Skocz do zawartości

Doprowadzenie do seksu byciem miłym i flirtem to już gwałt na zachodzie


Rekomendowane odpowiedzi

33 minuty temu, Messer napisał:

Problem będzie w tym, że tacy faceci z zachodu będą masowo przyjeżdżali do innych krajów, typu Polska, Czechy, Białoruś, Ukraina w celach bajerowania panienek.

Nasze rodzime panny od przynajmniej 15 lat walą już zachodnich chłopców po rogach:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odbiegając troszeczkę od tematu zauważyłem, że bycie miłym w stosunku do kobiet generalnie jest bardzo niepożądane. Rozmawiałem niedawno z dziewczyną w internecie stosując pochlebstwa i komplementy i powiedziała mi wprost, że nie będzie ze mną pisać bo mam "paskudny charakter". A więc sam fakt bycia miłym jest bezpośrednio odbierany negatywnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Tomko napisał:

Ja co prawda pracowałem w biurze, ale pracuję w budowlance, więc u mnie śmiechem wszyscy się zanosili, jak jakiś Hindus czy inny usłyszał od starego Angola w żarcie, że ma się "wziąć za robotę bo inaczej go spakujemy w kontener i wyślemy z powrotem DO JEGO KRAJU"

Dokładnie bo największe dramy dotyczą zazwyczaj sytuacji pracy w korporacjach. Gdzie jest dość mieszane towarzystwo i do tego wszyscy mają hopla na temat najnowszych trendów. Czym praca bardziej fizyczna tym atmosfera jest bardziej "luźniejsza". Pedał to pedał, cygan to cygan a żul to żul:).

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem miły, nie nagabuje na seks. Nie jestem roszczeniowo-transakcyjny. 

To nie jest problem dla mnie. To jest problem dla gości którzy są mili ale przy odmowie wyzywają od suk.

To jest problem dla gości którzy kupczą przyzwoitością.

To jest problem dla bab z pogrzaną psychiką które wszędzie widzą gwałty a potem zarzucają brak inicjatywy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, Tomko said:

Jeśli chodzi o poprawność to @TheFlorator może więcej napisać

Nie, bo sie nie chce wkurwiac :)

 

Kluczowy jest wybor odpowiedniej okolicy do mieszkania i odciecie sie od TV i wybieranie selektywne wiadomosci z sieci. Z obu stron spektrum politycznego.

 

Co do tematu... mozna np na pierwszej randce probowac wkladac palce w dziurki w jeansach pani lub sie zaczac dobierac namolnie i bezpardonowo.

 

Ani to flirt ani bycie milym i wiesz na czym stoisz od razu ??

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 hours ago, wolnystrzelec said:

Czy to już Orwell? Osoba zgadza się, ale potem może wycofać zgodę w dowolnym momencie (...) Czyżby prawo działało wstecz? (...) pewien rodzaj umowy, jak z operatorem komórkowym.

To mi uświadomiłeś, że to nie tylko łamie zasadę prawo nie działa wstecz (lex retro non agit) ale też, i przede wszystkim, umów należy dotrzymywać  (pacta sunt servanda). To znowu to w czym marksiści/socjaliści/komuniści/islamiści/judaiści* i psychopaci** są najlepsi - obiecać, nie dotrzymać umowy a potem co mi zrobisz? Ja mam spluwę, jak tylko spróbujesz to cię odstrzelę a sąd i tak jest po mojej stronie.

 

Ujmę to inaczej, mniej ogólnie i bardziej obrazowo.

Pani kupiła ciastko - zawarła umowę ze sprzedawcą na podstawie której wymieniła swoje pieniądze na towar. Zjadła ciastko a następnego dnia dotarło do niej, że przyjęła nadmiar kalorii, który ciężko teraz zrzucić. Pojawiły się wyrzuty sumienia więc się zdenerwowała i poszła do cukierni odebrać pieniądze za towar, który jej się nie spodobał. Ok. Teraz czy powinna dostać pieniądze z powrotem? Ma wyrzuty sumienia, to fakt ale towar zjadła. Nie ma co oddać ale chce z powrotem pieniądze. W normalnym świecie każdy by ją wyśmiał. Ale nie tu. Tu jest socjalizm i biedne, niepotrafiące myśleć naprzód, dalej niż 5 minut, istoty trzeba chronić przed nimi samymi. A państwo jest od tego, żeby to robić. Sęk w tym, że państwo nie spełnia swojej podstawowej funkcji, nie chroni społeczeństwa przed przestępcami i stosuje swój monopol na przemoc*** przeciwko obywatelom, których ma z założenia chronić. To złamanie umowy!

