Skocz do zawartości

Zdradzałam, bo to on zaczął.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam braci, dziś rozmawiam sobie z koleżanką, młoda rozwódka, temat zszedł na jej byłe coś zwane po ślubie jak kto woli. Spytałem czy zdradzała męża, bo często to sugerowała, co mi odpowiedziała? 

Ona "Tak, ale to on zaczął" 

Ja "Zdradził Cię pierwszy?" 

Ona"Nie, ale mówił, że jestem gruba po porodzie, i chciał seksu, i wtedy kogoś poznałam, ale też się okazał nie tym"

Czyli schemat, ale dosyć ciekawie sobie to zracjonalizowała, on zaczął JEJ zdradę, bo zaczął jej wytykać żeby się ogarnęła po porodzie. Ile w tym prawdy nie wiem, ale ciekawa racjonalizacjia z jej strony. Szuka dziewczyna dalej, bo wysyła mi różne zdjęcia będąc w związku teraz z jakimś misiem starszym. 

  • Like 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie niedługo przestaniemy wstawiać tu tematy o zdradzie naszych ukochanych pań. 

To już powoli robi się tak oczywiste jak: ona robi makijaż, ona ma okres, ona zdradza partnera.

Normalne.

 

Do zaburzeń będziemy zaliczać: nieregularny okres, ona nie zdradza, ona zajmuje się domem.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Turop napisał:

Ona "Tak, ale to on zaczął" 

Ja "Zdradził Cię pierwszy?" 

Ona"Nie, ale mówił, że jestem gruba po porodzie, i chciał seksu, i wtedy kogoś poznałam, ale też się okazał nie tym"

Przecież te zdania nie maja logicznego ciągu...

Spróbuj powiedzieć, że kobieta nie mysli logicznie a emocjonalnie. "Hurrr durrr seksisty mizogini kobjety obrażajooooo!!!!"

6 godzin temu, Turop napisał:

Czyli schemat, ale dosyć ciekawie sobie to zracjonalizowała, on zaczął JEJ zdradę, bo zaczął jej wytykać żeby się ogarnęła po porodzie.

Niedługo będzie "zdradziłam go bo ten kutas za głośno mrugał to jego wina a w ogóle prawdziwych mężczyzn już nie maaaa!!!". 

6 godzin temu, Turop napisał:

Ile w tym prawdy nie wiem, ale ciekawa racjonalizacjia z jej strony. Szuka dziewczyna dalej, bo wysyła mi różne zdjęcia będąc w związku teraz z jakimś misiem starszym. 

No no bracie sama ci sie wystawia...może czas na...misio na pewno też czasem chce seksu...

6 godzin temu, Turop napisał:

chciał seksu, i wtedy kogoś poznałam

Nie daj się prosić... XDDDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to było w starym dowcipie: spotykają się dwie psiapsiółki na plotkach:

- Wiesz, że Krysia z Zenkiem już nie są razem?

- No co ty, a czemu?

- Zdrada.

- Wiesz to dobrze, ten Zenek to żadnej nie przepuści, ugania się za każdą, dobrze, że go rzuciła.

- Ale to Krysia go zdradziła.

- Ach, biedactwo, pewnie ją zaniedbywał.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to, że zareagowałem dosyć badawczo, nawet mnie to nie zdziwiło bo leciała schematem jak z książki, ze mną też grała teraz push and pull, raz nic nie pisała, raz wysyłała nagie fotki, a ja z nią pisze w celach badawczych, bardzo łatwo ją rozgrywać, jest jak z audycji haha. 

 

Później dopisała, że był taki, siaki owaki, pierwszy raz o mężu pisała coś więcej i nagle tekst. "I co dziwisz się, że tak wyszło? Każdy by szukał pocieszenia w mojej sytuacji, a teraz wszyscy mówią, że to moja wina, i ja jestem ta najgorsza, jak to on wszystko zapoczątkował", kolejna racjonalizacjia popuszczenia szparki. A wiecie co najlepsze? Ten drugi typo, zwinął mandzur jak napisała mu, że odejdzie od męża i wprowadzi się do niego, żeby jej pożyczył sto ojro , chłop napisał, że nie ma kasy bo se auto kupił i uciął kontakt haha. 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Krugerrand napisał:

Jak to było w starym dowcipie: spotykają się dwie psiapsiółki na plotkach:

- Wiesz, że Krysia z Zenkiem już nie są razem?

- No co ty, a czemu?

- Zdrada.

- Wiesz to dobrze, ten Zenek to żadnej nie przepuści, ugania się za każdą, dobrze, że go rzuciła.

- Ale to Krysia go zdradziła.

- Ach, biedactwo, pewnie ją zaniedbywał.

 

Sedno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, typowe u takich kobiet. Pluje. 

"On to zaczął" haha. Dla nich to że się nie układa to powód do zdrady i nie ma w tym absolutnie ich winy. Szkoda mi słów i śliny, jakbym pluł na takie kobiety to by mi dziękowały że mogły się napić. Turop, szkoda że jej nie uzmysłowiłeś jakim jest pustym dzbanem oparów. Grzecznie oczywiście, żeby nie narobić sobie problemów w pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.