Skocz do zawartości

Mamuśki w natarciu.


Rekomendowane odpowiedzi

Bracia, podzielę się z Wami jedną z historii jakie przydarzyły się mi z przyjacielem. Schematy stare jak świat, Ameryki nie odkrywam ale może komuś otworzy oczy.

 

Jadąc na jeden z polskich festiwali przyjaciel zabrał laskę z ogłoszenia, która chciała na ten festiwal dojechać. Spędzili trochę czasu razem, mówił że jest spoko i mamy się wszyscy razem spotkać wieczorem na imprezie, ona ma jeszcze koleżanki. Oczywiście z uśmiechami na twarzy wesoło poszliśmy na spotkanie. Okazało się że owa kobieta ma 2 dzieci i męża, co nie przeszkodziło jej filtrować z kumplem, który ją powoli zaczął olewać, ale chyba bardziej to na nią działało. Na mnie natomiast zawiesiła oko jej koleżanka, bardzo śliczna, ale tego wieczoru już nic się nie wydarzyło. 

 

Tamta mamuśka została zlana przez przyjaciela, ale koleżanka przejawiała chęć spotkania się, co też uczyniliśmy pod koniec festiwalu, dodatkowo z nową koleżanką dla mego kumpla ;) Dziewczyny szybko przejęły inicjatywę (obie spokojnie 9/10) i zaczęły wypytywać nas kim my jesteśmy, badając nasz status oraz wiek. Co się też okazało (pewnie już się domyślacie) obie są mamusiami, moja ma 23 lata, natomiast ta druga 31. Spojrzeliśmy na siebie z kumplem i czułem że razem myślimy o tym samym, czyli zobaczymy gdzie to nas zaprowadzi, w celach badawczych oczywiście ;) 

 

Rozmowa kleiła się niesamowicie, spędziliśmy razem sporo czasu. W pewnym momencie spotkaliśmy tą pierwszą mamuśkę z mężem :D Chwila konsternacji, dziewczyny wszystkie się znały z jednej pracy (hehe). Zaproponowałem im aby się dosiedli do nas na co mąż stanowczo się nie zgodził więc poszliśmy nieco dalej usiąść. Z daleka było widać ich kłótnie, bo się okazało że ona chciała do nas dołączyć. Śmiesznie się patrzyło z daleka jak laska skacze, tupie, płacze bo mąż nie pozwala aby dołączyła do gościa którego podrywała. Dziewczyny natomiast skomentowały że ona taka jest ostatnio, pozwala sobie na dużo i że strasznie żal im jest jej męża, bo to taki dobry chłopak ( ;) ). One natomiast nie próżnowały i drążyły nas dalej. W końcu trzeba było się zbierać, więc wymiana kontaktów, całus i w drogę.

 

Jeszcze tego samego wieczora dostałem od mojej zdjęcie w bieliźnie. Sporo tekstowaliśmy a rozmowy od dwuznacznych i jednoznacznych przechodziły do typu - ja taka nie jestem ;) pełno racjonalizacji uskuteczniała, jak np do tego zdjęcia że to nic takiego i ona nic nie chciała przez to i że ona teraz to jednak nie będzie mogła się spotkać, nie ma czasu i tego typu pierdolomento. Pisanie właśnie było takie naprzemienne, robiła push pull, testowała, ale skutecznie ją zaginałem. W trakcie rozmów dała jeszcze mi odczuć że jest samotna, bo musi sama się zaspokajać. Powoli nie chciało już mi się w to bawić, ale mój kumpel napisał że jedzie tamtą swoją odwiedzić. Jak to usłyszała ta moja od razu front zmieniony i siedziała w samochodzie razem z tą drugą i jechały do mnie. Tego jeszcze nie rozgryzłem czemu wzięła ją, obie widziały że mój przyjaciel nie może tego dnia się spotkać, więc miałem dwie na głowie, może po prostu sama się bała. Inna sprawa że z minuty na minutę zostawiły dzieciaki pod nadzorem rodziców i pojechały do chaty obcego faceta, brawo one.

 

Będąc u mnie tez było całkiem sympatycznie, moja prowadziła więc nie piła, koleżanka natomiast ładnie się zrobiła, bo troszkę piwkowaliśmy. W trakcie oczywiście oglądanie chaty, badanie statusu i stwierdzenie że mam fajne, duże łóżko ;) Nic jakoś się nie wydarzyło ciekawego (przyznać się świntuszki że myśleliście że będzie relacja 2k + m ;) ), normalne rozmowy, zjechanie znowu dupy swojej koleżanki jaka szmira i pojechały. 

 

Kulminacyjny moment tej opowieści to wysłanie smsa tej drugiej mamuśki do mego przyjaciela (po pijaku w nocy), czy ja chce coś więcej od mojej bo ona ma chłopaka ;)

 

Już o festiwalu tłumaczeń od mojej nie będę pisał, ale schemat goni schemat. 

