Skocz do zawartości

"Nie spotkałam żadnego konkretu, jest po prostu dno". Młode Polki narzekają na facetów. Może wymagają za wiele?


Mordimer

Pytanie o status materialny od nowo poznanych kobiet w ostanim roku:  

93 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Pytanie o status materialny od nowo poznanych kobiet w ostanim roku:

    • Bezpośredni
      27
    • Pośredni
      43
    • Po dłuższym czasie znajomości
      4
    • Nie interesowały się
      19


Rekomendowane odpowiedzi

Na poprawę nastroju.

 

Jeden z cytatów arta:

Cytat

 

To wszystko wpływa oczywiście na związki. Coraz rzadziej "idziemy za głosem serca", a częściej patrzymy na aspekty zupełnie nieromantyczne. – Na każdej randce będę teraz pytała mężczyzny, czy ma umowę o pracę i zdolność kredytową – śmiała się ostatnio moja koleżanka. Mówiła to niby żartem, ale z drugiej strony całkiem serio.

 

 

 

Żródło: https://natemat.pl/280829,jacy-sa-wspolczesni-mezczyzni-nie-wszyscy-sa-zli-kobiety-wymagaja-za-duzo

Wykop: https://www.wykop.pl/link/5077467/mlode-polki-wymagaja-coraz-wiecej-i-narzekaja-na-facetow/

 

Przez cały art opis rozgoryczonych 30-stek, nie ma prawdziwych facetów bla bla bla, są tam gdzie prawdziwe kobiety cytując klasyka.

 

Czysta rozrywka w tych wykopach, komentarze potrafią rozbawić do łez.

Edytowane przez Mordimer
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym forum była już adekwatna odpowiedź na tego typu lamenty, ale warto przypomnieć, bo ktoś wcelował w punkt.

Szło jakoś tak: jeśli kobiety uważają że faceci to dno, nic sobą nie reprezentują, nie nadają się do związków, nie spełniają wymogów, nie dorastają, na nadążają itd. itp. to przecież panie, te fantastyczne istoty bez skazy mogą same połączyć się w pary.

Wtedy pokażą nam, mężczyznom jak powinna wyglądać relacja typu highest level. Jak sobie świetnie dają radę we wszystkich aspektach i jak wspaniale prosperują we wszystkich dziedzinach te istoty, które zostawiły nas - nieogarniętych potworów z qtangami - daleko w tyle.

 

No bo do czego im my - ponoć brakujące ogniwo ... tylko lepsze samce do sprzedaży nasienia wystarczą.

 

 

  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem jedno zdanie, które wszystkie kobiety powinny sobie wziąć do serca:

 

Nie przyjmę pod dach nieroba, który chce przyjść na gotowe i nic od siebie nie dać poza swoja obecnością.

 

I żadne kwiki jaki to ze mnie skąpiec, buc i Piotruś Pan mnie nie ruszą. Jak niczego nie oferujesz to niczego nie oczekuj. Amen.

 

  • Like 22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam swoje mieszkanie i samochód, mam też pracę i doskonale rozumiem te kobiety. Tak samo jak one nie mam zamiaru budować poważnej relacji z osobą która nie ma swojego mieszkania i samochodu, oraz pozostaje bez pracy dłuższy czas. Trzeba się dobierać na podobnym poziomie.

  • Like 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda taka, że większość z nich miała takiego dobrego samca ? który niebawem miałby to mieszkanie itp. Ale cóż „bad boy, chad, sebix”dawał więcej emocji to zostawiłam beciaczka bo to dobry chłopak ale brak mu „tego czegoś”. Po 30 o matko gdzie Ci faceci wszyscy tacy sami. A No pozdrawiam ? z własnym mieszkaniem bez kredytu i samochodem ?. Twój były beta . :D 

Edytowane przez CzarnyR
Dopiska dla Tomka
  • Like 5
  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

3 minuty temu, Adams napisał:

Nie przyjmę pod dach nieroba, który chce przyjść na gotowe i nic od siebie nie dać poza swoja obecnością.

 

I żadne kwiki jaki to ze mnie skąpiec, buc i Piotruś Pan mnie nie ruszą. Jak niczego nie oferujesz to niczego nie oczekuj. Amen.

 

Mam podobnie. Dlatego tylko feministki, żadnych tradycjonalistek i fitdarii

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie to wszystko popierdolone! Tak - popierdolone, że już minie tylko szyderczy śmiech ogarnia. Dlaczego? Ok - wymagania wymaganiami, sam prezentujesz jakiś poziom, jesteś pracowity/ta, no niech będzie, że masz wymagania, lumpa spod sklepu nie przygarniesz, no niech kurwa będzie, że i listonosz nie ma szans u 10tki wykształconej, inteligentnej.

