Skocz do zawartości

Rozmowa dwóch koleżanek - ależ się uśmiałem...


Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze? Wolałbym samemu pojechać tam i pobawić się, spędzić fajnie czas nie będąc na łańuchu kobiety, tylko po prostu pobawić się, poznać fajnych ludzi, dziewczyny itd. Taki wyjazd na podróż poślubną czy coś? Moim zdaniem niewarto. A zachowanie tej kobiety? Nihil novi.

Edytowane przez vand
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, kuchta napisał:

Kobiety są bardzo życiowe i pragmatyczne, ostatnie co można o nich powiedzieć, to naiwność. Umiejętność planowania nawet latami rozwodu, rozstania, wkopania faceta w alimenty, wychowywanie nieswojego dzieciaka, itp. - to jest ta emocjonalność? :) 

Nie, to jest duży spryt i rozumienie otoczenia które je otacza.

To nie spryt, ale naiwność ''beciaków'' ,jakby wszystkich naglę oświeciło to ten spryt można o kant dupy potłuc.

 

Dlaczego z większością chłopaków z forum ten spryt nie działa? bo Oni już wiedzą, spryt to jest wtedy kiedy Ty o tym wiesz że chcę Cię zrobić w bambo, ale wykorzystujesz to z korzyścią dla siebie, dając jej poczucie tego że to Ona rządzi .

 

2 godziny temu, goryl napisał:

Kobiety statystycznie zarabiają mniej pieniędzy (bo wykonują mniejszą pracę)

Bo się mniej nadają :) .

 

2 godziny temu, goryl napisał:

Kupują o wiele więcej ubrań i kosmetyków co ma bardzo duży wpływ na budżet domowy.

...i na matkę ziemie, gdzieś te wszystkie graty muszą iść, a gdzie? na wysypisko śmieci.

Taka ciekawostka, mój znajomy robił remont na strychu dwa lata po ślubie, przez dwa lata znalazł tam prawie 50 torebek swojej żony, niektóre noszone raz, nie spodobały się i w kąt :D

 

2 godziny temu, goryl napisał:

Konieczne jest ciągłe uświadamianie kobiet jak dużo pracy i przede wszystkim czasu kosztuje zarabianie.

To tak jakbyś brał się za uświadomienie psa, co to ich obchodzi że zarabianie to nie bułka z masłem? ma być dużo, szybko i bez konsekwencji, myślisz że kobieta wchodzi do związku słuchać Twoich wniosków i żali że biznes słabo się kręci?

ile jest takich kobiet 1/10?

Ona wchodzi aby czerpać, kobieta to z natury pasożyt, zużywa zasoby wyprodukowane przez mężczyznę, ona niczego nie produkuje oprócz awantur.

 

Godzinę temu, Baca1980 napisał:

Kobietom do tej pory spokojnie wystarczałaby ciepła jaskinia i futro z mamuta.

One nadal są w jaskini, kiedy spora grupa mężczyzn dobija do finiszu w tablicy Maslowa, One ledwie przekraczają drugi poziom.

 

Godzinę temu, kuchta napisał:

To jest pragmatyczne i materialistyczne podejście. Bardzo zimne, bez złudzeń. Jak dłuższy czas facet jej tego nie zapewni - to pójdzie i da dupy takiemu który zapewni.

To prawda :) .

 

56 minut temu, kuchta napisał:

Mniej pracują, selekcjonują facetów, mają kasę od faceta, mają kasę swoją, dłużej żyją, wspierają się wzajemnie.

To nie jest efekt babskiego sprytu, ale w dużej mierze systemu w którym żyją, a system ten stworzyli mężczyźni :) .

 

Godzinę temu, Aderix napisał:

Jak kobieta, Raz pójdzie w tango i nie miała żadnych zasad lub ich nie wyniosła z domu

Kobieta i zasady, stary, a widziałeś pegaza? :D

 

58 minut temu, kuchta napisał:

kobieta go za to specjalnie nie nagrodziła

On robił to dla pasji, a nie dla kobiety :) to jest różnica pomiędzy wielkimi ludźmi a Januszem SROMotnym :)

 

Godzinę temu, kuchta napisał:

Faceci to marzyciele

Dzieki temu że są marzycielami, Ty dziś możesz siedzieć w ciepłym domku, stukać bezpiecznie w klawiaturę :)

 

  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, kuchta napisał:

Cały czas chodzi o ruchanie, popęd i potrzebę docenienia przez kobietę. Wyłącz to a będziesz miał 80% mniej odkrywców i wynalazców.

