Skocz do zawartości

Leszno - kierowca z Porsche chciał zabić na pasach, następnie uderzył w twarz. Czyli hur dur damę biją!


Rekomendowane odpowiedzi

Wielu z Was bracia napewno słyszało w mediach o głośnym zdarzeniu z Leszna gdzie kierowca Porsche miał potrącić kobietę na pasach po czym uderzyć ją w twarz. 

 

Media pokazywały nagranie jak umięśniony mężczyzna uderza kobietę. No co za cham, ch** i wszystko co najgorsze tak się zachowuje?! Opinia publiczna już faceta skazała. Możnaby powiedzieć pozamiatane. 

 

Niestety albo stety dla mężczyzny wszystko to okazało się...manipulacją.Media zwyczajnie zmanipulowały sytuacje pokazując urywek nagrania. A oto całe:

 

 

 

 

Podsumowując co widzimy na filmie? 

1.Kierowca zatrzymał się na pasach przed dalszą jazda bo w tym miejscu nie miał innej możliwości

2.Po sprawdzeniu rozpoczął ruszanie gdy wyskoczyła mu przed maskę ta kobieta która sama nawet się nie rozejrzała

3.Panna przejeżdża dłonią po masce samochodu(możliwe że czymś rysuje po karoserii) 

4.Po zejściu z pasów psioczy do kierowcy i pokazuje jakieś gesty(możliwe że fak nie widać dokładnie) tzn. prowokuje

5.Kierowca dopiero TERAZ wysiada z auta

6.Kobieta na niego PLUJE 

7.Mężczyzna dyscyplinuje pannę i wsiada do auta chcą odjechać 

8.Panna próbuje wyciągnąć telefon i robić mu zdjęcia, sama prawie wsiada na maskę. Facet nie chce tego kontynuować więc próbuje odjechać ta kobieta sama pcha się pod ruszające auto

 

 

Zamieszczam post żeby pokazać jak łatwo zostaliśmy wszyscy zmanipulowani i zrobieni na numer poszkodowanej, niewinnej niewiasty,której wszyscy chcielibyśmy ruszyć w zbroi na ratunek,a prawda jak widać nie jest wcale taka oczywista. 

 

Druga sprawa to pytanie do Was:

Jak powinien zachować się mężczyzna w sytuacji gdy kobieta publicznie go opluwa? 

Jak nigdy nie uderzyłem kobiety nawet najbardziej mnie wkurwiajacej bo jednak uważam że słabszych istot się nie bije tak serio bracia nie wiem czy w takiej sytuacji utrzymalbym ręce przy sobie. 

 

Dodatkowo widać jak polskie kobiety żerują na polskim białorycerstwie. Ta panna była pewna że wolno jej pluć na mężczyznę bo mężczyzna jej na to nie odpowie bo ona jest przecież kobietą. Cóż zdziwiła się. 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie, to my chyba widzimy dwa zupełnie różne filmy. Wyskoczył do niej z łapami, kto normalny tak robi bo kobieta napyskowała? I gdzie go opluła jak stała przed maską a on siedział w aucie?

 

Co do pasów, kwestia zobaczenia materiału przed tym filmem, może jej nie puścił na pasach, a może wyskoczyła - tego nie wiem.

 

Jazda z kobietą na masce to kurwa przestępstwo - jakby upadła to mógłby po niej przejechać.

 

Gość powinien dostać konkretny wyrok za bandyckie zachowania, wstyd bronić tego agresora. Jak zaatakował kobietę, to Ty byś został ciężko pobity przez niego...

  • Like 5
  • Dzięki 1
  • Zdziwiony 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parafrazując "Wiedźmina", gdybym się bił z kobietą, to niejako podniósł bym ją do swojego poziomu, tak samo jak bym zaczął się przerzucać wyzwiskami ze statystycznym sebą. To świadczy o kruchości ego.

Gdyby jakaś furiatka wyciągnęła do mnie łapy, myślę, że sprowadziłbym do parteru i trzymał za nadgarstki, czekając aż sobie ochłonie i przeprosi. Ale co z potencjalnymi świadkami, wiedzącymi o sytuacji tyle co my o powyższej? Policji też bym raczej nie ufał, a w sądzie mogą dokleić dowolną łatkę, pijesz piwo = agresywny alkoholik, chodzisz na boks = agresywny psychopata itp itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Zajac napisał:

11 sekunda. 