 

Ale żeby te wymagania były jakimś wiarygodnym motywem inwestycji w związek - dla faceta! A przecież to forum, internet ogólnie, historie z pierwszej ręki naszych znajomych licznie dowodzą, że takie księżniczki na poziomie mają swoją litanię warunków związkowego/małżeńskiego przystępu do cipki, ale już te wymagania drastycznie spadają gdy ta sama dziunia wyskakuje z koleżankami na weekend nad morze, wakacje w Hiszpanii i przystojny, opalony barman wyciera sobie narzędzie pracy o te tzw. wymagania ? Tak, tak wiem, wykształcone modelki mają zasady, puszczają się tylko te po zawodówkach ?

 

Co to jest kurwa za inwestycja??? Było już tutaj jakiś czas temu i ochoczo powtórzę tym razem - czy na ogarniętym, zdrowym samcu te wymagania robią jeszcze jakieś wrażenie? 

 

P.S. jestem właśnie nad Bałtykiem, zapłaciłem za wczasy nie mało siana i dzisiaj nakurwia deszcz, uwaga: mam wymagania, żeby świeciło słońce!!!

Edytowane przez Kim Un Jest?
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, zuckerfrei napisał:

Proszę o wyjaśnienie, coś chyba przespałem. 

ChAD -

Choroba afektywna dwubiegunowa, określana także jako zaburzenia afektywne dwubiegunowe (w przeszłości nazywana chorobą lub psychozą maniakalno-depresyjną czy cyklofrenią) .

CZAD- państwo w Afrycę :D .

Edytowane przez The Motha
  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Adams napisał:

 

Nie przyjmę pod dach nieroba, który chce przyjść na gotowe i nic od siebie nie dać poza swoja obecnością.

W psychologii fachowo się to nazywa projekcją, czyli mechanizmem obronnym polegającym na przypisywaniu komuś innemu własnych, najczęściej negatywnych cech.

 

No to lecimy z tematem:

Cytat

Magda podkreśla, że ma mieszkanie, które sama wyremontowała, kupiła również samochód. 

Magda, czy to mieszkanie masz Ty czy bank, w którym spłacasz kredyt? Mała podpowiedź: nie zapłać najbliższej raty kredytu, zobaczymy co się stanie:P

Sama wyremontowałaś to mieszkanie? Serio? W takim razie poproszę o namiary i referencje, oczywiście Twoje Magdo. Skoro sama zrobiłaś remont to znasz się na budowlance od A do Z, a tak się składa, że ja potrzebuję wyremontować kuchnię w najbliższym czasie.

A ten samochód to ilu orbiterów rekomendowało?

 

Cytat

Jeśli masz konkretną pracę i odkładasz na dom i samochód, to je w końcu masz. Chyba że wolisz wydać wszystko na konsolę i gierki.

Magdo, domu jeszcze się nie dorobiłaś, nie dorobiłaś się też mieszkania, bo zakładam, że jest na kredyt, na razie dorobiłaś się wkładu własnego i zdolności kredytowej. A własnie skoro o kredytach mowa, ten samochód to za gotówkę czy pożyczkę kupiony? Bo zaraz będzie, że samochodu też jeszcze się nie dorobiłaś, tylko spłacasz grzecznie raty.

Akurat na konsolę i gierki nie wydaję, ale znam takich co wydają i tu pewnie się zdziwisz, ale mają całkiem spoko zarobki, nie mieszkają z rodzicami i wszystkiego nie wydają na gierki i konsole, bo jeść i opłacać rachunki trzeba, Tak samo trzeba opłacać Twoje kredyty. 

Ponadto dlaczego masz pretensje do facetów dorosłych i samodzielnych wydawać swoich ciężko zarobionych pieniędzy na co chcą? Może dlatego, ze mają się dołożyć to Twojego kredytu i Twoich kosmetyków, bo skoro o nich mowa Ty ich potrzebujesz i musisz ogrom kasy na nie wydawać, podobnie jak i ubrania. Z tym, że my faceci nie możemy tego wypominać a Ty tak. Nie ma to jak podwójny standard. 

Kiedyś byłem z taką jedną samodzielną, co to jak jej już brakowało kasy na przeżycie do końca miesiąca to kupiła sweter, który raz założyła na siebie, bo taki ładny był, a potem przyleciała do mnie, że jej na rachunek za komórkę brakuje. Także ten tego, każda płeć ma swoje zachcianki i związane z tym wydatki.

 

Cytat

Spotkać kogoś, kto nie robi miliona byków w prostej rozmowie na Messengerze to prawie cud. 

Asiu, zaloguj się na jakimś portalu jako facet albo poproś kolegów co z nich korzystają i zapytaj jakie panie robią byki ortograficzne. Możesz się lekko zdziwić, stawiam na oburzenie.

 

Cytat

Bardzo ciężko znaleźć kogoś sensownego z kim możesz porozmawiać na różne tematy, kto nie robi miliona błędów ortograficznych podczas rozmowy,

Kolejna inna niż wszystkie i wyjątkowa. Ewelino, jak wyżej, błędy ortograficzne to nie jest kwestia płci tylko nieznajomości języka ojczystego. Zresztą ja te wasze rozmowy znam bardo dobrze. Polega to na musu słuchania babskiego pierdolamento kto z kim, gdzie, za ile i dlaczego. Jedna wielka drama jak z telenoweli. Rozmowa o fabule 5 telenowel to nie jest rozmowa na 5 różnych tematów:D

 

Cytat

Nawet jak umawiam się z kimś po studiach, to i tak słyszę, że jak jestem niewierząca, to on mnie nawróci

To też nie zależy od płci, tylko jest ściśle związane z wiarą. Kobiety też tak mają, też były, nie tylko kobiece, próby nawracania mnie na katolicyzm. Nieudane. 