 

Ach te nasze dziewczyny, co one mają w głowach ;)

 

 

  • Like 4
  • Haha 1
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Exar napisał:

Bierz ją i ratuj tamtego gościa!

Napisała mi że spotyka się z nim od pół roku ale nic między nimi nie było, żadnych seksów, bo koleś nie może się zdeklarować.

 

Wcześniej w wiadomościach pisała że lubi się dobrze pieprzyć i ogólnie lubi ten sport.

 

Takiego tłumaczenia to ja w życiu jeszcze nie słyszałem :D 

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Taboo napisał:

Wcześniej w wiadomościach pisała że lubi się dobrze pieprzyć i ogólnie lubi ten sport.

;DDDDDDDDDD

Na tym etapie znajomości to pewnie wszystko lubi, prawdopodobnie w/g jej kalkulacji, którą przeprowadziła takim swoim małym kalkulatorkiem w główce, jesteś bardziej opłacalną inwestycją na przyszłość i rokujesz bardziej niż ten jej chłoptaś.

Nic tylko brać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Taboo napisał:

Napisała mi że spotyka się z nim od pół roku ale nic między nimi nie było, żadnych seksów, bo koleś nie może się zdeklarować. 

Piękne.

 

@Taboo Ty jesteś jakiś dziany? Pojechały do twojego domu, żeby zobaczyć czy masz hajs, obejrzały dom i sobie pojechały?

 

wow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MMorda napisał:

Nie ogarniam. A to nie kolejny test?

Ja swojej już na początku napisałem że w żadne związki się nie bawię, co tylko bardziej ją nakręciło, więc nie wiem czy test, raczej nie bo mówią sobie wszystko, z tego co zauważyłem ;)

 

3 minuty temu, Ace of Spades napisał:

Na tym etapie znajomości to pewnie wszystko lubi, prawdopodobnie w/g jej kalkulacji, którą przeprowadziła takim swoim małym kalkulatorkiem w główce, jesteś bardziej opłacalną inwestycją na przyszłość i rokujesz bardziej niż ten jej chłoptaś.

Nic tylko brać ;)

Dokładnie tak ;)

2 minuty temu, m4t napisał:

Nie dziwi mnie to, niestety

Mało co dziwi po lekturze forum ;)

1 minutę temu, Jaśnie Wielmożny napisał:

Ty jesteś jakiś dziany?

Nie powiedziałbym że jakiś dziany, mam zwykłe małe mieszkanie w bloku, dwupokojowe, naprawdę nic nadzwyczajnego. Ja nawet samochodu nie mam, chciała na początku abym ja przyjechał ale mówię że nie mam jak, więc sama wsiadła i przyjechała. Pół roku temu zacząłem zarabiać dopiero konkretną kasę (dzięki forum za zmianę mindsetu!!) więc pewnie zobaczyła że jest potencjał. Inna sprawa że mam pozycję społeczną bardzo dobrą dzięki memu hobby :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Jaśnie Wielmożny napisał:

Nie wiesz czy twoja gwiazda też tam nie chowa gdzieś beciaka za pazuchą.

Nie obchodzi mnie co ona ma a czego nie ma, jak się podłoży to wie co może jedynie ode mnie dostać, ale i tak uciąłem relację bo nie chce mi się z nią bawić. 

 

4 minuty temu, Tomko napisał:

@TheFlorator Mamuśki w natarcie - coś dla ciebie. Czekamy na obszerne wpisy hehe

Coś mnie chyba ominęło ;)

 

Edytowane przez Taboo
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Exar napisał:

Bierz ją i ratuj tamtego gościa!

Mam nadzieje że to sarkazm :D ?

 

1 godzinę temu, Taboo napisał:

Tego jeszcze nie rozgryzłem czemu wzięła ją, obie widziały że mój przyjaciel nie może tego dnia się spotkać, więc miałem dwie na głowie, może po prostu sama się bała.

Nie tam się bała :D

 

Po prostu dwie, to podwójna siła rażenia aby zdobyć to co chciała zdobyć, laski się w takich sytuacjach wspierają i rozumieją bez słów, w tym przypadku jedna i druga miały ten sam cel, więc się wspierały, aby urobić samca :)

 

57 minut temu, Taboo napisał:

Napisała mi że spotyka się z nim od pół roku ale nic między nimi nie było, żadnych seksów, bo koleś nie może się zdeklarować. 

To teraz wiesz co Cię by czekało, jakbyś się nie mógł zadeklarować co do nowej lodówki do mieszkania, odkurzacza, nowego Brajanka itd :P .

Czytaj między wierszami, z babek można czytać jak z książki :D .

 

57 minut temu, Taboo napisał:

Wcześniej w wiadomościach pisała że lubi się dobrze pieprzyć i ogólnie lubi ten sport.