Ale czy widzisz że wyskakuje do niej napakowany, wielki i agresywny gość z łapami? On nie wyszedł gadać, wpadł w szał. Tłumaczysz takiego "człowieczka"?

 

Jakby mi coś warknęła kobieta to bym zlał i jechał dalej, a nie rzucał się z łapami a później jeszcze jechał z wariatką na masce...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasada pierwsza, jak ktoś biegnie do Ciebie z łapami to albo uciekasz, albo walisz go na pizdę, kolokwialnie mówiąc, masz mu tak dojebać, żeby zrozumiał że nie warto nigdy atakować ludzi na ulicy, a jeśli nie chcesz tego robić, to dzwonisz pod odpowiednie służby :) .

 

Tutaj trafił na kobietę, która w bezpośrednim starciu nie ma z nim szans, zastanawiam się jakby zareagował jakby to dwóch rosłych, napakowanych kiboli mu tak wyszło przed maskę, pewnie zesrał by się ze strachu i pojechałby dalej.

 

Niestety w Polsce dalej jak w lesie, ludzie którzy mają drogie auta to często buraki do potęgi, pewnie z małym fiutkiem, jakim trzeba być kretynem żeby wartościować siebie poprzez kawałek blachy i uważać się za lepszego od kogoś kto ma tańszą blachę :D .

 

Edytowane przez The Motha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W podstawówce jak dziewczyna pierwsza zaczeła to oddawałem podwójnie o potem zawsze kończyła się wizyta u psychologa i obniżone zachowanie.

Ale nigdy nie pozwoliłem w szkole by mnie jakaś baba/dziewucha poniżyła, jak zaczęła to obrywała, a potem ja u psychologa.

W tej chwili uważam to samo że jak kobieta zaczyna to trzeba jej oddać, co to ku..a ma być by kobiety mogły pozwalać sobie na więcej.

Ja się na taką politykę nie zgadzam, jak równouprawnienia to równouprawnienia i to samo tyczy się lania po mordzie.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wygląda jak by on pierwszy otworzył drzwi, może powiedzieć gdzie kurwa łazisz, ona, że na pasach to może i on wyskakuje z łapami do niej. To jakiś psychopata jest ten koleś, samosąd za przejście przed jego samochodem. Powinni mu dać wyrok i to gruby, jeszcze prawie kobietę przejechał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typ mi trochę przypomina tych młodziaków z ruskiego jutuba, co to chodzą z kasą i płacą ludziom na ulicy by dali się poniżyć np dziewczynie obcinają głowę na łyso.

Kobieta widać wybiła go trochę z tego przeświadczenia, kim on to nie jest, przy okazji - fajny samochód ale są nad nim jeszcze duuużo bardziej bogatsi ludzie, którzy się tak nie muszą obnosić.

 

A na koniec, chciałbym tylko dodać, że tak naprawdę na tym nagraniu to ciężko to wszystko zobaczyć, na pewno widać, że kobieta przechodzi, następuje jakaś rozmowa, furiat wysiada i ją klepie, po czym wsiada i odjeżdża. Zero pomyślunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobieta w tej sytuacji powinna była obejść z tyłu auto a nie pchać się przed maskę. Co byłoby, gdyby facet jej nie zauważył i ruszył, znalazła by się pod kołami. Przegięła pałę, a facet odczytał jej zachowanie jako jawną prowokację.  I skończyło się tak jak się skończyło.

Edytowane przez Les
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minutes ago, Ksanti said:

Mówiąc dyplomatycznie w języku kobiet "wina jest po obydwóch stronach" :)

 

 

A może jej tym liściem życie uratował albo innej pani? No bo ta pani będzie mieć uraz do przechodzenia 5 cm przed maską znienacka. A może następnym razem by tak wlazła pod tira i skończyła w prosektorium? A może inna panienka obejrzy to na yt i sobie pomyśli ` ja też tak chodziłam, bo wszyscy muszą mi ustępować, nawet auta, bo taka ważna, ładna i w ogóle jestem ale teraz nie będę, bo taki liść to w sumie mało przyjemny chyba jest`` ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Zajac napisał:

Kierowca zatrzymał się na pasach przed dalszą jazda bo w tym miejscu nie miał innej możliwości

Zatrzymał się, żeby przepuścić typa z rowerem (w pierwszej sekundzie widać kiwnięcie głową w jego stronę). Babka postanowiła skorzystać z chwilowego postoju.

