Skocz do zawartości

Szerzej otwarte okno na świat


Rekomendowane odpowiedzi

Tak przez wątek płaskoziemski na naszym forum przypomniało mi się, że zawsze chciałem mieć lunetę i poobserwować sobie to co wyżej.
Na pewno to by było ciekawe doświadczenie, zdaje sobie sprawę, że dobrej jakości sprzęt będzie trochę kosztował ale kiedyś zrobię sobie taki prezent :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne hobby polecam :) Warto rozejrzeć się w okolicy za jakąś grupą entuzjastów i samemu /zanim zainwestuję się w sprzęt/ zapoznać się z tematyką. Ja ostatnio mam trochę inne hobby, robię sobie maraton z największym z przechujów polskiej kinematografii - Januszem Traczem :) Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega w pracy jest takim zapaleńcem, aż jeździ za miasto z tym teleskopem :D  To że kupisz raz to nie wszytko, potem będą upgade'y, tam się chyba te celowniki z przodu ciągle dokupuje, trochę podobnie jak obiektywy do aparatów. Fajną opcją jest też możliwość dokupienia przejściówki, i przykręcenia bezlusterkowca, jak masz, żeby foty porobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.