No pojechała Ci po mentalnych jajach, abyś się skusił, kolejna cegiełka aby uzyskać co trzeba :D .

 

Podejrzewam że niebawem ''przypadkowo'' Cię spotka :D .

 

 

 

 

 

Edytowane przez The Motha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, The Motha napisał:

 

Po prostu dwie, to podwójna siła rażenia aby zdobyć to co chciała zdobyć, laski się w takich sytuacjach wspierają i rozumieją bez słów, w tym przypadku jedna i druga miały ten sam cel, więc się wspierały, aby urobić samca :)

Zapewne tak, tym bardziej że jak wiemy inny samiec zbyt dobrze nie rokuje, więc trzeba sprawdzić gałąź. No i próbowała zapewne wyjść na porządną, dokładnie wiedziała że jak by przyjechała sama miała by tyłek przetrzepany ;) 

19 minut temu, The Motha napisał:

To teraz wiesz co Cię by czekało, jakbyś się nie mógł zadeklarować co do nowej lodówki do mieszkania, odkurzacza, nowego Brajanka itd :P .

Czytaj między wierszami, z babek można czytać jak z książki :D .

Zapewne by tak było ;) ale jak wyżej napisałem ona była poinformowana że w związki się nie bawię, na pewno nie z samotnymi matkami (tego nie napisałem), więc mi się nawet nie chce czytać między wierszami, ja po prostu nie "słuchałem" jej co mówi, robiłem swoje ;)

23 minuty temu, The Motha napisał:

Podejrzewam że niebawem ''przypadkowo'' Cię spotka :D .

To jest bardziej niż pewne ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Meg4tron napisał:

Dziewczyny od kolegów pojechały w trójkę na Pol'and'Rock Festival właśnie w ten weekend.

hmmmmm a na tym festiwalu też się spotkaliśmy z trzema laskami, przypadek? :D Przyjechały tak naprawdę do nas, więc musieliśmy ogarnąć jeszcze jednego kumpla ;)

 

4 minuty temu, Czlowiekronaldo napisał:

Żeby z tego nie było jeszcze sprawy o gwałt bo nadszarpniesz czyjeś ego.

Jak się dowiedziałem że ma faceta to żałowałem że adres mój zna, nigdy nie wiadomo jaka wersja mogłaby być mu przedstawiona i co taki rycerz może odjebać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Meg4tron napisał:

 

 

Dziewczyny od kolegów pojechały w trójkę na Pol'and'Rock Festival właśnie w ten weekend.

Ciekawe co by nam opowiedziały. 

A co broni zachowywać się jak one?

Cały szajs tworzymi sami myśląc i idealizując wspólne chwilę.

 

Jestem w niemczech na robocie i mieszka obok mnie para i wlatuje już powoli schemacik ze zdradą więc, nawet to im nie przeszkadza gdy podwinie się bogatszy Niemiec.

 

Zachowywać się egoistycznie, gdy bym go wcześniej słuchał nie było by tych żalów, smutków i nieprzespanych nocy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa tygodnie temu byłem na kawce w moim rodzinnym mieście.

Siedzę w marynarce z lapkiem w kawiarni i popijam kawke. 

Przychodzi mamuśka z malutkim b0mbelkiem. Taka mocna 8,5/10 w wieku około 25 lat.

Oczywiście po jakimś czasie dosiadła się przyjaciółka i popychają pierdoły. A tamta nonstop się na mnie gapi i uśmiecha. W końcu stanęła ze swoim b0mbelkiem i go podrzuca i się giba, to w tył, to na boki. Kurwa jak taniec godowy w plemieniu Gojów.

Potem idę do toalety to kontakt wzrokowy aż odprowadził mnie do toalety. Wracam, znowu to samo, nie wiedziałem ze można tak szyje wykręcić do tyłu xD

8b4b16d63bc43ab5132366e038c7d33c.jpg

 

No ten tego...

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minutes ago, Patton said:

Zamień się ze mną, to nie będziesz miał takich sytuacji ?

Nie ma czego zazdrościć. Za każdym razem musiałem udowadniać że zależy mi na jej b0mbelku. Próbowałem to zainteresowanie wykorzystać ale nici z tego. Za każdym razem bylem traktowany jak bankomat i nic więcej. Postaraj się, pokaz ze ci zależy na moim skarbie to może ci dam. Odpuściłem ten temat całkowicie.

Nie zamierzam wydawać ani złotówki na czyjegoś gówniaka.

  • Like 7
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 hours ago, Taboo said:

Bracia, podzielę się z Wami jedną z historii jakie przydarzyły się mi z przyjacielem. Schematy stare jak świat,

Tyle czasu zmarnowałeś, a nie zaruchałeś - zostałeś zakwalifikowany na potencjalnego beta bankomata - nie do ruchania - musi zasłużyć.

Edytowane przez Pytonga
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.