Skocz do zawartości

Całowanie się z laską mającą makijaż.


Brat Jan

Rekomendowane odpowiedzi

Tak obserwując większość kobiet ma tapetę.

Zastanawiam się jak to jest całować się z taką tapetą.:D

Czy w czasie namiętnej akcji całuśnej mężczyzna nie zlizuje makijażu?

Jaki to ma smak i czy nie jest odpychające?

Pomijam szminkę bo to oczywiste.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minutes ago, Brat Jan said:

 

Ale wiesz...

usta, potem szyja,  jakieś uszko... nie ma opcji aby nie przejechać ustami czy językiem po policzku.

 

Wiekszosc makijazu idzie na policzki.

Na uszy nic nie nakladaja.

Na szyi ewentualnie samoopalacz. Czasami bywa o posmaku czekolady.

 

Generalnie makijaz smakuje troche jak tynk tylko ma jakis tam zapaszek, kwestia czy ci sie spodoba.

 

Poza tym te makijaze sie w miare dobrze trzymaja twarz niewiast.

 

Jesli sie obawiasz, to bierz opcje zejscia do parteru jak napisal powyzej TheMotha. Tam moga byc inne niespodzianki...

 

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Vajazzle

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Brat Jan napisał:

Widziałem pewną 23 letnią znajomą i jakoś nie było to pociągające, znaczy ten tynk na twarzy.

A nie zahaczacie o kolczyki? :D

 

 

Zdjęcie kolczyków, to obowiązkowa pozycja przed jakimikolwiek czynnościami seksualnymi, przynajmmiej w przypadku wszystkich moich byłych i aktualnych dziewczyn. Nie miałem okazji wiec zahaczyć o kolczyk. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, TheFlorator napisał:

makijaz smakuje troche jak tynk

Wracając do smaku tynku to nic dziwnego, chyba te makijaże, pudry, podkłady są z jakichś talków czy glinek gipsowych, czyli dokładnie z bazy do tynku. 

 

Ale rzeczywiście ładnie pachną.

 

Trochę gorzej jak pani ma fryzurę z dużą ilością lakieru, ni to pogłaskać  ni pocałować, zmierzwić ciężko bo poklejone. Choć znowu, te specyfiki ładnie pachną, chociaż tyle.

Edytowane przez Imbryk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Turop napisał:

Miałem aparat i partnerka też, myślicie, że nie miałem rozkmin, czy nastąpi zakleszczenie i co wtedy zrobić xd? 

A pomyśl jak Ci się naplet wkręci w jej śruby O.o

Już mnie boli jak pomyślałem o tym...

 

Edytowane przez Exar
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie na temat ale a propos przypomniało mi sie taka podobno autentyczna historia, o której usłyszałem jakiś czas temu otóż pewna pani mająca już swoje lata jechała autem jako kierowca, no i tak sobie jechała i jechała az doszło do wypadku, i choć nie był to jakiś poważny wypadek to jednak odpaliły poduszki powietrzne i podobno ów pani odbiła a właściwie to zostawiała całą swoją tapetę na tej poduszce, tak twierdzili współpasażerowie :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.