Skocz do zawartości

Nazwał mnie miłą i sympatyczną. Czyli pozamiatane?


Rekomendowane odpowiedzi

Na blogu pewnego faceta przeczytałam, że oznacza, to ze facet ma kobiete za nijaką i niezbyt ładną. NIe wiem czy to prawda?

Jestem na etapie randkowania i poznałam faceta, któremu wydawało mi się, że mu się spodobałam, poprosił mnie o numer i chce się umówić.

A kiedy wczoraj zadzwonił ( pierwszy raz) nadal nawiązywał do spotkania, pytał czy kogoś mam i powiedział, że "jestem bardzo miłą i sympatyczną dziewczyną, więc wstydził się zagadać, ale cieszy się, ze się odwazył"

Tzn, że jestem dla niego nijaka i niezbyt się mu podobam?

  • Haha 2
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tlumaczę z męskiego na damskie - "jesteś miła i sympatyczna" —> "jesteś miła i sympatyczna/ładna“ (nie nijaka)." wstydził się zagadać" -> jesteś w jego przekonaniu atrakcyjna (przeciwieństwo niezbyt się podobam). 

 

Nie kombinuj, omów się na kawę/wino/drinka. Jak nic z tego nie wyjdzie to stracisz i tak mniej czasu niż na zastanawianie się co facet miał na myśli.

Edytowane przez TomZy
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A. Rycerz pluszowego miecza odpowiada: jesteś miła i sympatyczna i tak się wstydzę, ale myślę o ślubie. 

B. Mężczyzna pokazuje Ci czynami, jak bardzo mu zależy na relacji z Tobą, nie jest nadmiernie miły, ma swoje życie i czasem sobie o Tobie przypomni.

C. Chad pierdoli wszystko i bierze Cię do wyra na pierwszej randce. Niczego od Ciebie nie wymaga, bo i tak z Tobą nie będzie. 

  • Like 4
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Saori napisał:

Tzn, że jestem dla niego nijaka i niezbyt się mu podobam?

Facet chce rżnąć babę za charakter, a ta narzeka, że nie podobają mu się jej cycki. No zawsze źle, jak dogodzić?

A już wiem:
"Ależ masz miły charakter, Ty moja sympatyczna, prześliczna seksowna suko!"

?

Edytowane przez Exar
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Saori Myślę, że póki co nic wielkiego między wami nie ma. Kiedy faktycznie spodoba mi się jakaś dziewczyna to jestem w stanie stwierdzić dlaczego mi się podoba. Jakieś szczególne cechy zachowania, piękny uśmiech, ciekawy ton głosu, poruszanie się ze szczególną gracją etc. I nigdy nie powiedziałbym, do takiej dziewczyny, że jest miła i sympatyczna, bo bycie miłą i sympatyczną nie jest w ogóle pociągające.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Saori napisał:

Na blogu pewnego faceta przeczytałam, że oznacza, to ze facet ma kobiete za nijaką i niezbyt ładną. NIe wiem czy to prawda?

Jestem na etapie randkowania i poznałam faceta, któremu wydawało mi się, że mu się spodobałam, poprosił mnie o numer i chce się umówić.

A kiedy wczoraj zadzwonił ( pierwszy raz) nadal nawiązywał do spotkania, pytał czy kogoś mam i powiedział, że "jestem bardzo miłą i sympatyczną dziewczyną, więc wstydził się zagadać, ale cieszy się, ze się odwazył"

Tzn, że jestem dla niego nijaka i niezbyt się mu podobam?

A myślisz, że każdy facet podbija do miłej i sympatycznej dziewczyny, którą spotka? Jak Cię chciał poznać, wziął numer, zaproponował spotkanie, wypytuje Cię o status matrymonialny, a to znaczy, że wizualnie mu się też podobasz i jest zainteresowany. 

 

Facet z bloga miał na myśli np. takie sytuacje: znajomy przychodzi ze swoją nową dziewczyną do grupy swoich kolegów, koledzy na nią patrzą i wizualnie żadnemu się nie podoba, to potem powiedzą o niej, że jest miła i sympatyczna (o ile jako tako będzie), aby zakończyć ten temat, bo faceci w swoim gronie raczej o przeciętnych laskach rozmawiać nie lubią.

