Skocz do zawartości

Ogłoszenie wynajmu mieszkania i reakcja matek


Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Androgeniczna napisał:

Jedna kobieta napisała mi że pewnie sama jestem bezpłodna i powinnam napisać w ogłoszeniu że szukam tylko gejów, lesbijek i bezpłodnych par.

Kuuurła tam, co za paniusia, kurła, by na kasę do biedry poszła, uczciwie zarabiać a nie jakieś mieszkania wynajmować.

Się nakradła i żałuje prawdziwym madkom, co to sobie od ust odejmują, żeby bombelkom dać co najlepsze.

A skąd wzieła na to pieniążki? JESTEM MADKOM, DEJ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony jak chciałem kawalerkę wynająć kiedyś w Krakowie, to kurłaaaa.... Takie wymagania mają wynajmujący że głowa mała. Najlepiej gdybyś milionerem był, wtedy byłoby ok. Do tego wynajmij na pół życia bo jak nie to kary, grzywny w umowie że hej.

Jak masz kontrakt B2B zapomnij. Umowa o pracę musi być. Do tego jakieś chuje muje dzikie węże castingi srastingi i etc. Wynająłem wtedy jakiś pokój z ciapakami i ukrainką bo miałem tego serdecznie dość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym tak napisał w ogłoszeniu na fb u siebie to ładna byłaby gównoburza pod prawdziwym zdjęciem z nazwiskiem to bym nie wystawił bo potem by mnie na mieście madki zlinczowały i biali rycerze. Ale może kiedyś pod lipnym dla podpuchy takie wystawię i zobaczymy haha 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Obliteraror napisał:

Przystojny jest? Dobrze rokuje? : ))

chudy i wyglada na geja. W ogole nie w moim typie ale moze jakiejs sie spodoba

17 godzin temu, Słowianin napisał:

Z drugiej strony jak chciałem kawalerkę wynająć kiedyś w Krakowie, to kurłaaaa.... Takie wymagania mają wynajmujący że głowa mała. Najlepiej gdybyś milionerem był, wtedy byłoby ok. Do tego wynajmij na pół życia bo jak nie to kary, grzywny w umowie że hej.

Jak masz kontrakt B2B zapomnij. Umowa o pracę musi być. Do tego jakieś chuje muje dzikie węże castingi srastingi i etc. Wynająłem wtedy jakiś pokój z ciapakami i ukrainką bo miałem tego serdecznie dość.

Ja mieszkam w Krakowie i zajmuje sie tu nieruchomosciami :) Dobra kasa z tego jest

17 godzin temu, Exar napisał:

Alf wynajął.

Taaa alfa co wygląda na geja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, Androgeniczna said:

Ja mieszkam w Krakowie i zajmuje sie tu nieruchomosciami

Mafia deweloperska w Krakowie ma się dobrze. Wszystko to pod płaszczykiem Jacusia Betoniarza.

Ciekawe czy rozbiorą ten blok na Reducie co był wybudowany w miejscu domu jednorodzinnego. Zapewne pójdzie łapóweczka i przymkną oko - po co gojom tereny zielone i park.

A z fortem sytuacja nie lepsza - jednego dnia był zabytkowy fort, dwa dni później nawet cegieł i ziemi po nim nie było. Pusty plac. Co zrobią deweloperowi? Gówno. Jacuś umorzy sprawę. Napiszą że fortu nie było i wszystkim się wydawało że tam jest. 

 

Pomijając cen z dupy mieszkań w KRK: 8-11 tyś m2. Jedyne fajne miejsca do mieszkania to: Wola Justowska, Pychowice (mieszkałem tam ponad rok, zajebiste miejsce), Tyniec, Kostrze. Reszta to betonowo-asfaltowa pustynia i niekończące się się bloki. Ostatnio fajne mieszkanie widziałem w Pychowicach w szeregówce: 450 tyś. zł. Wolę jednak kupić działkę 50-60km od Krakowa i wybudować malutki domek.