 


* wszystkie te ideologie (tak, ideologie) działają w oparciu o te same założenia i ten sam schemat działania (modus operandi).

** ci akurat żadnej ideologii poza własnym interesem nie mają, nie służą nawet żadnej z nich tylko wykorzystują je do skuteczniejszego dojenia owiec.

*** Monopol legalnej przemocy fizycznej, parę lat temu mówił o tym minister Sienkiewicz.

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Ragnar1777 napisał:

Czy nieszczęsny islam musi przyjść i zrobić swój porządek w ramach "równowagi"?

Moim zdaniem bez islamu nie wrócimy (jako społeczeństwo), do naturalnych wartości i porządku w relacjach z kobietami. Kiedy to mężczyźni trzymali twardo w ryzach, wiele kobiecych niszczycielskich zachowań. 

Granica w wielu krajach jest coraz mocniej przesuwana. Młodzi, heteroseksualni mężczyźni, niedługo nie będą już nawet wiedzieć, jak było wcześniej, bez starszych wzorców, tego jak świat wyglądał przed epoką feminazizmu, lgbt, matriarchatu, itp. 

 

Edytowane przez Morfeusz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Ragnar1777 napisał:

bądź co gorsza... wybuchnie jakaś wojna domowa.

Czasem mam wrażenie że tę głupotę z zachodu jest w stanie wypalić jedynie atom.

 

6 godzin temu, Ragnar1777 napisał:

to w końcu przestaną się dzieci rodzić.

Jakoś by mnie to nie zdziwiło jeśli by wtedy wprowadzili obowiązek rodzenia dzieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, wrotycz napisał:

Pani kupiła ciastko - zawarła umowę ze sprzedawcą na podstawie której wymieniła swoje pieniądze na towar. Zjadła ciastko a następnego dnia dotarło do niej, że przyjęła nadmiar kalorii, który ciężko teraz zrzucić. Pojawiły się wyrzuty sumienia więc się zdenerwowała i poszła do cukierni odebrać pieniądze za towar, który jej się nie spodobał. Ok. Teraz czy powinna dostać pieniądze z powrotem?

Nie powinna, ale to jest nagminne w Londynie np. I to najczęściej najbardziej roszczeniowe, cebulowe nacje - Polacy, Rumuni, Litwini. Sam byłem wiele razy świadkiem, że ludzie zjedli prawie cały posiłek, po czym zostawiali resztę i wołali menadżera robiąc zawieruchę i żądając rabatu czy nawet posiłku za darmo. 

@TheFlorator Pisz, nie pie...l :). Masz syna w szkole, kontakt z nauczycielami i w biurze pracujesz. 

Edytowane przez Tomko
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Morfeusz napisał:

Moim zdaniem bez islamu nie wrócimy (jako społeczeństwo), do naturalnych wartości i porządku w relacjach z kobietami. Kiedy to mężczyźni trzymali twardo w ryzach, wiele kobiecych niszczycielskich zachowań. 

I zero cichodajek, prostytutek. Zero skoków w bok. Za to zaaranżowane małżeństwa.

Godzinę temu, Morfeusz napisał:

Granica w wielu krajach jest coraz mocniej przesuwana. Młodzi, heteroseksualni mężczyźni, niedługo nie będą już nawet wiedzieć, jak było wcześniej, bez starszych wzorców, tego jak świat wyglądał przed epoką feminazizmu, lgbt, matriarchatu, itp. 

I świetnie. Zero wojen, przymusu bycia bankomatem dla rodziny i dzieci.. Przymusu brania ślubu i mnożenia potomstwa. Przymusu rezygnacji z własnych pasji.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Libertyn napisał:

I zero cichodajek, prostytutek. Zero skoków w bok. Za to zaaranżowane małżeństwa.

https://info.wiara.pl/doc/161506.Muzulmanskie-malzenstwa-na-godzine

 

Słyszałeś może o małżeństwach na godzinę? Osobiście uważam,że tego typu precedensy całkowicie wypaczają relacje międzyludzkie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Ramzes napisał:

https://info.wiara.pl/doc/161506.Muzulmanskie-malzenstwa-na-godzine

 

Słyszałeś może o małżeństwach na godzinę? Osobiście uważam,że tego typu precedensy całkowicie wypaczają relacje międzyludzkie. 

Nie sądzę by to była norma społecznie akceptowana. Zresztą pewnie chodzi o prostytucje. Żenisz się z divą by sobie ulżyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Ramzes napisał:

Słyszałeś może o małżeństwach na godzinę?

Ja nie odpisuje @Libertyn, żeby nie karmić tej kobiety albo trolla.