 

36 minut temu, Les napisał:

Co byłoby, gdyby facet jej nie zauważył i ruszył, znalazła by się pod kołami.

Po puszczeniu filmiku w zwolnionym tempie widać, że jej wejście przed maskę i ruszenie auta następują w zasadzie jednocześnie (we wspomnianej pierwszej sekundzie).

Nie wiadomo czy kierowca jej nie zauważył, czy chciał ją zablokować.

Artykuł 14 kodeksu drogowego zabrania pieszym wchodzenia na jezdnię:

a) bezpośrednio przed jadący pojazd, w tym również na przejściu dla pieszych,

b) spoza pojazdu lub innej przeszkody ograniczającej widoczność drogi;

Ta jej akcja trochę słabo wygląda w świetle tych przepisów.

1 godzinę temu, Marek Kotoński napisał:

Ale czy widzisz że wyskakuje do niej napakowany, wielki i agresywny gość z łapami? On nie wyszedł gadać, wpadł w szał.

Tego nie wiemy. Gdyby go nie opluła a on by ją walnął, wszystko byłoby tak jasne i proste, jak medialny opis tej sytuacji.

Fakt, że pani z jakiegoś powodu uznała, że naplucie na napakowanego, agresywnego gościa to dobry pomysł...trochę zmienia postać rzeczy.

Agresywne były obie strony, media mówią nam tylko o jednej z nich. To oczywista manipulacja.

Ciekaw jestem, czy w odwrotnej sytuacji (baba za kierownicą, chłop na pasach) nagłówki portali informacyjnych byłyby równie jednoznaczne?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obie strony były agresywne, ale jedna plunęłą (po wyskoczeniu z auta agresora, a nie przed) a druga uderzyła i jechała z kobietą na masce, ryzykując jej kalectwem i śmiercią.

 

Nie porównujmy tego.

 

Agresor wyskoczył z auta, nie powinien tego robić - gdyby do mnie tak wyskoczył, byłbym gotowy na bójkę bo co innego może to oznaczać?

 

No i najważniejsze - stanął na pasach, a powinien stanąć przed nimi. Ma wystarczający kąt widzenia sprzed pasów, by widzieć jadących z lewej strony.

 

Rok więzienia nauczy bydlę normalnego zachowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że wina leży wyłącznie po stronie tej pani.

Nie wolno jej było pluć na kolesia ani rysować jego samochodziku. Za coś takiego wylampienie to minimum.

Z kolei skoro sama się pcha pod kółka należy uszanować jej wybór a nie robić aferę.

 

Podziwiam spokój kierowcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te pasy to jest pomyłka, przerobione niedawno, czekać tylko na poważny wypadek.

Zachowanie pieszych i kierowców w tym miejscu to Afryka, podobne sytuacje co na tym filmiku to codzienność.

 

Oboje powinni stonować, teraz będą bujać się po sądach.

Gdyby facet miał jaja, zachowałby spokój i zgłosił uszkodzenie auta, gdyby babka zachowała spokój poczekałaby minutę i po sprawie.

 

Żeby było jasne, nie pochwalam przemocy! Każde naruszenie nietykalności osobistej powinno być surowo karane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, pillsxp napisał:

W podstawówce jak dziewczyna pierwsza zaczeła to oddawałem podwójnie o potem zawsze kończyła się wizyta u psychologa i obniżone zachowanie.

Ale nigdy nie pozwoliłem w szkole by mnie jakaś baba/dziewucha poniżyła, jak zaczęła to obrywała, a potem ja u psychologa.

W tej chwili uważam to samo że jak kobieta zaczyna to trzeba jej oddać, co to ku..a ma być by kobiety mogły pozwalać sobie na więcej.

Ja się na taką politykę nie zgadzam, jak równouprawnienia to równouprawnienia i to samo tyczy się lania po mordzie.