 

 

majchrowski-krakow-wszystkich-ulic-nie-r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PIGUŁKA

Nie dorobiłam się pierwszych pieniedzy to raz a dwa jak niby łechce swoje ego tym tematem? 

Sprawa wyglądała tak że kiedy stworzyłam normalne ogłoszenie to wydzwaniali do mnie sami patologiczni ludzie bez pracy, na zasiłkach i z dziecmi. Nie chce takich w mieszkaniu co chyba jest normalne jako że to moja własność. Musiałam napisać w ogłoszeniu dosadnie bo inaczej znwou miałabym miliony telefonów od takich ludzi. 

Fakt jestem niepokorna bo zawsze mówie konkretnie co i jak, nie owijam w bawełne. 

W mojej opinii to ci ludzie są jacyś nienormalni i chcieli kogoś wykorzystac. Już sam ffakt że dostalam opieprz za to że co mc chce pobierać odstępne i że to kradzież świadczy o poziomie tych osob.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że ani trochę nie rozumiesz o czym pisze. To, że należy dbać o swoje sprawy popieram jak najbardziej, natomiast wieje z tej całej wypowiedzi naciąganą wyższością. Te Twoje wzmianki, że z dziećmi i bez pieniędzy to mózg zniszczony itd. to jest zwyczajnie słabe i niepotrzebne. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PIGUŁKA

Jestem po prostu szczera i to jest odbierane jako wywyższanie się. Jakbyś sama przeczytała tyle odpowiedzi do ogłoszenia zbulewersowanych matek to sama byś pomyślała że są jakieś bez mózgu. I tak czuję wyższość nad osobą która dziwi sie że odstępne jest płatne co miesiac albo uważa że skoro nie akceptuję dzieci w mieszkaniu tz ze jestem bezpłodna. Dla mnie są one po prostu głupie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od siebie chciałabym tylko dodać jedno, że szukanie ludzi do wynajmu mieszkania przez Facebooka nie zawsze się sprawdzi.

 

Ja mogę być tego przykładem bo po pierwsze zaglądam tam raz na kilka miesięcy, a po drugie mam profil nie uaktualniany od 10 lat.

Zdjęcia jeszcze z czasów studiów. No i nic w związku z tym, że gdzieś pracuje.

Osobiście nie lubię jak ludzie obcy wiedzą co robię w życiu.

A mój mąż np. to wcale nie ma Facebooka.

 

Osobiście wolę szukać przez Gumtree.

To tyle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@calandra To Gumtree jeszcze istnieje. 

Z ogłoszenia i tak nie widać kto pisze, ale większość ludzi ma w miarę aktualne fb a jak madki mają bombelki to już zdjęć nie brakuje. 

Ja też chyba ze dwa dni wcześniej złożyłem też temat o wynajmie i też tam mam kilka spostrzeżeń odnośnie wynajmujących. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, mongol napisał:

No ale agenci nieruchomości kokosów nie zarabiają, zwykle 3-4 tys. na rękę.

Arch, kokosów nie zarabiają bo to ich podstawa, natomiast sporo mogą dorobić na prowizjach od sprzedaży nieruchomości. Może @Androgeniczna w ten sposób dorobiła sobie do mieszkania, resztę wyłozyli rodzice albo wręcz na nie zarobiła, nie wiemy czy nie trafiło się jej podpisanie jednej sporej umowy sprzedaży opiewającej na prowizję w wysokości ceny mieszkania lub podpisała kilka umów na mniejsze kwoty, albo jest w swym fachu zajebistą agentką i trafia się jej taka sytuacja dość często. Nie nie doceniaj jej. Nie znamy tak naprawdę jej ani jej historii i osiągnięc zawodowych.

 

54 minuty temu, mongol napisał:

Włącza się u mnie zazdro,

Chyba raczej zawiść, pewnie na żywo gdybyś ją spotkał wyjechałbyś jej z bara, co nie:P

 

55 minut temu, mongol napisał:

to niesprawiedliwe

Życie nie jest sprawiedliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.