Historia pokazuję że prawdziwi wizjonerzy czy wynalazcy to mało poruchali w życiu. A mimo to nadal istnieją.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, kuchta napisał:

Owszem, to jest spryt. Chłopaków z forum musiał ktoś oświecić

Budda Markus :P

 

18 minut temu, kuchta napisał:

Dobrym przykładem był temat założony przez @deomi która udowodniła, że to co wielu tutaj nazywa wspaniałym życiem kobiet to dla nich byłoby be, tj. siedzenie z dzieciakiem i z alimentami i 500+

@deomi ma mocne problemy emocjonalne i deficyt uwagi, nie brałbym jej tematów na poważnie, bo są po to aby zdobyć atencje i narobić gnoju na forum.

 

A wracając do tego co piszesz, co Ona udowodniła? nie ma dzieci, nie ma alimentów i 500+, więc cokolwiek ona w tym temacie piszę, jest tylko teorią, bez pokrycia w rzeczywistości, więc siłą rzeczy ciężko się do czegoś takiego odnieść, to tak samo jak ja bym się wypowiadał na temat lotu w kosmos.

 

Ale żeby nie było, w niektórych tematach Panowie potrafią dojebać do pieca swoją hipokryzją, zgadzam się, też staram się zwracać na to uwagę.

 

18 minut temu, kuchta napisał:

to stworzyły sobie takie fora (netkobiety, itd.) dużo wcześniej od nas. 

Porównujesz forum netkobiety do forum braciasamcy?

 

Co z tego że wcześniej, jakie to ma znaczenie?

Wisła Kraków powstała prawie 70 lat wcześniej niż Paris St.Germain, czy to oznacza że jest lepszym klubem??

 

 

Edytowane przez The Motha
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei z dwa miesiące temu w busie usłyszałem rozmowę dwóch młodych labadziar (oceniłbym wiek na maks 25 lat). Brzmiało ona tak:

 

- Zdradziłaś go wtedy?

- Ja tak nie uważam

- Czyli jak

- No bo ja tylko Tomkowi zrobiłam loda a ja tego nie uznaje za sex

 

Mało nie padłem na ziemię w tym autobusie. Dobrze, że nie mam auta, przynajmniej można poobserwować modliszki w naturalnym środowisku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, kuchta napisał:

Cały czas chodzi o ruchanie, popęd i potrzebę docenienia przez kobietę. Wyłącz to a będziesz miał 80% mniej odkrywców i wynalazców.

 

Tak, rozumiem, że Nikola Tesla też się do tego grona zalicza? Wybacz, ale jakby taki Tesla uganiał się co chwila za panienkami, to raczej żadnego patentu by nie wymyślił. 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, Ren said:

Tak, rozumiem, że Nikola Tesla też się do tego grona zalicza? Wybacz, ale jakby taki Tesla uganiał się co chwila za panienkami, to raczej żadnego patentu by nie wymyślił. 

 

 

Tak 20% potrafi przekierować popęd na coś użytecznego dla ogółu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Meg4tron napisał:

Podważa główny sens życia (według matrixa) - miłość.

Dlatego jestem zdruzgotany od tej pory odkąd jestem na forum, a czytając różne tematy uświadamiam sobie, że to jest na serio. Ktoś napisał, że to wszystko jest sztuczne i zaczerpnięte z seriali, filmów czy książek i miał rację, bo to wszystko jest wymysłem, a świat kręci się inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, kuchta said:

Cały czas nie rozumiesz. Każdy ma różne zdolności i każdy na różny sposób pragnie zdobyć uznanie kobiet i seks z nimi. Na różny sposób, zależny od swojej osobowości i zdolności. Geniusz matematyczny pragnie być zrozumiany przez kobietę którą poślubi, aby uznała go ona za swojego geniusza i stratega i będzie mógł ruchać po wieki (tak mężczyźni podświadomie rozumieją ślub). Geniusz inżynierski to samo. Super koszykarz to samo. Aktor to samo. I tak mogę wyliczać. Cała ta pasja facetów do odkryć i zdobycia świata prawie zawsze powiązana jest z seksem i chęcią uznania przez kobiety i ruchania ich.

Nie zgodze sie z Toba kolego, za bardzo wszystko splycasz i sprowadzasz do jednego.

Sa ludzie, ktorzy badaja cos w danej dziedzinie, bo ich to ciekawi, bo chca wiedziec czemu akurat dzieje sie jak sie dzieje. Znac przyczyny, skutki i wyciagac wnioski. To sie robi raczej dla siebie i wlasnej satysfakcji a przy okazji dostaje sie (czasem) jakis wynalazek dla swiata. Moim zdaniem to jest raczej cos jak karmienie ego, pokazanie, ze JA tez cos osiagne, udowodnie i opatentuje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, kuchta napisał:

Cała ta pasja facetów do odkryć i zdobycia świata prawie zawsze powiązana jest z seksem i chęcią uznania przez kobiety i ruchania ich.