15 minut temu, mongol napisał:

Czyli kobieta żałuje, że uprawiała seks - i jest to przyjmowane jako dowód, że ją do tego podstępnie skłoniono. Skoro to działa wstecz, to niech ten mężczyzna powie, że żałuje, że do niej podszedł, ale nakłoniła go makijażem, obcisłym dekoltem, itd.

To niestety działa tylko w jedną stronę, jak widać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, The Motha napisał:

To jeszcze bardziej pogłębi frustracje Polaków, bo rodaczki będą skłonne dawać ''Zachodniakom'' obecnie sytuacja polskich facetów jest ciężka, a co będzie w momencie kiedy chłopcy z Zachodu będą tutaj przyjeżdżać z wyższym statusem społecznym?

Trafią na bardzo łatwy grunt.

Trochę mam bekę z was @Messer zabrzmię trochę aktywno-agresywnie ale to tylko wątek na anonimowym forum nie jakaś wycieczka osobista.

 

Jeśli Panie tak bardzo zechcą dać Szwedowi czy innemu Hiszpanowi to mu dadzą, nie tu to na erasmusie, nie tam to w delegacji albo na wakacjach. Co was to tak boli? Brak uwagi kobiet, które z wyciągniętym jęzorem idą wszędzie tam gdzie polskiego nie słychać? Niech idą to wolny kraj, niech się Sven martwi, będzie taki uprzejmy, że ani się nie obejrzy, jak jego mieszkanie Kasia włączy do swojego majątku. Nie będzie żadnego exodusu dam, bo bariera kulturowa dla wielu jest nie do przeskoczenia. A co ma pomyśleć biedny filipiński chłopaczek jak widzi, jak bembeniaści Angole posuwają mu wszystkie siostry i koleżanki? Ma nienawidzić złych Angoli? Nie, ma zająć się swoimi sprawami i związać się z jakąś kumatą rówieśniczką zamiast żałować zdesperowanych łasych na hajs blachar w filipińskim wydaniu.

 

Osłabiacie mnie to jest to MGTOW? Przyjdą Niemcy i wyruchają nam laski, potem przyjdą murzyni i też je wyruchają, a jak ich przepędzimy szablami przyjdą polscy chadzi bedboje i też je wyruchają z zaskoczenia. Ciągle ktoś zabiera piękne niewinne polskie dziewczyny, fajnym polskim chłopakom.

 

Nigga please.

Edytowane przez Jaśnie Wielmożny
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, mongol napisał:

Ale oni tego nie zrobią, bo kobiety korzystają z naszych podatków, naszej pracy - a jednocześnie nie oddają tych przysług dawaniem np. dupy.

Czyli mężczyźni są okradani.

Prawdziwy problem to ty masz człowieku z głową. Arch, zakładasz tutaj parę razy w tygodniu konto, ciągle cię stąd wynoszą, i wracasz. Po co?

 

I jeszcze masz czelność sugerować, że Tobie coś się należy, i ogółowi mężczyzn też - ponieważ istnieją. Wiesz co to jest? To jest komunizm.

 

Sporo inceli to są po prostu komuniści. Buja się taki jeden z drugim z dziwkami po galeriach handlowych w wawie, i potem uznaje że to należy się każdemu, taka redystrybucja. Bo tak, bo on ma siusiaka i on się domaga czegoś, więc musi to dostać. Nie, nie musi.

 

 

Eh, problem w tym, że z komunistami się nie rozmawia, a do komunistów należy strzelać, jak pisał wielce czcigodny Józef Mackiewicz. 

 

29 minut temu, mongol napisał:

Tu leży prawdziwy problem.

Prawdziwym problemem jest to, że mija już tyle czasu a Ty nadal się nie zwróciłeś o pomoc do specjalisty od psychiki.

 

Pozdrawiam arch, miłego programowania życzę.
 

16 minut temu, Jaśnie Wielmożny napisał:

Osłabiacie mnie to jest to MGTOW? Przyjdą Niemcy i wyruchają nam laski, potem przyjdą murzyni i też je wyruchają, a jak ich przepędzimy szablami przyjdą polscy chadzi bedboje i też je wyruchają z zaskoczenia. Ciągle ktoś zabiera piękne niewinne polskie dziewczyny, fajnym polskim chłopakom.

Nie jestem żaden mgtow ani żaden redpillowiec. Mam własny rozum, żeby nie mieszać się do ideologii, która jest lekko upośledzona z natury, i która instaluje ogromne szkody w głowie.

 

Mówię tutaj o kontekście UWODZENIA. Kolega się tym zajmuje w praktyce?

 

Mówię o tym, że będzie CIĘŻEJ, a więc naturalnie - gorzej dla wszystkich. A po co tak ma się dziać? Wystarczy problem zgasić w zarodku, i nie dopuszczać do tego, żeby to się rozrastało jak zaraza. 

