Skocz do zawartości

Miało nie być o eks, a będzie.


Rekomendowane odpowiedzi

Hejka bracia, moja siostra często prosi o różne zdjęcia jak robię coś ciekawego, później wrzuca na instagramy, bo ma tam jakiś swój fanpage związany z dziećmi i twierdzi, że to przyciąga zainteresowanie. Wrzuciła moje zdjęcie z szybowca w środku, i podpisała coś w stylu, chyba będzie pilot w rodzinie. Dziś, pomimo zabraniania wysyłania zdjęć eks itp, stwierdziła, że musiała mi wysłać bo umarła jak to zoabaczyła.

 

 

Co się okazało, moja była dziewczyna, zaczęła interesować się 3,2,1 bum, zgadnijcie czym, lotnictwem! Wstawiła zdjęcie jak czyta nową książkę o pilotach i maszynach powietrznych. Nie straszne dziewczynie po zawodówce, która miała problem żeby uruchomić pralkę zagadnienia związane z samolotami. Czyżby taki zbieg okoliczności ?? Dlaczego one to robią? Szykuje się wielki powrót? ?

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, trop napisał:

 Chyba wiesz co masz robić...

Olać, jebać, nic się nie bać :D Tak w sumie to tak, nie licząc po drodze potknieć, i różnych rzeczy to tyle czasu. 

@TomkoNic, rok temu śmiała się z tego jak wspominałem . Dlatego mnie to bawi jak cholera teraz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, trop napisał:

Obyś po streamku nie zniknął z Forum w czeluściach niewiernego krocza :D

Niee, spokojnie, po ostatnim temacie z eks dużo ogarnąłem w głowie. Tak to do tego nie wracałem, było, ale udawalem, że nie ma. Teraz jest dużo lepiej, nie mam jej nigdzie, numeru, fejsika, musiała by się sama dobijać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Turop napisał:

Wstawiła zdjęcie jak czyta nową książkę o pilotach i maszynach powietrznych.

???

 

Matko Bosko Cynstochosko, kobiety można kochać na odległość albo zabić ? no kurwa dostaje kolejny dowód na to, że inaczej sie nie da. Jednak w hierarchii najwiekszych przyjaciół mężczyzny ranking sie nie zmienił:

1. Pies

2. Kumple

3. Samochód

[...]

kobieta dzielnie walczy z lodówką o 10 miejsce

 

i długo sie to nie zmieni...

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.