TROLL ALERT

Mężczyźni zdobywający szczyty gór, samotnie przemierzający bieguny i ginący tam, robili to po to aby zamoczyć? Daria opanuj się. 

Edytowane przez Morfeusz
  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kuchta Dalej sie nie zgadzam z Toba i to co napisales mnie nie przekonuje.

Wczesniej ktos pisal (nie jestem pewny czy w tym watku) o tym, ze kobieta oczekuje od faceta profitow (kasy, pozycji, statusu itd) i bylo tam porownanie do psa, ktoremu mialbys to wytlumaczyc. Jej to nie interesuje jak - ma byc a jak nie to znajdzie innego.

Wiec, jak chcesz komus zaimponowac jak wiekszosc kobiet malo zna sie na czyms bardziej ambitnym. Widziales ile jest kobiet na studiach typu matematyka, fizyka, inzynieria?

Jak jej opowiesz o teorii przestrzeni funkcyjnych, porownasz do zawartosci torebki? haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kobietami jest jak z samochodami, jednego stać na nowe Porsche a innego na Fiata Pandę, można tez sobie kupić BMW z duuużym przebiegiem, można sobie uzbierać kasy i kupić nowego Mercedesa ale zawsze trzeba pamiętać, że są koszty eksploatacji, serwisowania i koszty paliwa, jest również ubezpieczenie od kradzieży bo na fajne bryki zawsze znajdą się inni amatorzy ;)

po za tym posiadanie np. Porsche z tylnym napędem zobowiązuje, nie tylko musisz nauczyć się tym jeździć ale trzymać ramę na autostradzie przynajmniej te 160 km/h itd

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 hours ago, Wolverine1993 said:
6 hours ago, Aderix said:

Będę się śmiał, Jak finalnie ta pani zostanie kopnięta w pupę.

Prędzej bym obstawiał że on zostanie kopnięty. 

Myślę że z 70% rozwodów jest zainicjowanych przez kobiety. 

Bo dokładnie tak jest.

 

6 hours ago, Aderix said:

Baba z wozu koniu lżej. Moim zdaniem ta kobieta już jest przegrana na rynku wtórnym .

Ona, 22 lata to żadna przegrana a i żadna wtórna, jeśli się nie przyzna.

To raczej może być bolesne dla niego, jak nie miał intercyzy to pół mieszkania jej... i się dorobi na rozwodzie. Zupełnie jak Żorżeta Mosbacher.

Edytowane przez wrotycz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Morfeusz said:
1 hour ago, kuchta said:

Cała ta pasja facetów do odkryć i zdobycia świata prawie zawsze powiązana jest z seksem i chęcią uznania przez kobiety i ruchania ich.

TROLL ALERT

Mężczyźni zdobywający szczyty gór, samotnie przemierzający bieguny i ginący tam, robili to po to aby zamoczyć? Daria opanuj się.  

A ja się z tym zgadzam. Jest to mocne spłycenie i uproszczenie ale bardzo prawdziwe.

To, że większość nie ma tego świadomości nie oznacza, że tak się nie dzieje. A ile jest tak naprawdę jednostek świadomych? Niewiele. Większość żyje automatycznie, instynktownie. Nawet ci wielcy odkrywcy niekoniecznie i nieczęsto zdawali sobie sprawę z tego dlaczego to robili.


The Mating Mind: Jak wybór seksualny ukształtował ewolucję natury ludzkiej (2000 r.)
 

Quote

 

Wiele aspektów ludzkiego umysłu pozostaje tajemniczych. Podczas gdy darwinowska selekcja naturalna może wyjaśnić ewolucję większość życia na ziemi, nigdy nie wydawała się w pełni wystarczająca, aby wyjaśnić te aspekty naszych umysłów, które wydają się najbardziej unikalnie i głęboko ludzkie - sztukę, moralność, świadomość, kreatywność i język.

Jednocześnie pionierskie studium ewolucji oraz przystępne i interesująca lektura, The Mating Mind oferuje najbardziej przekonujące - i radykalne - wyjaśnienie tego, jak i dlaczego ludzki umysł ewoluował. Tradycyjnie teoria ewolucji wyjaśnia, że inteligencja jest jedynie produktem ubocznym wynikającym z nadmiaru mózgu. Ale psycholog Geoffrey Miller twierdzi, że mózg aktywnie ewoluował, podobnie jak ogon pawia, dla zalotów i godów, a tym samym ukształtował ludzką naturę.

