Skocz do zawartości

"Szarpanki z życiem" - Kanał YouTube i discord


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 10.03.2021 o 05:59, spacemarine napisał:

Szarpanki założył sprawa.org mówił o tym w filmie.

 

Wow, nawet wspomnieli o tym na WP:

https://kobieta.wp.pl/o-co-walcza-polscy-mezczyzni-wsrod-odpowiedzi-prawo-do-opieki-nad-dziecmi-dostep-do-badan-zrownanie-wieku-emerytalnego-6616632955906624a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, cst9191 napisał:

 

 

Straszne pretensje do świata, roszczeniowość, egocentrzym, brak empatii i agresja bije z tego posta na FB.

 

Zachowuje się obrzydliwie i widząc takie wysrywy doceniam, że na przestrzeni lat spierdoliłem ze stanowiska podobne osoby i dla nikogo nie byłem lokajem czy multitoolem, otrzymując w zamian pogardę, gdybym przestał być przydatny itd. 

 

I co to za gadka, że kurier ma zmieniać pracę, jeżeli nie chce wykonywać pracy, które nie są jego obowiązkami?

 

Jak ona nie jest w stanie zatrudnić pracowników, którzy będą dźwigać za nią, a sama nie może - to niech sama zmieni pracę.

 

Ale dyskusję z takimi ludźmi to energetyczna czarna dziura i przytruwanie się [vide na blogu Świat Ducha artykuł o wejściach, jak ktoś oprócz psychologicznych/psychiatrycznych aspektów bierzę pod uwagę energetyczną stronę różnych obciążeń].

Niezależnie od argumentów, nic do nich nie dotrze w większości przypadków.

 

Ostatnio na wykopie zgłaszali ją o mizoandrię, oprócz tego widzę, że pierwotny post usunięty - a, właśnie o tym mówi, bo oglądam na bieżąco.

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

Straszne pretensje do świata, roszczeniowość, egocentrzym, brak empatii i agresja bije z tego posta na FB.

Obrzydliwy babsztyl, tfu.

 

Ta "dama" ma 166k sypukcji na facebooku, ale rozumiem że w większości chodzi o kółko wzajemnej adoracji :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, cst9191 napisał:

Ta "dama" ma 166k sypukcji na facebooku, ale rozumiem że w większości chodzi o kółko wzajemnej adoracji :)

 

Na insta 23k, ale okazuje się, że wiele z nich to fejki, co już zauważył jakiś użytkownik wykopu:

 

https://www.wykop.pl/wpis/56104391/tak-sobie-czytam-o-tej-aferze-i-wchodze-na-insta-t/

 

Możliwe, że FB też jest sztucznie napompowany, ale to tylko przypuszczenie.

Zresztą, już wszystko na pisałem na jej temat, dalej szkoda mi strzępić ryja heh. 😊

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Dworzanin.Herzoga said:

Ostatnio na wykopie zgłaszali ją o mizoandrię, oprócz tego widzę, że pierwotny post usunięty - a, właśnie o tym mówi, bo oglądam na bieżąco.

Zgłosiłem panią na FB, zobaczcie jeszcze co jej mąż wyrabia, hasła pokroju "Gdyby kurierzy myśleli to nie byliby kurierami". Trzeba wyrywać te chwasty. Pisać donosy boże. Samo pisanie na tym forumku nic nie zmieni. Zachęcam każdego do podjęcia kroków na tyle ile mu czas pozwala.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Miraculo napisał:

Samo pisanie na tym forumku nic nie zmieni.

 

A skąd śmiałe przypuszczenie, że chcę coś zmieniać w szerszej skali. 😊

Wyraziłem opinie, jak ktoś się zgodzi - fajnie, nie, to trudno - tak czy inaczej omijam takie treści i życie toczy się dalej.

 

 Dopóki jest popyt na takie wysrywy, można 24 h na dobę zgłaszać, a jak jednego zbanują, to odbiorcy

się przeniosą do innych podobnych "twórców". 

 

Ale jak czułeś taką potrzebę, by to zgłosić, to w porządku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, cst9191 napisał:

 

 

Pięknie Szarpanki usmażył raczka😁

Dodatkowo może kobiety tego nie wiedzą, ale kurier jeżeli nie ma na przesyłce opcji door to door to nie ma obowiązku wnoszenia zawartości.

Praca kuriera zaczyna się od 7 rano i  kończy się późnym wieczorem gdzie po całym województwie jak ma taki rejon musi jeździć i dodatkowo

dźwigać ciężary. 

W tym przypadku ego kobiety zostało podrażnione no jak kto facet śmie jej odmówić😆

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co zgłaszać skoro pańcia sama siebie ora i ośmiesza, im więcej takich jest na świeczniku tym lepiej, niech głupota się nakręca i tym szybciej wypadną za bandę. Jak nie można i trudno walczyć z tym cykiem to trzeba go rozkręcać dalej aż się sam wypali i zacznie zjadać się nawzajem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.