 

Ja myślę w kontekście osiągania życiowych przyjemności i satysfakcji. O tym, że idziesz na łowy, i masz szansę coś upolować, a nie kupować już gotowiznę za 200zł i po wszystkim wypierdalasz na klatkę schodową. Dzięki spełnionym łowom, czujemy się spełnieni jako mężczyźni, chociaż to jest ulotne uczucie.

 

Nie rozumiem filozofii rzucania sobie kłód pod nogi, i jeszcze żeby się z tego powodu cieszyć. 
1507902084_by_Lipstick_On_The_Glass.jpg?

 

Edytowane przez Messer
  • Like 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Jaśnie Wielmożny napisał:

Przyjdą Niemcy i wyruchają nam laski, potem przyjdą murzyni i też je wyruchają, a jak ich przepędzimy szablami przyjdą polscy chadzi bedboje i też je wyruchają z zaskoczenia.

Nie boj,nie boj, starczy i dla mnie i dla ciebie i jeszcze zostanie.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mongol napisał:

Czyli kobieta żałuje, że uprawiała seks

Nawet nie musi specjalnie żałować. Puściła się, jej chłopak się o tym dowiedział, i by od niej nie odszedł to mówi: "zostałam zgwałcona". A potem jak odejdzie tak i tak, to będzie rozpowiadała jaki to z byłego był bydlak, że ją zostawił po gwałcie. Jest to typowe zachowanie na zachodzie. Ba, nawet do pracy się spóźni, to powie, że została zgwałcona. W Polsce była sprawa, że dziewczyna nie przyszła do szkoły, miała dostać naganę, to rzuciła "zostałam zgwałcona", choć nie wskazała sprawcy. Dopiero po dochodzeniu okazało się, że gwałt był wymyślony. Ale gdyby np. była z kimś, to mogłaby wskazać palcem na konkretnego chłopaka i powiedzieć: on mnie zgwałcił i dlatego nie przyszłam. 

 

Kobieta ma ponieść konsekwencje za swoje złe zachowanie? Użyj karty "fałszywe oskarżenia o gwałt" i inny gracz płci męskiej musi się tłumaczyć. Taka gra, ja zasad nie wymyślałem. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Messer napisał:

Mówię tutaj o kontekście UWODZENIA. Kolega się tym zajmuje w praktyce?

 

Mówię o tym, że będzie CIĘŻEJ, a więc naturalnie - gorzej dla wszystkich. A po co tak ma się dziać? Wystarczy problem zgasić w zarodku, i nie dopuszczać do tego, żeby to się rozrastało jak zaraza. 

@Messer Nigdy się nie zajmowałem, zawsze się tak jakoś działo samo mniej lub bardziej więc nie miewałem w życiu frustracji natury seksualnej. Pisząc MGTOW miałem bardziej na myśli samo świadomość, dystans. To nigdy nie było moim warunkiem czucia się mężczyzną więc po prostu się różnimy. Ale co to za satysfakcja, skoro jesteśmy zgodni, że panna wybierze Svena? Po co komu taka kobieta? Sven ją zabierze do Szwecji to tam pozna Egona, bo Egon będzie bogatszy. Blachara to blachara, ja za nimi nie płaczę mniej zjebanego kodu genetycznego w narodzie i tyle.

 

Wąż zjada własny ogon, za wieczną pogonią za najmłodszymi, rówieśniczki stają się cyniczne i idą ciagnąć bata Svenowi, któremu zbroja świeci jak poje*** i ma wypłatę w euro.

Edytowane przez Jaśnie Wielmożny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam ten temat i oczy przecieram. 

Nie wiem gdzie Wy widzicie te tendencje nadchodzącego końca. 

Patologia zawsze była i bedzie, ale żeby na jej podstawie tak generalizować?

Jeśli dobrze doczytałem, chodzi o wewnętrzny sąd uniwersytecki (czyli 'lewy' z natury), a nie o prawo cywilne.

 

Mieszkam na zachodzie, mam kontakty tutaj i w kraju ale takich głupot nigdy nie słyszałem. Ludzie żyją normalnie, może poza oderwanymi od rzeczywistości enklawami.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wypas

Być może myślałbym podobnie, gdybym wciąż oglądał tv czy internetowe wiadomości.

 

Patrzę wokół siebie, obserwuję. Nie widzę nigdzie opisanych tendencji w szerszej skali, za to widzę radykalizujące się powoli społeczeństwo.

Już kuriozum dla mnie jest, kiedy Arab mówi że nie lubi arabów (schematów mentalności).

 

Żyję na prowincji, ale niedaleko stolicy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.