Niektóre cechy są atrakcyjne, ponieważ wskazują na ogólną sprawność fizyczną potencjalnego partnera. Miller utrzymuje, że obie płcie ludzkie rozwinęły wiele istotnych sposobów okazywania sprawności poprzez ekspresję twórczej inteligencji, takiej jak opowiadanie historii, poezja, sztuka, muzyka, sport, taniec, humor, życzliwość i przywództwo. Na poparcie tej prowokacyjnej tezy zebrał dowody z psychologii, ekonomii, historii, kultury popularnej i Darwina.


 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, rycerz76 napisał:

Tak 20% potrafi przekierować popęd na coś użytecznego dla ogółu.

Albo jeśli nie tyle dla ogółu, co dla siebie. No ale to nie zmienia faktu że wielu nie potrafi opanować swojego popędu.

Edytowane przez Patton
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei nie mogę wyjść "z podziwu" jak konserwatywne, pobożne katolickie niewiasty (żeby nie było dotyczy to też pewnej niewiasty ze wspólnoty protestanckiej) będące na co dzień niedostępną fortecą dla mężczyzn z ich środowiska, (którzy próbują im zaimponować wiarą, wiedzą, poziomem swojego konserwatyzmu klasą etc.) miękną i pojawiają się im przysłowiowe "kurwiki w oczach", gdy słyszą o jakiejś bójce, ściganiu się na motocyklach  etc.i o podobnych "ekscesach".
Nie mówimy tu  o takich zwyczajnych niedzielnych chrześcijankach, ale o osobach bardzo aktywnie  zaangażowanych w życie wspólnot religijnych i w tychże wspólnotach poważanych. Wiem, bo sam mam od jakiegoś czasu skuter i kiedyś po takiej krótkiej ścigance z kolegą gdzieś na wertepach za miastem właśnie taka skostniała pobożna niewiasta 28 lat prawie mi się rzuciła na szyję.

Edytowane przez Avanti!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, wrotycz napisał:

A ja się z tym zgadzam. Jest to mocne spłycenie i uproszczenie ale bardzo prawdziwe.

Zbyt mocno uogólniasz. Zawsze była grupa mężczyzn, którzy nie panowali nad popędami. Jednak istniały też grupy pasjonatów, odkrywców, wynalazców, dla których kobiety były tylko dodatkiem w życiu. Na seks szli do burdelu i wracali np. na statek odkrywać nowe lądy. Nawet żony nie były piśmienne, miały rolę gotować, sprzątać, dawać tyłka i wychowywać dzieci. W zamian za opiekę nad nią i potomstwem. 

W podbitych plemionach i cywilizacjach odkrywcy, marynarze, podróżnicy, kobiety kupowali sobie za skrzynkę alkoholu, bo taką naprawdę miały dla nich wartość.  

Pasjonaci, którzy mają gdzieś to, czy to co robią spodoba się jakiejś babie, którą mogą mieć za grosze. 

Edytowane przez Morfeusz
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Wolverine1993 napisał:

 

..Ale jeszcze wszystko nie jest do końca pewne, bo jej przyszły mąż jest bardzo oszczędny i z tego co wywnioskowałem to woli wydać pieniądze na remont mieszkania itp, a gdy rozmówczyni zadała pytanie co się stanie jak ostatecznie tam nie polecą to przyszła żona z pewną stanowczością powiedziała że będzie rozwód i to nie wyglądało mi na żarty.

 

Osz kurwa. Oby takich bab nie spotykać.

Cytat

Nie wiedziałem czy się śmiać czy płakać, ale wytrwałem i nie reagowałem w żaden sposób, laska zarabia może z 2-3 tys i za pieniądze z wesela chce lecieć na egzotyczną wycieczkę za jak przypuszczam z 20 tys zł za parę. 

 

Raczej ok. 12-13k . Ja bym na takie coś poszedł pod warunkiem braku wesela. Bo jestem oszczędny a wiem że weseliska kosztują masę pieniędzy. A tak to plaża, rafa nurkowanie. Choć wolałbym półroczną wyprawę po stanach (Uzbekistan, Kirgistan itd.) połączoną z wypadem do zachodnich Chin i Mongolii. Dwie osoby, plecaki, rowery. Raj.

 

35 minut temu, Morfeusz napisał:

W podbitych plemionach i cywilizacjach odkrywcy, marynarze, podróżnicy, kobiety kupowali sobie za skrzynkę alkoholu, bo taką naprawdę miały dla nich wartość.  

Pasjonaci, którzy mają gdzieś to, czy to co robią spodoba się jakiejś babie, którą mogą mieć za grosze. 

Hmm, i tak powstało Pitcairn

Edytowane przez Libertyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.