Skocz do zawartości

Poznałam nowego faceta, ale kocham innego. Uda mi się zapomnieć?


Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, Turop napisał:

I tak pewnie będzie się pukać z tym alfą, a z tym dalej spotykać.  

Czyste skur***yństwo, a później jeszcze mają czelność płakać jakie to nieszczęśliwe i pokrzywdzone.

Szkoda mi tych gości, którzy tkwią w czymś takim w zupełnej nieświadomości.

Ty się możesz starać, angażować, a później się okazuje, że to było rzucanie pereł przed wieprze.

 

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ty traktuj  ją dobrze :).

Znoś jej humorki itp.

A taki sobie ją tylko ruchnie i ma gdzieś.

Wy same się prosicie o  takie traktowanie ale to dobrze już niedługo.

Nie będzie nikogo kto będzie chciał z wami być na stałe.

Będziecie na kolanach prosić mężczyzn żeby chciał z wami być.

Wy możecie zdradzać puszczać się na lewo i prawo  ale jak was tak potraktuje mężczyzna to wielkie larum jaki z niego chuj.

Czy to nie jest hipokryzja?

 

 

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Bruxa napisał:

Domi zastanów się co Ty w ogóle pleciesz, nie nadaje się do związku skoro Cię nie pociąga, tamten nie chce być mężem, oboje się nie nadają i szukaj sobie innego.

Jakaś normalna odpowiedź w tym stulejarskim lesie. Już chłopaki zdążyli zrobić lincz i na podstawie jednej kobiety przedstawić nam ogólną charakterystykę 4mld innych kobiet. Uwielbiam to, beka jak cholera :D. 

Edytowane przez Tomko
  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Domi napisał:

Tylko ten, który mi odpowiada nie chce wiązać ze mna przyszłości, może też po części dlatego, że bardzo zwraca uwagę, jak i jego rodzina na status społeczny, który mam gorszy od niego? Może dlatego, że nie pochodzę z tak prestiżowej rodziny? A on zwraca uwagę na  takie pozory, tak zauważyłam.

Pewnie chciałby na żonę jakąś dobrze wykształconą  dziewczynę pochodzącą z dobrego domu i z super pracą, a nie kogoś ze ednim wykształceniem, średnią pracą, pochodzącą w dodatku z biednej rodziny, a jego rodzice wydaje mi się, że zwracają na to uwagę, jak i on zresztą

Może porozmawiaj z nim czy są jakieś warunki by zmienił zdanie? Te pogrubione możesz zmienić. A tego "nadającego się na męża" zostaw. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotykasz się z nowym, który chce z tobą być i jednocześnie nie zerwałaś kontaktu ze starym, którego kochasz (przynajmniej tak ci się wydaje bo nie możesz go usidlić), ale który traktuje cię tylko jak worek na spermę i nie chce nic więcej. 

Gardzę takimi kobietami.

Oczywiście ty i twoja kobieca logika wszystko sobie pieknie tłumaczy i usprawiedliwia podłość i egoizm. 

Zrob przysługę temu, który się angażuje w tę relację i nawet nie jest świadom podłości, która dzieje się za jego plecami. 

Daj mu szczerą rozmowę i prawdę. Powiedz mu jak jest, bez upiększania, bez niedomówień, bez wybielania się. I zakończ to. Bo kurwa szkoda faceta, jego uczuć i zapału. Mam nadzieję, że się jeszcze się w to nie wciągnął na tyle mocno, żeby go to załamało. 

Edytowane przez nie_warto
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Godzinę temu, Domi napisał:

Mam wrażenie, że tutaj chcecie mi przekazać coś w stylu- "nie zechciałaś fajnego faceta, który się tobą interesuje, ale bad boya, to teraz cierp". Bo wy pewnie boicie sie, że sami znajdziecie się w takiej sytuacji, lub juz sie w takiej znaleźliście. To takie pewnego rodzaju odegranie się tylko na innego kobiecie- czyli na mnie- za potencjalne sytuacje, które mogłyby was spotkać, lub może już was spotkały

Paniusiu, przydreptałaś na to forum po radę. chcesz poznać głównie męski punkt widzenia, a dostajesz odpowiedzi, które zupełnie nie pasują do twojego już ustalonego wyobrażenia i nie potwierdzają twojego kobiecego spierdolenia polegającego na, no właśnie czym? Tym, że nie wiesz czego chcesz, że zawsze mało i że zawsze nie tak. Czy może na tym, ze mityczny alfa zawsze zeszmaci i porzuci, a i tak będzie mnie do niego ciągnęło, ponieważ to przecież łobuz kocha najmocniej;)

Zresztą ty już chyba decyzję podjęłaś i to co tu napiszemy nie ma żadnego znaczenia. Jeśli chcesz potwierdzenia swojej decyzji, to udaj się na net kobiety czy inną kafeterię. Tu raczej tego nie znajdziesz. Dostaniesz konkretne odpowiedzi, a nie smyranie się po dupkach.

