Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Marek Kotoński

Specjalista do modernizacji samiecweb (stała współpraca) poszukiwany.

Recommended Posts

Ponieważ aktualnie nie jestem w stanie zająć się w 100% samiecweb.pl, mam propozycję dla jednego z Braci którzy mocno siedzą w temacie.

Proponuję prosty układ, 30% od przyszłych zysków z portalu (po wprowadzeniu reklam) dla człowieka który ogarnie portal technicznie żeby nie odbiegał od konkurencji, wypozycjonuje, zwiększy ruch i będzie robił stałą obsługę techniczną przez cały czas jego istnienia (albo mojej śmierci z tego łez padołu :>) itp.

Umowę zawrzemy na piśmie na czas nieograniczony, pełna uczciwość, żadnych wałków, niejasności itd.

Zainteresowanych zapraszam na priv, a jak ktoś nie może napisać niech napisze pod wątkiem i się do niego odezwiemy.

• Like 3

Panowie co jest?

Tylu speców w wątku "co zmienić".

Jak przychodzi co do czego i na dodatek można mieć dodatkowe źródło dochodu na wiele lat, to chętnych brak? 😴

• Thanks 2

Technicznie nie pomogę grzebać w kodzie, bo to nie moja bajka. 

Jednak w SEO i SEM mogę trochę pomóc pro bono.

W wolnym czasie tylko (mam na głowie pewne projekty), dlatego bez opłat i chęci udziału w zyskach. 

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By użytkownikx
      Witam. 
      Chciałbym uczyć się w kierunku bezpieczeństwa sieciowego. Zdobyć wiedzę i w przyszłości znaleźć pracę w IT Security. Jak zostać dobrym specjalistą? 
      Od czego zacząć ?
    • By użytkownikx
      Witam. 
      Chciałbym uczyć się w kierunku bezpieczeństwa sieciowego. Zdobyć wiedzę i w przyszłości znaleźć pracę w IT Security. Jak zostać dobrym specjalistą? 
      Od czego zacząć ?  

• By Patton
      Jako że za jakiś czas chcę zmienić procesor z obecnego i5 8500, na jakiś i7, a także zasilacz, i chłodzenie procesora, a w przyszłości wskoczy na pokład też jakiś lepszy GeForce RTX. To w takim przypadku jaki procesor polecacie? Budżet jaki będę mógł przeznaczyć na modernizację to 3500-3800 zł. Poniżej wstawiam konfigurację aktualnego zestawu.

• By Zły_Człowiek
      Witam,
      miałem napisać to jako odpowiedź na mój poprzedni temat, ale jak widzicie, to byłby całkowity offtop.
      Oto wiadomości:
      Znalazłem praktyki we wrześniu, pracuję nad fajnym projektem, o którym nie mogę niestety wam powiedzieć. Ale jest spoko.
      Zaawansowana aplikacja internetowa z bazą danych.
      Idzie mi dość dobrze, i szef jest zainteresowany zatrudnieniem mnie (chyba) - ale boję się ,jaką stawkę mi zaproponuje.
      Ale jeszcze nie rozmawiałem z nim szczegółowo na ten temat.... więc stresik będzie.
      Dziękuję za porady  

A teraz o czym miałem pisać....  otóż:
      W internecie jest głośno o ogłoszeniu pracy GUS:
      https://www.donald.pl/artykuly/4fCXnSW4/praca-w-gus-poszukiwany-doswiadczony-programista-za-2200-zl-brutto?fbclid=IwAR3SHDxvrT5asoAZX9IYZHHpdbMUx5qdMFHlpFmKsjYhW9ESUGxknbgJ-X8

Moje rozmyślania nad tym tematem są podobne do tego komentarza:
      To jest specjalnie zrobione aby żaden porządny kandydat się nie zgłosił, bo muszą wystawić ogłoszenie. Potem posadkę przytuli ktoś z kręgów partyjnych za dużo większą sumkę

Ok, to jest zrozumiałe, ale to zagadnienie sprowokowało mnie do przypomnienia tego tematu.
      Znalazłem taki oto komentarz na YT:

