Skocz do zawartości

Ogłoszenie wynajmu mieszkania i reakcja matek


Rekomendowane odpowiedzi

Kilka tyg temu zrobiłam ogłoszenie bo mam do wynajęcia mieszkanie. W treści zawarłam że nie akceptuję dzieci oraz osób korzystających z mops i stale bezrobotnych. Moje mieszkanie to sama moge sobie wybierac najemców. Dostałam mase maili z wyzwiskami że jestem bez serca. Jedna kobieta napisała mi że pewnie sama jestem bezpłodna i powinnam napisać w ogłoszeniu że szukam tylko gejów, lesbijek i bezpłodnych par. Nie wiem czy to posiadanie dzieci tak niszczy mózg i postrzeganie świata czy sytuacja tych osób czyli brak pieniedzy? Pierwszy raz spotkałam się z czymś takim. 

  • Like 2
  • Haha 6
  • Zdziwiony 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Androgeniczna napisał:

Nie wiem czy to posiadanie dzieci tak niszczy mózg i postrzeganie świata

Tak. Szczególnie tym, dla których stanowi to jedyne życiowe osiągnięcie i nie posiadają innych powodów do życiowej dumy niż biologiczna realizacja i znalezienie frajera, który będzie na to robił. Czyli sporą część  Twojej szanownej "pci" : ))

Edytowane przez Obliteraror
  • Like 5
  • Dzięki 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Androgeniczna napisał:

Kilka tyg temu zrobiłam ogłoszenie bo mam do wynajęcia mieszkanie. W treści zawarłam że nie akceptuję dzieci oraz osób korzystających z mops i stale bezrobotnych. Moje mieszkanie to sama moge sobie wybierac najemców. Dostałam mase maili z wyzwiskami że jestem bez serca. Jedna kobieta napisała mi że pewnie sama jestem bezpłodna i powinnam napisać w ogłoszeniu że szukam tylko gejów, lesbijek i bezpłodnych par. Nie wiem czy to posiadanie dzieci tak niszczy mózg i postrzeganie świata czy sytuacja tych osób czyli brak pieniedzy? Pierwszy raz spotkałam się z czymś takim. 

Ja jak wystawiam ogłoszenie, to podaję drugi numer telefonu i używam go tylko, gdy ogłoszenie jest aktualne. Zaznaczam, że nie reaguję na smsy, nie chcę ludzi z dziećmi itp. Ludzi i reakcje tego typu dzięki temu mam z głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Androgeniczna ale jak to tak? Bezdusznie nie chcesz wesprzeć cudzych bOMbelków? :D 

Też jestem bezduszny. Ustawodawca nakazuje takim być. Wyzwiska więc niechaj te panie zachowają dla "ręki, która je karmi" socjalem. Ale wątpię, żeby "łączyły kropki".

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wynajmując swoje mieszkanie stajesz się instytucją charytatywną, której obowiązkiem staje się zamiast wynajmu, udostępnienie go na zasadach nie takich jakie Ty jako właścicielka dyktujesz, tylko jakie zostaną Tobie odgórnie przez te osoby narzucone. Wiele jeszcze w naszym społeczeństwie musi się zmienić. Najlepsze jest to, że pewnie wypisywały do Ciebie samotne matki, które same żyją w lokalach socjalnych otrzymanych od pomocy społecznej i stąd ten ból dupy, że ktoś ma mieszkanie i może sobie pozwolić na jego wynajem, a inny, czyli ona sama już nie i zapewne nigdy nie będzie mogła sobie na to pozwolić.  Sama widzisz, że kobieta kobiecie wilkiem.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, zuckerfrei napisał:

Wynajmij M tym droższym DIVOM. One nie robią problemu, może sama dorobisz????

Co bardziej obrotne divy same wynajmują innym. 

 

18 minut temu, Raivo napisał:

Zawsze myślałem, że biznesmani mieszkają w domach a nie wynajmują mieszkania :D

Są tacy co wolą się nie wiązać z jednym miejscem. Są tacy co np. pół roku mieszkają w hotelu bo np są armatorami albo doglądają budowy fabryki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Androgeniczna napisał:

W treści zawarłam że nie akceptuję dzieci oraz osób korzystających z mops i stale bezrobotnych. Moje mieszkanie to sama moge sobie wybierac najemców.

Zapomniałaś, ze żyjesz w MOPSlandzie. Sam mam duże mieszkanie i widzę ten dziwny wzrok - nie zazdrości, ale zawiści, który jakby mógł to by mnie zabił.  

43 minuty temu, Krugerrand napisał:

 Sama widzisz, że kobieta kobiecie wilkiem.

