Skocz do zawartości

"Szarpanki z życiem" - Kanał YouTube i discord


Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam go szanuję. Umiał na wizji normalnie przedstawić co i jak, wręcz nawet zawarł w tym co go zmotywowało, w jakim kierunku chciał to pociągnąć, czemu tak wyszło .. itd  Widać stres, ale nie odpuszcza, to dobry znak.

 

Widziałem komentarze na pierwszym jego koncie na YT to jest racja, dużo chłopaczków i komentarzy, które nie licowały z powagą tematu i pomimo przyciągania zainteresowanych to jednak zaniżały poziom. Ukazywały zafiksowanie na jednej stronie medalu. Młyn na wodę dla "kukoldwery".  Byłoby głupio, gdyby pójście w drugą stronę zaowocowało podobnym zdarzeniem co to, które zainicjowało cały kanał.

Jako pomysłodawca kanału musi to ogarniać i dostosowywać się do sytuacji. Tu nie ma co krytykować, jedynie obserwować i kibicować. Niewiele jest takich inicjatyw.

 

Teraz będzie miał okazję zrobić to jeszcze lepiej, jeśli nie odpuści, to wyjdzie z tego mocniejszy, a i szansa, że dotrze do szerszej widowni, która go nie odrzuci z miejsca również będzie większa. Kibicuję i trzymam kciuki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwróćcie uwagę na to, co powiedział w tym filmie, że

 

Masoneria wytypowała w Polsce kobiety jako tą mniejszość, która ma doprowadzić do upadku kraju, bo innych liczących się mniejszości nie ma.

 

Może teraz mi uwierzycie, że to nie jest przypadek, że z kobietami w Polsce się stało, co się stało. To nie przypadek, a rezultat.

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, absolutarianin napisał:

Może teraz mi uwierzycie, że to nie jest przypadek, że z kobietami w Polsce się stało, co się stało

Temat aborcji jest i tak wyciągany w sytuacjach kryzysowych w PL - jako przykrywka. Zawsze jest potencjał na gadanie, tym razem uderzono w czulsze struny. Uważam, że coś na rzeczy jednak jest, ale nie jest to proces krótkofalowy, który wydarzył się teraz i nie dotyczy tylko kobiet. To już zaczęło się dobrą dekadę temu, jeśli nie dłużej. Mam wrażenie, że i moja ostatnia LTRowa relacja oberwała rykoszetem (gdzie wydawało się, że człowiek taki młody nie jest - to jest już sensownie ukształtowany i mniej podatny na propagandę skierowaną w młodych). Przyspieszyło parę lat temu. Teraz mamy kulminację. Tak jak wspomniałeś - rezultat (żniwa).

 

Elementy tej strategii (jakby popatrzeć od tej strony negatywnej, która przeważa):

 - uzależnianie ludzi od technologii i łatwych rozwiązań z elementem grywalizacji (nagrody za określone działania) oraz zwiększenia atencji

zwiększanie potencjału lenistwa, egocentryzmu, lęków

 - obniżanie wymogów / zmniejszenie krytycyzmu (wady nieprawidłowo wdrażanej tolerancji)

zwiększanie potencjałów lenistwa i egocentryzmu, niedbałości

 - obniżanie morale facetów (te wszystkie incelskie, przegrywowe wpisy vs nachalne (slangowo: spermiarskie) podejście części facetów do kobiet)

zwiększanie potencjałów apatii i egocentryzmu, lęków

 - obniżenie morale kobiet (dalsze jechanie po kompleksach, dodatkowe przywileje/parytety, zachęcanie do rozwiązłego trybu życia za młodu i korzystanie z benefitów i przywilejów providerów w dojrzalszym wieku)

zwiększanie potencjałów lenistwa i egocentryzmu, lęków

 

Masz więc rozwiązania, które dają dodatkowe możliwości wybranej grupie (z lepszymi zasobami), ale jeszcze bardziej pogłębiają przepaść pomiędzy tymi z mniejszymi zasobami.

Hawkins w swojej książce "Siła czy Moc" pisał, że średni poziom świadomości ludzi poszedł w górę i przekroczył 200 - poziom odwagi (gdzie wcześniej trzymał się na niższym poziomie < 200). Przy czym to były badania obejmujące ze 2-3 dekady temu, optymistycznie podejście, obecnie mam wrażenie, że komuś zależy na obniżeniu tego poziomu i w tą właśnie stronę znów świat idzie.

 

Pytanie na jak długo i pytanie - skoro ta zmiana następuje - czego boi się grupa, która zainicjowała taką zmianę na gorsze? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
11 godzin temu, spacemarine napisał:

 

Ten film został usunięty z powodu naruszenia zasad YouTube dotyczących szerzenia nienawiści.

 

A wczoraj nie chciało mi się już oglądać. Dziś już nie ma. Dajcie link do jego kanału na tym drugim portalu, może tam nie usunęli.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

 

W dniu 8.03.2021 o 18:17, spacemarine napisał:

To jest strona Szarpanki z życiem ? Słyszałem, że jakąś fundacje, stowarzyszenie założył, można linka ?

W dniu 29.12.2020 o 18:30, Armengar napisał:

Szarpanki i Marek to bohaterowie,

Fajnie jakby coś razem stworzyli, nawet jakieś wspólne nagranie na kanale Szarpanki i Radio Samiec 2 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.