Skocz do zawartości

Dziewczyna z basenu.


Rekomendowane odpowiedzi

A wiec tak; spotkanie, fajna rozmowa, troche smiechu, spacer i do domciu. Byla godzina 15,16 coś takiego, odzywam sie wieczorem z pytaniem "To o ktorej mam byc po Ciebie?" Warto dodac ze podczas spotkania nie bylem zbyt wylewny...

Ona na to; Daj mi godzine i będe gotowa, przyjezdzajac taksówka pod jej dom z bardzo uprzejmym Hasimem z Bliskiego Wschodu, czekamy. Najpierw przez okna widze ze jej mamusia patrzy, za pewne poinformowana bardzo dobrze. Po pol godzinie wychodzi Ona, ladnie ubrana itd...

Idziemy do klubu, ja lekko śpiący, dojebany przez cebulakow w ostatnim tyg w pracy, biala koszula, jeansy, wlosy ladnie podciete, zegar na łapie. Ona, dosyc wysoka, krotka jeansowa spodniczka, włosy rozpuszczone, idziemy do baru. Zamawiam drinka, ja wziąlem piwko jak typowy polski cebulak haha

Idziemy na parkiet, tanczymy, ja, ciagle nie zbyt wylewny ale sporadycznie smyram tu i tam...

godz.1 w nocy, fajnie sie bawie ale jestem zmeczony co widac. Ona do mnie, wyjdzmy na zewnatrz, wyszlismy, zapalila papierosa i gadamy. Po chwili mowie; mam ocjote na dobra kawe, zspewne masz cos w swoim domu bo knajpy juz pozamykane...

Warto dodac ze wczesniej mielismy spine z Anglikami. Ja, moi znajomi ktorych tam spotkalem. Jako ze Włoszka poszla do toalety pomodlic sie do diabla, zaproponowalismy Angolom sparing za klubem, skoro sa tacy twardzi, obudzilem sie raz, dwa. Niestety odwaga angielskim chlopakom sie ulotniła...

No nic, wracam do kawy. Zamawiam taxi, jedziemy do domu. Ona, tylko cicho bo wszyscy spia. Matla, kilkuletni brat i babcia...

Zrobila kawe, wypilem i z tekstem do niej, zrobie Ci masaz, umiem, skonczylem kurs jak pracowalem kiedys na południu Jewropy...

Ona, ok, jasne...

Masaż plecow przerodzil sie w masaż klatki, młode, jedrne piersi przebudzily mnie sto razy bardziej jak ta neapolitańska kawa...

Jako że od dluzszego czasu bylem wkurwiony na cebulakow, nabity cisnieniem jak trza, to mialem motywacje aby to cisnienie dobrze ulokować. Rozebrałem ja, no i mocne pieszczoty...

Dalej juz szanowne towarzystwo domysla sie co sie działo. Jako Włoszka, radzila sobie dobrze, ma cudowny tyłek i piersi. Twarz taka 6,7/10 ale reszta palce lizac...

Poniosła mnie wyobraźnia, kazalem jej isc po bita śmietane...

Ogolnie, ok 3 w nocy poszedlem na piechote do domu, mialem na sobie wszystko. Alkohol, kawe, pot,bita smietane, szminke, brokat i inne substancje...

Było super :)

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Assasyn, miło obserwować jak dokonujesz pozytywnego rozruszania w swoim życiu :)

 

Tak trzymać! Jak dobrze rozegrasz sprawę sam ze sobą to przygody, takie jak ta, będą regułą a nie

odstępstwem od niej :) Ode mnie masz potakujące kiwnięcie głową i uniesiony w górę kciuk prawej dłoni.

 

S.

 

PS. Pamiętaj! Cesarz Oktawian August patrzy na Ciebie! Nie zawiedź go !

 

b4ec803b4fe5b1b12abf5af16271e485.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracuje nad tym Subiekt, zauważylem ze bylo we mnie mnóstwo blokad, stad ciagle niepowodzenia, brak pewnosci i robienie to co jest niby fajne dobre dla ogolu...Ja nie chce byc jak wszyscy...

Aczkolwiek nie rozmawialem z nia na temat zwiazku, nie chce sie z nikim wiazac narazie, powiem jej to grzecznie i spokojnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aczkolwiek nie rozmawialem z nia na temat zwiazku, nie chce sie z nikim wiazac narazie, powiem jej to grzecznie i spokojnie :)

 

Zwariowałeś? :D

 

A nie poruszaj nigdy sam z siebie takich tematów - to pole minowe ! Ciesz się tym co na razie masz z tej znajomości i korzystaj ile się da!!!

 

Za pewien czas, krótszy lub dłuższy, przypuszczam że sama wyskoczy z takim 'poważnym' tematem. I opcja z bitą śmietaną będzie pozamiatana jak udzielisz odpowiedzi innej niż oczekiwana przez pannę ...

 

S.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeee...... coś to podejrzane xD Bez pytań na forum: Jak rozpiąć haftki w staniku? Jeżeli ściągnąłem jej majtki, to co dalej? xD Jestem rozczarowany xD

 

Super że się rozkręciłeś, to kiedy miałeś ten meeting? xD

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie od czwartku planowalem wyskoczyc do Walii na wybrzeze, no ale pogoda kompletnie nie dopisala i odpuscilem sobie...

Takze sobota była moja...

Rozgrzałem ja, nie chcialem aby w jakis sposob czuła sie jak przedmiot

Po wszystkim poleżalem z nia troche w łózku, przytulilem i mówila mi cos ze chce tu zostac narazie i tak dalej i tak dalej.

Byłem potwornie wymeczony, caly ciezki tydzien pracy, nerwy w pracy przez tych Januszy, spinka pod klubem i sex, gra wstepna, bardzo przyjemna aczkolwiek meczaca, z godzine to wszystko trwało :)

Widać ze byla zadowolona, jako spadkobierca pilotów 303 pokazalem klase :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.