Akurat płeć nie ma znaczenia. Najlepszych "przyjaciół" poznajesz jak osiągniesz sukces.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Androgeniczna napisał:

Kilka tyg temu zrobiłam ogłoszenie bo mam do wynajęcia mieszkanie. W treści zawarłam że nie akceptuję dzieci oraz osób korzystających z mops i stale bezrobotnych. Moje mieszkanie to sama moge sobie wybierac najemców. Dostałam mase maili z wyzwiskami że jestem bez serca. Jedna kobieta napisała mi że pewnie sama jestem bezpłodna i powinnam napisać w ogłoszeniu że szukam tylko gejów, lesbijek i bezpłodnych par. Nie wiem czy to posiadanie dzieci tak niszczy mózg i postrzeganie świata czy sytuacja tych osób czyli brak pieniedzy? Pierwszy raz spotkałam się z czymś takim. 

To nie macierzyństwo a pasożytnictwo tak niszczy mózg. Bywa. Obserwuje postępujące zidiocenie, nie tylko wśród bezrobotnych matek ale i bezrobotnych ogółem. W tych czasach praca jest na każdym rogu. A bezrobotnym sie jest z wyboru.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wolverine1993 W UK przyzwoity dom/mieszkanie na wynajem to do tego jeszcze minimum dwa listy referencyjne z poprzednich wynajmów.   

@MalVina Uniwersalna zasada: to na co dajesz $, tego będziesz mieć więcej :(. 

Edytowane przez Orybazy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Androgeniczna Haha doskonale wiem o co chodzi, sam właśnie jestem na etapie wynajmu mieszkania, pisałem o tym na dniach. 

Ja żeby widzieć kto do mnie pisze, to wystawiłem ogłoszenie na FB, nie muszę pytać o takie sprawy bo wszystko widzę kto co i po co. Rodzinki z dzieciontkami pomijam, i nie pracującą szlachtę,  bo napisać to oficjalnie w ogłoszeniu to bym się bał ;) 
Choć można bardziej dyplomatycznie, że mieszkanie dla osoby samotnej ew dla par. Ale i tak byłby dramat. 

Choć z tym mopsem to może i przesadziłaś bo przecież 500+ wypłacają też mopsy a nie tylko 
W moim małym mieście gdzie nie ma studentów a bardziej ogarnięci wyjeżdżają lub kupują własne to niestety szukają głównie Sebki i Karynki i na ok 20 zainteresowanych to była właśnie jedna para bez dzieci i mówią, że nie planują, wydają się i wyglądają ok to się na nich zdecydowałem. 

A na dniach już w takim eleganckim mieszkaniu mojej kuzynku w jednym z największych miast PL Amerykanin musiał zrobić ostry melanż, że chałupa rozniesiona i koleś nawiał bez płacenia i szukaj go teraz w USA

W ogóle kilka lat temu jak u niej byłem obejrzeć tę chatę i usłyszałem ile krzyczy to mówię, że chyba prostytutka je wynajmie na spotkania lub jakiś biznesmen dla kochanki aby miał ją gdzie stukać. 

No i bach kilka dni po wynajęciu patrzę na Roksę - Miasto- Dzielnica 1...2...3.... i cyk jest ogłoszonko jak się pani pięknie prezentuje we włościach kuzynki. 

Ja to im mówiłem aby podwoić stawkę ale jednak wymówiła. A na spotkanie przyszła jakaś para niby małżeństwo zrobić dobre wrażenie. 

Nie mniejszym zainteresowaniem cieszyło się to skąd ja znam takie strony haha ;) 
 

Edytowane przez MaxMen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, MalVina napisał:

W tych czasach praca jest na każdym rogu. 

Tylko często za żałosną pensję, o czym Marek już wiele razy wspominał w audycjach.

 

45 minut temu, MalVina napisał:

a pasożytnictwo tak niszczy mózg. 

Polityka obecnego rządu tylko zwiększyła ten efekt.

 

6 minut temu, MaxMen napisał:

Rodzinki z dzieciontkami pomijam, i nie pracującą szlachtę,  bo napisać to oficjalnie w ogłoszeniu to bym się bał

Czyli bałbyś się dbać o swój interes? Oczywiście bez urazy, ale odniosłem takie wrażenie.

 

10 minut temu, MaxMen napisał:

Choć z tym mopsem to może i przesadziłaś bo przecież 500+ wypłacają też mopsy a nie tylko 

Zapomniałeś o tym że 500+ można stracić.

 

2 minuty temu, Słowianin napisał:

Dobra nie umiem pisać po madkowemu ?

A który mężczyzna potrafi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.