Inna sytuacja to np. osoby poznają się w internecie, spotykają na żywo i następuje weryfikacja zdjęć z rzeczywistością. Jeśli facetowi na żywo się kobieta nie spodoba to, aby ją spławić w elegancki sposób to powie, że jest miła i sympatyczna (o ile jako taki charakter ma, a to jest bardzo częste u szarych, przeciętnych myszek), ale nigdy jej nie powie, że jest ładna/seksowna etc. = wtedy ląduje do folderu 'nijaka'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja Ci napiszę, że po poradach w necie nauczyłam się, że nie warto zwracać uwagę na każde słowo i interpretować każdego słowa z osobna :)

Np. kiedyś wyczytałam, że jak facet mówi " będziemy w kontakcie", to znaczy, że już go nie chce. Co okazało się totalną  bzdurą bo mój mówił tak na każde zakończenie spotkania i ten kontakt kontynuował ;)

Być może jest taka opcja, że jest nieśmiały i wstydził się tak szybko mówić, że jesteś piękna, czy ładna, albo uznał, że pewnie uważasz to za oczywiste, że jesteś atrakcyjna, więc wolał skupić się na innych cechac

Interpretowanie każdego słowa wyrwanego z kontekstu jest bez sensu, myślę, że sympatycznej i brzydkiej by raczej nie zaczepił

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie pytania w rezerwacie utwierdzają mnie w przekonaniu, że nie będę nigdy pytać koleżanek o zdanie co do relacji damsko męskich.

Wszędzie można wyczytać różne opinie i porady. Dziwię się, że takie oczywistości są rozkładane na czynniki pierwsze. Zamiast się zastanawiać co to oznacza lepiej przyjąć komplement i spędzić cały dzień z bananem na buzi. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze gość powiedział! W dobie odjechanego kobiecego mniemania o sobie i stada desperatów w lśniących zbrojach upewnijących nawet te 5/10 że są niemalże 10tkami, nawet strzałę 10/10 określiłbym jako miłą i sympatyczną. Już dawno sobie założyłem, że klakierować księżniczkom nie będę choćbym miał do końca życia zostać internetowym koniobijcą.

 

Ale rzeczywiście może być tak, że to "jesteś miłą i sympatyczna" da się przetłumaczyć na wasze babskie "zostańmy przyjaciółmi".

Edytowane przez Kim Un Jest?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby gość zadzwonił i na wejściu zaczął mówić, że jest najpiękniejszą dziewczyną jaką w życiu spotkał i że chce się z nią ożenić i mieć gromadkę dzieci, zostałby pewnie wyśmiany, następnie olany i byłby to powód do gardzenia nim. No chyba, że jest arabskim szejkiem, synem najbogatszego Polaka lub celebrytą z pierwszych stron gazet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest ta moja ulubienica, co jej napisałem, aby puknęła się w głowę?
No proszę!
Kolejne bezsensowne wątki, robienie dramy z błahych spraw, komplikowanie sobie życia(a przede wszystkim mężczyznom) :D 
A teraz jeszcze nowego fiuta sobie znalazła! : DD
 

50 minut temu, Azizi napisał:

Zwłaszcza, że jeśli pamięć mnie nie myli, masz ponad 20 lat a nie 12.

W jej wieku kobiety zostają matkami, niektóre nawet wcześniej.
Dobrze, że ona chociaż nie ma dzieci, bo jak dziecko ma wychować dziecko?

2 godziny temu, Natii napisał:

Być może jest taka opcja, że jest nieśmiały i wstydził się tak szybko mówić, że jesteś piękna, czy ładna, albo uznał, że pewnie uważasz to za oczywiste, że jesteś atrakcyjna, więc wolał skupić się na innych cechac

Jakbym czytał o sobie.

3 godziny temu, Libertyn napisał:

Kolejny? A co z tym sprzed tygodnia?

Pańcia zna swoją wartość na rynku i szuka jak najlepszej oferty matrymonialno-seksualnej.

Edit: Wybacz @Saori pomyliłem Cię z inną pańcią, także nie bierz wszystkiego tak do siebie ;) 

Edytowane przez Ragnar1777
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Obliteraror napisał:

@Saori, nie szukaj drugiego dna tam, gdzie nie istnieje. To facet. Jak mówi, tak z reguły myśli. Nie trzeba się domyślać. Jak wg niego jesteś sympatyczna, to pewnie w jego oczach jesteś i może być fajnie. I tyle. Dobry grunt pod dalsza ew. znajomość:)

No właśnie. Gdyby myślał, że mu się podobam to tez by to powiedział, a tak to wspomniał tylko, że jestem miła i sympatyczna... Czyli cos tu jest nie tak, brak jakiejś chemii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Saori napisał:

No właśnie. Gdyby myślał, że mu się podobam to tez by to powiedział, a tak to wspomniał tylko, że jestem miła i sympatyczna... Czyli cos tu jest nie tak, brak jakiejś chemii

Gdybyś mu się nie podobała to wcale by nie starał się o Twój numer i by nie dzwonił. Easy

Edytowane przez MalVina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.