No i tu okazuje się... że mam dysonans poznawczy:
      - w obecnej pracy praktykuję z kolegą nad dużym projektem - niby jesteśmy juniorami ale robimy jak seniorzy bo:
      Plotka: (spotkaliśmy się z poprzednim pracownikiem IT i nam powiedział) że juniorzy to biorą 4K i im seniorzy pomagają, pokazują im co i jak palcem, że się nie wymaga takiej wiedzy...
      Tymczasem w rzeczywistości - inny kolega jest zatrudniony jak junior, a pracuje sam jak senior (utrzymanie aplikacji internetowej która jest napisana.... bardzo źle) 8h dziennie i otrzymuje... stawkę minimalną, a na nim jest WIELKA odpowiedzialność. Myślę że firma po prostu go wykorzystuje, ale póki co to umowa na okres próbny, po rozmowie ze mną stwierdził, że jak mu nie dadzą 4K to ucieka od nich.
      I tak samo planuję z kolegą innym - pewnie też tak zrobimy - bo póki co szef ,,jest z nas zadowolony"
      Plotka: (z komentarzy pod filmem YT) Firmy same zgłaszają się po studentów z uczelni.
      Rzeczywistość: Olewanie masowo studentów - chcą najlepszych za darmo. Zgłaszałem się do 30 firm w Krakowie i dopiero długo potem 1 firma się zgłosiła. Niezła walka o studenta....
      Wszędzie patrzę na oferty i wszędzie dla juniora albo chore wymogi (bo junior to tylko nazwa, bo chcą min 2 lata doświadczenia) albo właśnie dają stawkę minimalną i oczywiście nawet na ,,brzydkie (czyli niespełnienie chociażby 1 punktu, albo... nudne zainteresowania poboczne albo brzydka twarz) CV nie odpiszą.
      A tu się dowiaduję że biorą ,,wszystkich jak leci" i to od 4 tys zł.

Oto pytanie dla was: CZY JA ŻYJĘ W INNEJ POLSCE?
      Czy po prostu internet i media gadają bzdury, tylko po to by sprzedać bootcampy?
      Mam dysonans poznawczy, i zaczynam się na serio zastanawiać, że skoro próg wejścia jest taki wysoki wbrew plotkom (czyli stawka minimalna za wysokie wymogi) czy nie zmienić branżę z IT na sprzedawcę w sklepie komputerowych albo na wózek widłowy bo tam nie trzeba myśleć, a są dużo większe benefity?

No popatrzcie sami: taki wózek widłowy: 3500 do 5000 zł w samej biedronce - nie ma tam rozwoju, ale masz inne dodatkowe benefity, które wynagradzają ten brak rozwoju - 5 TYS to już jest kwota bardzo dobra. I to prawie na start.
      Programista niby 4K - 15K ale prawda jest taka, że stawka minimalna jak się da 2600 zł do.... wyżebranych 4K? , i w zamian co? Niby rozwój, OK, ale czy chce się co chwila pracę zmieniać, dostosować się do nowych narzędzi i wersji oprogramowań? I nie masz benefitów. I kiedy zaczniesz zarabiać lepiej niż ten operator? Po 5 latach (albo i nie, bo zaraz przyjdzie następna generacja i ciebie przebije, bo od samego początku uczyli się nowoczesnego oprogramowania, i nie mają wymogów)
      Firmy IT mają niskie stawki, i mają ten wysoki próg wejścia, wybrzydzają jak się da i oszczędzają jak się da tak jak np. Microsoft, a potem są błędy i dziury....

Albo ja żyję w innej Polsce, albo bańka IT zaczyna pękać, coraz więcej moich znajomych zauważa problem i zaczyna zastanawiać się nad zmianą pracy....
      Wygodniejsza praca w zamian za niewiele mniejszą płace.... i co tu wybrać. 
      Osobiście jeszcze popróbuje w IT - na początku jakoś wytrzymam stawkę minimalną (do 2 lat), ale jak się sytuacja się nie zmieni (czyli mentalność, Januszostwo pracodawców) to naprawdę zacznę rozważać zmianę branży...
      Pozdrawiam!
    • By CastoR
      Cześć 
      Dzisiaj przy próbie połączenia z serwisem Samiecweb i wrzucenia posta zauważyłem, że wyskakuje mi komunikat: Your connection is not private (NET::ERR_CERT_DATE_INVALID)
      Za każdym razem gdy próbuję też albo zalajkowac posta albo dodać komentarz nie moge tego zrobić pomimo bycia zalogowanym. Ktoś jeszcze tak ma ?
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.