 

Jakie to typowo kobiece i schematyczne to wzbudzanie poczucia winy w facetach co to nie potwierdzają moich własnych, życiowych decyzji, przeważnie złych. Przecież ja, właścicielka macicy nigdy nie jestem winna, to zawsze winny jest kto inny. To te przegrywy z forum, odgrywacie się teraz na mnie biednej myszce, bo jakaś was kiedyś skrzywdziła. Boże co za ból dupy.

  • Like 8
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, nie_warto napisał:

Spotykasz się z nowym, który chce z tobą być i jednocześnie nie zerwałaś kontaktu ze starym, którego kochasz (przynajmniej tak ci się wydaje bo nie możesz go usidlić), ale który traktuje cię tylko jak worek na spermę i nie chce nic więcej. 

Gardzę takimi kobietami.

 Oczywiście ty i twoja kobieca logika wszystko sobie pieknie tłumaczy i usprawiedliwia podłość i egoizm. 

Zrob przysługę temu, który się angażuje w tę relację i nawet nie jest świadom podłości, która dzieje się za jego plecami. 

Daj mu szczerą rozmowę i prawdę. Powiedz mu jak jest, bez upiększania, bez niedomówień, bez wybielania się. I zakończ to. Bo kurwa szkoda faceta, jego uczuć i zapału. Mam nadzieję, że się jeszcze się w to nie wciągnął na tyle mocno, żeby go to załamało. 

Co Ty Ona prędzej wpędzi tamtego w poczucie winy i nagada głupot. Niż mu powie prawdę. I biedny niczego nieświadomy facet pewnie się jeszcze mocniej zaangażuje i zacznie latać. Taki jest schemat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BRAIN_ROOT tak pewnie bedzie. Koleś zgłupieje, bo nie bedzie wiedział co się odjebało, zacznie prosić, błagać, przepraszać, bo przecież było dobrze, wiec o co chodzi!? 

A ona tylko poczuje do niego większą pogardę i niechęć jednocześnie mocniej sikając po nogach za tym niezdobytym ukochanym. 

Takie schematy. Ale przecież ,,jestem inna niż inne" 

ilu to dobrych chłopaków się zmarnowało przez takie szukające plastra

Edytowane przez nie_warto
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, BRAIN_ROOT napisał:

Ja miałem taki przypadek własnie nie dawno z alpha widow. Widzę, że dziewczyna była wobec mnie bardzo fer i sama to zakończyła bo jak sama przyznała dostała wyrzutów sumienia. 

Ja miałem taki wypadek trwający prawie 10 lat i chyba dopiero wyrzuty sumienia złapały ją po urodzeniu dziecka, kiedy się "pięknie" zawinęła. Z jej punktu widzenia po wszystkim też to było fair ;) 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie jedyna zaleta tej masowej imigracji ukraińskiej jest taka, że Polacy mają w końcu wybór i to wybór zdroworozsądkowy.

A Polki z klasycznym bólem dupy, że będzie coraz mniej jeleni do urabiania, bo Polacy wolą bardziej konserwatywne i tradycjonalistyczne Ukrainki.

Polaku, wychodź za Ukrainkę!

 

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mat2206 napisał:

Wy same się prosicie o  takie traktowanie ale to dobrze już niedługo.

Nie będzie nikogo kto będzie chciał z wami być na stałe.

Będziecie na kolanach prosić mężczyzn żeby chciał z wami być.

Wy możecie zdradzać puszczać się na lewo i prawo  ale jak was tak potraktuje mężczyzna to wielkie larum jaki z niego chuj.

Czy to nie jest hipokryzja?

No właśnie, nie chciałbym Ciebie smucić ale raczej nic się nie zmieni w tej materii w najbliższej przyszłości, zawsze się znajda jacyś frajerzy i białorycerze, żeby zaszły jakieś zmiany musiałby zmienić się cały paradygmat cywilizacyjny np. na podobny jak w Islamie w obecnym paradygmacie cywilizacyjnym, w którym przyszło nam żyć nie ma szans na zmiany - nawet jeżeli większość młodych mężczyzn zatrybi o co kaman  to system wprowadzi nowe represje np. bykowe albo kary za korzystanie z usług prostytutek albo jakikolwiek kontakt z kobietą zostanie uznany przez system za zaproszenie do małżeństwa itd parafrazując Jerzego Urbana (Rząd sie wyżywi) System się obroni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

9 minut temu, SaiyanPrince napisał:


A Polki z klasycznym bólem dupy, że będzie coraz mniej jeleni do urabiania, bo Polacy wolą bardziej konserwatywne i tradycjonalistyczne Ukrainki.

Polaku, wychodź za Ukrainkę!

Konserwatywno tradycjonalistycznie facet jest bankomatem. Ja jednak wolę te wyzwolone liberałki co chcą być finansowo niezależne a nie tylko miś daj i daj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.