Skocz do zawartości

Dziewczyna z basenu.


Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś były, zobacz co się tam dzieje, Włosi zostali tak "wzbogaceni kulturowo" ludźmi z innych rejonów świata, że taki Polak to dar z niebios , wolą żeby on "wzbogacał" ich rodzinę niż pan kunta kinte. 

 

Nie mam pojęcia z gifem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam że zadbany, przystojny Polak jak ja :P nie odbiega od innych nacji wygladem...

Do tego dochodzi pracowitośc, słowiańska krew, odwaga...

Zachodni " chlopcy" w większosci zniewiasciali...

Natomiast Słowianie czyli my, Rosjanie czy najtwardsi ze słowian Serbowie to mieszanka wybuchowa.

Oczywiscie trzymajac sie schematu normalnego, zadbanego i konkretnego faceta. Nie mówie o marianach, nie te kategorie, z calym szacunkiem do nich.

Włosi sa strasznie tchórzliwi podobnie jak Francuziki czy Hiszpanie...

A taki zadbany Polak? Nie dosc ze twardy to i wszystko umie zrobić i nie placze ze sie skaleczył...

W dodatku jak sie bzykasz z cudzoziemka włacza sie taka dodatkowa motywacja, aby miała dobre zdanie jak bedzie opowiadac o tym wnuczkom...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, że forumowcy nie są typowymi przedstawicielami naszego społeczeństwa. Ogólnie mówiąc w polskim zaścianku nie lubi się ludzi którym się udaje coś w życiu (np. taki Lewandowski wśród kibiców nie jest zbyt lubiany, choć go cenią). A tu proszę, wszyscy się cieszą że Assasynowi śmietana się nie zsiadła ...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, że forumowcy nie są typowymi przedstawicielami naszego społeczeństwa. Ogólnie mówiąc w polskim zaścianku nie lubi się ludzi którym się udaje coś w życiu (np. taki Lewandowski wśród kibiców nie jest zbyt lubiany, choć go cenią). A tu proszę, wszyscy się cieszą że Assasynowi śmietana się nie zsiadła ...

 

Endeg,

 

Jesteś już jakiś czas na forum, takie podejście tutaj nie powinno Cię dziwić ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pracuje nad tym Subiekt, zauważylem ze bylo we mnie mnóstwo blokad, stad ciagle niepowodzenia, brak pewnosci i robienie to co jest niby fajne dobre dla ogolu...Ja nie chce byc jak wszyscy...

Aczkolwiek nie rozmawialem z nia na temat zwiazku, nie chce sie z nikim wiazac narazie, powiem jej to grzecznie i spokojnie :)

 

Gupek! :-D To odnosnie pierdolenia o jakichs zwiazkach.

 

No - a tak bardziej ogolnie to 'gratki' - rok 'coachingu' swoje jednak zrobil... High five!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.