 

Filmik prześmiewczy, ale dopiero zauważam, że kolega Sebastian w kapturze ma w sumie trochę racji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W którym miejscu ona rysuje mu samochód?

Nie rozumiem jak można tego buraka bronić.

 

1. Facet staje na pasach.

2. Kobieta po pasach przechodzi tuż przed maską samochodu (większość ludzi tak by zrobiła, bo panuje ogólne przekonanie, że pieszy na pasach ma pierwszeństwo, a na pasach nie zatrzymuje sie samochodu).

3. Facet widząc ją, bo chyba ślepy nie jest, chce ruszyć i przejechać przed nią.

4. Ona samochodu nie rysuje, ale dotyka jakby chciała zatrzymać, przechodzi i patrzy na kierowcę.

5. Facet otwiera drzwi, wrzeszczy i pewnie ja obraża.

6 Ona się zatrzymuje i odpyskowuje.

7. Facet wyskakuje z samochodu i rusza w jej kierunku.

8. Kobieta pluje i cofa się.

9. On ją uderza i nie robi tego bo ona go opluła. Wcześniej miał już taki zamiar dlatego idzie na nią jak czołg. Po co by zresztą wyskakiwał z auta?

10. Kobieta staje przed samochodem bo chce zrobić zdjęcie rejestracji i mieć dowód tego co tu miało miejsce. Wyciąga komórkę.

11. Facet w nią wjeżdża i ucieka.

 

Powinien dostać słoną karę.

 

 

Edytowane przez Heniek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ona - chamskie plucie na kogoś, za które słusznie dostała w japę.

On - chamskie stawanie na pasach i wyskakiwanie do niej z mordą, za które słusznie dostanie karę. 

 

Podsumowując, dwójka osobników z przerośniętym ego i brakiem kultury trafiła na siebie. 

W mediach oczywiście tylko ona święta, nie wspomnieli o pluciu na niego. 

Edytowane przez Morfeusz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Marek Kotoński napisał:

No i najważniejsze - stanął na pasach, a powinien stanąć przed nimi. Ma wystarczający kąt widzenia sprzed pasów, by widzieć jadących z lewej strony.

Nie do końca Marek. Możesz stanąć na pasach kiedy wymaga tego sytuacja i tutaj gość stał prawidłowo- np. kiedy zbliżasz się do skrzyżowania/ronda i wyjeżdża Tobie rowerzysta (zauważ, że może ktoś wyjeżdżać też z prawej strony, zatrzymując się przed pasami nie zauważyłby nikogo plus fakt, że rowerzyści potrafią w mig znaleźć się na jezdni) wtedy siłą rzeczy musisz się zatrzymać na pasach. Jest wiele takich sytuacji i to nie jest wykroczenie tylko prawidłowe zachowanie.

 

Ja to trochę inaczej widzę. Dwoje cymbałów. Święta krowa i chłopek agresorek. Każdy ponad każdym.

 

Który z Was odważyłby się sprzedać lepę i próbować przejechać człowieka za jakąś akcje (która jest np. codziennością w Warszawie) w dobie wszechobecnego monitoringu?

Jeśli chodzi o panią, to każdy wie jaki to typ człowieka i tutaj na filmie doskonale to widać (coś jak panie zaciekle walczące o każdy pieniądz bo jej się należy).

 

@Zajac co ma białorycerstwo do tej sytuacji? Możesz mi wyjaśnić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtrącę swoje trzy grosze. A co by nie.

Gość stoi w połowie na pasach, fakt. Nie da się nie stać na tych pasach jeśli się chce podjechać do skrzyżowania, fakt. Tak są skonstruowane.

Niczym nie przejeżdża po masce samochodu, chce go ominąć, w końcu gość stoi na pasach.

Moim zdaniem widać, że go opluła i za to dostała. Nie wiemy co sobie "opowiadali", na pewno nie bajkę o Jasiu i Małgosi.

Potem chciał ją "rozjechać", to tez widać.

Skoda gadać, szkoda strzępić ryja. Jeden burak większy od drugiego. Widać, że "w tej samej lidze". Gdybym miał oceniać to jego wina większa, jest bardziej agresywny, w ogóle nie tylko z piąstkami. Nie zdziwię się jak go ukarają, mają za co.

 

 

Edytowane przez wrotycz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.