Skocz do zawartości

Czy jeśli facet zaprasza kobietę na wyjazd to zawsze jest jednoznaczne?


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 6.08.2019 o 00:06, Saori napisał:

to trochę za szybko, więc nie wiem czy powinnam się zgadzać na taki wyjazd?

Spotkajcie się 10 razy na kawę na mieście.

Nawet jak do "czegoś" dojdzie na wyjeździe to powiesz sobie - nie jestem łatwa bo za 11 razem już można.

 

O co jemu chodzi? Jakby to napisać aby nie naruszyć twojej wrażliwości?

On chce się do ciebie zbliżyć ... również fizycznie. Jak bardzo fizycznie nie wiemy. Może tylko całus w czółko ?.

 

A jak masz wątpliwości wszelakiej natury - odmów. Pojedzie inna.

Edytowane przez Normalny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zaraz.

Nazwał mnie miłą i przyjemną - gówno wątek na 10 stron, dlaczego facet traktuje mnie tylko jak znajomą, przyjaciółkę, itp.

Zaprosił mnie na wyjazd - a to ruchacz, zbereźnik, wykorzysta i porzuci i jeszcze młodocianego kangura podrzuci.

SAORI.

Kuuuuuuuuurwaaaaa.

Co facet ma powiedzieć, żebyś nie miała wątpliwości. 

Jakie są te trzy magiczne słowa. No kurwa,litości.

  • Like 6
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.08.2019 o 00:06, Saori napisał:

znajomość się rozwija
(...)
chce uniknąć niezręcznych sytuacji, że on będzie cos próbował, ja będę mu odmawiała... 

To wyjaw mu prawdę, że szukasz dostawcy przysług i zasobów oraz darmowych wyjazdów, a seks dopiero po ślubie. Jak zaakceptuje, to nie będzie niezręcznej sytuacji.

Ewentualnie możesz powiedzieć, że w razie czego w grę wchodzi tylko anal - bo czystość przechowujesz dla jedynego.

I jedziecie bez niedomówień.

 

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Wypas napisał:

Zaraz zaraz.

Nazwał mnie miłą i przyj.

Co facet ma powiedzieć, żebyś nie miała wątpliwości. 

Jakie są te trzy magiczne słowa. No kurwa,litości.

Kocham Cię- jesteś miłością mego życia i do nikogo innego tak się nie śliniłem :D

 

zapewne na powyższe czeka 

Edytowane przez Ma_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wypas wcale się nie zdziwię się, parafrazując klasyka. Był niedawno temat o ciasności piczy i analiza, że Freud się musi schować. Także wszystko przed nami i pozostaje czekać na naszą milusińską. Największa jazda będzie jak jednak do niczego nie dojdzie - topic na minimum 20 stron ?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Saori Zdaje się, że jeśli dobrze kojarzę to chłopiec o którym pisałaś to raczej rycerz pluszowego miecza. W związku z tym wystarczy w razie ogromnego zagrożenia seksem, powiedzieć pluszakowi "jeszcze nie" i miś będzie tylko tulił/kochał/obsypywał kwiatami/popłakiwał w kącie/rozwodził się nad Twoim pięknem oraz pierdolił niezliczoną ilością słów o miłości do Ciebie.

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Pozytywniak napisał:

@Saori Zdaje się, że jeśli dobrze kojarzę to chłopiec o którym pisałaś to raczej rycerz pluszowego miecza. W związku z tym wystarczy w razie ogromnego zagrożenia seksem, powiedzieć pluszakowi "jeszcze nie" i miś będzie tylko tulił/kochał/obsypywał kwiatami/popłakiwał w kącie/rozwodził się nad Twoim pięknem oraz pierdolił niezliczoną ilością słów o miłości do Ciebie.

O kurczaczki ! Trzeba być poetą żeby znosić takie kłamstwa :D 

Droga Autorko nie jedź - bo oszalejesz albo z nadmiaru słodyczy albo z rozpaczy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Rnext napisał:

Chociaż konsumpcja to konsumpcja

Dokładnie. Jak Pan zaprasza Panią do siebie, albo Pani Pana, to nie na analizę szachową czy oglądanie znaczków. Wspólny wyjazd, szczególnie dłuższy niż jednodniowy jest tak samo jednoznaczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem szkalowanie autorki tematu, bo podejście ma jak typowa czytelniczka bravo girl, ale gadanie o typie jako o białym rycerzu? Co o nim tak naprawdę wiemy? Że sypnął jej komplementem? Rzeczywiście słodziak. Typ na moje oko ma bajere, w tańcu się nie pierdoli skoro ledwo się znają i ewidentnie wie do czego zmierza oferując wypad we dwoje. Taki wypad jest tańszy od divy na dwa dni i może mieć dłuższe perspektywy, a czasy są takie, że jakby nie patrzeć pieniądz sporo ułatwia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy od faceta, ale moim zdaniem raczej jest to jednoznaczne bo wiadomo, że takie wyjazdy nie sprzyjają raczej tylko graniu w karty wieczorem ;)

Ale też nie wiem czego sie tak boisz, nawet jeśli doszłoby do czegos to nie koniec świata, a idąc z nim do łóżka łatwiej go w sobie rozkochasz, taka jest prawda bo seks zbliża ludzi i taki wyjazd z pewnością bardziej zbliży was do siebie.

Tak na logikę jeśli on oczekuje tylko seksu, to tak czy inaczej się szybko ulotni, albo zaraz po nim, albo kiedy go nie dostanie, a nawet jeśli zerwałby znajomość po tym jakby Cie przeleciał ( co jest mało prawdopodobne jeśli seks i Twoje towarzystwo go oczaruje), to przynajmniej będziesz się dobrze bawić.

Ale jestem pewna, że jeśli uda Ci się go sobą zauroczyć, to tak łatwo z Ciebie nie zrezygnuje,a będzie chciał więcej po powrocie do domu.

Taki wyjazd może bardzo was zbliżyć, jak i oddalić, to zależy czy go odpowiednio  uwiedziesz ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.