Skocz do zawartości

Frustracja, testy mmpi, Asertin


deleteduser91

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jakies 4 miesiace temu mialem zalamanie nerwowe w nastepstwie - depresja, jak w tytule robilem testy mmpi.

Ktos z was je robil?

 

Mi wyszlo ze jestem nadwrazliwy, zniewiescialy, boje sie krytyki, bojacy sie ludzi, kobiet, ogolnie jak zyc? hehe Juz daruje sobie kobiety, bo wiadomo bez doswiadczenia i takimi cechami nic dobrego mnie nie czeka.

Biore Asertin 100 i czekam na pozytywny rozwoj sytuacji. W sumie to tyle ot, taki post.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mirek_handlarz_ludzmi Uszanowanie, ta jasne sam i Asertin też sam sobie przepisałem :)   Wydałem na te testy 400 ziko, i w sumie wyszło to co i tak w sumie przypuszczałem. 

                                         Byłem dalej u psychologa z tymi testami i nie przejawiał nimi jakiegoś, większego zainteresowania.

 

@wrotycz     Tak, próbuję robić, tylko ja mam taką osobowość/charakter i sam nie wiem czy to można zmienić.

 

@Bohun   Tak, lepiej się czuję właściwie nie z powodu leku, tylko ze względu że już minęły 4 miesiące i dlatego.  Zapisałem się na indywidualną psychoterapie i powiedziano mi, że w ciągu roku                               powinienem otrzymać z funduszu miasta 200h uważam, że to dużo, dwa lata po 2h tygodniowo lub jak nie będę miał możliwości pogodzenia tego z pracą to 100h na dwa lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, NiesamowitySzymi said:

próbuję robić, tylko ja mam taką osobowość/charakter i sam nie wiem czy to można zmienić. 

Każdy ma jakąś osobowość i to się zmienia cały czas. Każdego dnia robiąc coś lub czegoś nie robiąc trenujesz pewną postawę, i tak właśnie tworzysz osobowość.

Jak też kiedyś byłem inny a teraz jestem inny. Cokolwiek robisz dziś to będzie cię kształtować jutro. Od tego co robisz zależy jak jutro będziesz wyglądał.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.