PUA i miał kanał z kursami ze sprzedaży na Amazonie ale coś chyba nie wyszło. Cóż każdy chce zarabiać. W Stanach już jest kilku youtuberów, którzy nagrywają Redpillowe treści ale jednak mocno przemycają w swoich treściach PUA.

Edytowane przez BrightStar
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

@Ksanti

Czyli kobieta z "problemami" omijasz SZEEROOOKIIMMM ŁUKIEM :3

Ona pisała że miała ojca alkoholika i że głodna chodziła. Dlatego TAK ważne są dla niej pieniądze...

Mnie to ogólnie śmieszą kobietki bo one gadają, gadają, gadają... a z tej gadki nic nie wynika.

Normalny facet UDAJE że słucha i robi swoje. Puszcza te teksty mimo uszu. Że ma to i to zrobić. &wno! Nikt nie ma prawa wam mówić co macie albo nie macie robić.

Jak macie kaprys zrobić coś to robicie i tyle :3

A takie Olefaktorie się ucha na jedną noc a potem zostawia dla jakiegoś frajera który wierzy w "miłość"...

Edytowane przez Ramaja Awantura
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 5/31/2020 at 10:54 PM, Ramaja Awantura said:

Ona pisała że miała ojca alkoholika i że głodna chodziła. Dlatego TAK ważne są dla niej pieniądze...

Takich lasek są stada, bo też takich rodzin w kraju nad Wisłą jak i całym bloku wschodnim jest ogromna większość. Ale to nie do cb reklamacje, tylko do mamusi, bo to najcześciej mamusia jest winna, że tatuś się zachlał, bo też TAK ważne dla niej były pieniądze. A że na pieniądze tatusia u komuchów było wielu chętnych, to i tatuś się "przekręcił".

 

Ale po co wyciągnąłem ten kanał. Uważam że gościa z Szarpanek trzeba jeżeli nie promować, to przynajmniej wspierać. Dlatego, że jeżeli my nie napiętnujemy takich postaw, to ta roszczeniowość się tak rozpleni i takie debilne tłumaczenia, że w kraju, gdzie jesteście w nowej dekadzie w ogóle życie przestanie być możliwe. Pisałem w wątku o hiperinflacji, że jałowe przebiegi na instagramie przez cyfrozę i te roszczenia, które jeżeli nie zostaną zgodnie wyśmiane przez całą męską populację, to demografia załamie się tak jak w Europie Zachodniej, technologii nie mamy, taniej siły roboczej i rynków zbytu już też nie za bardzo, taka Turcja wypada dużo lepiej. Dzisiaj nawet Włoszki żyją często za mniej kasy niż Polki, a Italii chociaż jest ciepło i zabytki, więc Chińczycy tam pojadą wydać $. To oznacza katastrofę społeczną w przeciągu dekady, bo ekonomiczna nadejdzie dużo szybciej. Polecam się zapoznać, oprócz prognoz ekonomicznych, także z tym, co ten gość ma do powiedzenia w kwestii instagramowych kurewien:

 

 

      

Edytowane przez absolutarianin
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos może wie czy jest w sieci kopia wczoraj wrzuconego w filmu o sytuacji po śmierci tego afroamerykanina? Oglądałem wczoraj w nocy, a że film długi to poległem i poszedłem spać. Koleś ostro pociskał. Dziś chciałem rano dokończyć a tu film z kanału zniknął. Wierzę że internet nie da polec takiej perełce.   

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Gołodupiec napisał:

Wczoraj był dobry 40 minutowy film Mature Lies Matter, o obecnych protestach w USA, lewackiej ideologii ale 2 godziny po publikacji został zdjęty przez YouTube za naruszenie zasad serwisu.

No właśnie o tym piszę, chętnie bym oglądnął do końca.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.