Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
ZamaskowanyKarmazyn

Alkohol nigdy mnie nie skrzywdził.

Recommended Posts

To taka ruletka trochę, jeden wali ostro i nic mu się nie dzieje, drugi się uzależnia albo umiera na raka trzustki albo wątroby. Podobnie z palaczami, znam dziadków co palą jakieś syfne papierosy bez filtra i żyją, a inny umiera na raka płuc przed 40 tką a palił rok czy dwa lata.

Odkąd pamiętam, źle znoszę pijaństwo. Odchorowuję je potem 2,3 dni. Przed 40 lat życia upiłem się na poważnie z 5 razy. To jest twardy narkotyk, tylko w legalnej sprzedaży. Skala picia w PL jest przerażająca. To jest zguba mojego kraju i narodu i zdania nie zmienię. Świat na trzeźwo jest jak najbardziej do przyjęcia. Nie, nie jestem abstynentem, ale widziałem za dużo ludzi w różnym wieku których zniszczył alkohol.

• Like 5

3 minuty temu, Obliteraror napisał:

Skala picia w PL jest przerażająca. To jest zguba mojego kraju i narodu i zdania nie zmienię. Świat na trzeźwo jest jak najbardziej do przyjęcia. Nie, nie jestem abstynentem, ale widziałem za dużo ludzi w różnym wieku których zniszczył alkohol.

Zgadzam się całkowicie. A najlepiej to widać w małych sklepikach, szczególnie na wsiach, gdzie na wejściu przy kasie wita nas cała ściana alkoholi. Przede wszystkim wiele wódek-małpek i innych wysoko procentowych trunków. Anty-reklamą picia tego syfu powinni być ludzie co nałogowo, każdego dnia stoją przed sklepem i czekają na jego otwarcie, aby móc zaspokoić swój nałóg. Niestety na nikim oni nie robią wrażenia. 

19 minut temu, Gołodupiec napisał:

Anty-reklamą picia tego syfu powinni być ludzie co nałogowo, każdego dnia stoją przed sklepem i czekają na jego otwarcie, aby móc zaspokoić swój nałóg. Niestety na nikim oni nie robią wrażenia. 

Stoją stoją. W miastach i wioskach, w metropoliach i na zadupiach. Zawsze przed otwarciem. Widzę ich z z samochodu czy jak gdzieś łażę czasem wcześnie rano. A jak ktoś nie widzi, niech porozmawia z kimś kto pracuje w handlu w takich miejscach. Dramat. 

• Like 1

Jestem abstynentem i  jestem z tego dumny. Mój Ojciec był nałogowym alkoholikiem,

który rozwalił rodzinę i skrzywdził moja Mamę i Mnie także. W dzieciństwie napatrzyłem się

na takie akcje, że nikt mnie nie przekona do chlania. 

Alkohol to legalny narkotyk, po to aby łatwiej manipulować rozpitym i tym samym ogłupionym

społeczeństwem.  

Uwielbiam chwalić się swoim nie piciem w towarzystwie, wśród Rodziny i patrzeć

na reakcje- bezcenne. Alkohol to zguba narodu i każdego człowieka jako jednostki.

Wiem, że pijących nie przekonam do swoich racji ale może przekonam jeszcze nie pijących.

• Like 2

W dniu 6.08.2019 o 20:33, Bohun napisał:

No wiem/domyślam się ale Ty nie masz aspergera :(

Ustalmy że ja jestem trochę dziwny :(

Czyli co, twoje zaburzenia w rozwoju to usprawiedliwienie alkoholizmu? To śmieszne i straszne zarazem. 

21 godzin temu, Obliteraror napisał:

Skala picia w PL jest przerażająca.

W samej Bydgoszczy jest więcej monopolowych niż w całej Norwegii. 

Oj tam, byle nie przesadzać. Wiadomo ze jak ktoś chleje co weekend to jest źle i szuka tylko pretekstu żeby się najebac.

Ja obecnie stopuje trochę z używkami, bo wchodzę na cykl niedługo.