 

Cytat

Nienawidzę generalizowania, że "dzisiejsi faceci to są do niczego, tylko w rurkach chodzą, nie można z nimi pogadać, bo studiów nie skończyli itd." Nóż mi się w kieszeni otwiera jak czytam takie brednie. Skoro wszyscy faceci są do niczego, to po co na siłę większość kobiet szuka faceta na siłę?

Brawa dla tej pani. Ma na imię Ala. Najsensowniejsze stwierdzenie w tym całym artykule.

 

Chociaż niekoniecznie, Paulina też mądrze gada:

Cytat

Jak podkreśla nie rozumie również, że wymagamy od facetów, by mieli coś na starcie, skoro para może się o to postarać wspólnie. – Jeżeli związek ma przyszłość, to można we dwoje to wszystko zdobyć, a nie czekać na gotowe. Trochę słabo, że mieszkanie i samochód to dla niektórych niezbędne minimum. Można przecież poznać buca z mercedesem albo fajnego gościa bez fury i co, odpada z automatu? 

Ale pewnie tylko gada, bo jak przychodzi co do czego, to odzywa się natura:)

 

Patrzcie drogie panie, jedna znalazła to czego szukała:

Cytat

Mężczyźni wokół mnie to fantastyczni ludzie, mój partner to szalenie dobry, inteligentny i dojrzały człowiek. Może nie rozmawiamy o najnowszej wystawie (bo sama na nie nie chodzę), ale możemy rozmawiać o życiu i o wszystkim. A jego koledzy są dla mnie jak starsi bracia, z którymi zawsze mogę pogadać o wszystkim – dodaje Marta.

Bierzcie z niej przykład. Ciekawi mnie tylko ilu jest tych kolegów i jak często "gada z nimi o wszystkim"?:D

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ktoś na forum napisał kiedyś, że mężczyźni to human doing, a kobiety human being.

 

Zgadzam się w 100% i to pasuje dosłownie do wszystkiego.

 

Niezależnie od tego, ile się narobisz ludzkiej natury nie zmienisz. Możesz polecieć na Marsa kurwa, skolonizować inną planetę, a ci jakaś marna laska powie, że jesteś cienki, masz małego, cokolwiek. Nawet taki wyrwie shit testa od zwykłej laski, która w życiu nawet jednej książki nie przeczytała.

 

Poza tym możesz zrobić wszystko, czego chce, a i tak nie masz żadnej gwarancji, że cię nie wykręci, a to oczywiste, że wbije nóż w plecy. Na szukanie jednorożca nikt nie ma czasu.

 

Ja bym wszedł w związek małżeński, ale pod jednym warunkiem. Jakby za złamanie przysięgi małżeńskiej z dwóch stron groziła bezwzględna kara śmierci poprzedzona tygodniowym katowaniem pod kroplówką. Wtedy to miałoby sens.

 

 

  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"różnice między płciami, jeśli chodzi o otwarcie na rozwój, i duchowość są bardzo duże. No i nie bardzo mamy potem z tym facetem o czym gadać, jeżeli my się ciągle rozwijamy, a oni nie – mówiła." takie bzdury zawsze mnie bawiły bo taka uduchowiona pani z jednej strony jest  taka wrażliwa i empatyczna na cierpienie biednych zwierząt a z drugiej jest zwolenniczką aborcji ot duchowość kobiet czytających "Wy..kie Ob..sy" (reklama kosztuje).

"my się ciągle rozwijamy" Ha ha ha.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, to ich problem i to one cierpią. Może gdyby były tak rozwinięte duchowo, to nie szukałyby szczęścia w osobie płci przeciwnej. Druga sprawa to społeczeństwo i prawo, które stoi po stronie kobiet i faceci nie chcą się żenić, bo nie mają po co i ryzyko jest za duże. Bo taka rozwinięta duchowo, intelektualnie i odnosząca sukcesy finansowe, nadal będzie chciała rzeczy męża w razie rozwodu i nie ważne co mówi. Gdybym dostawał złotówkę za każdym razem, kiedy kobieta mówi, często w gniewie: "idę, i nic od ciebie nie chcę", a potem np. przed sądem składa listę życzeń, czego chce od byłego męża, to byłbym miliarderem. Dodatkowo kobieta chce małżeństwa, masz wszystko, ale nie chcesz podpisać umowy prawnej, to albo szuka gdzie indziej, mówiąc że jesteś niedojrzały, albo próbuje złapać cię na dzieciaka. 

Edytowane przez Beckenbauer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Kespert said:

Chad to imię własne... wpisujemy w googla, wyskakuje na przykład Chad Johnson :):

Chad-bachelorette-badboy.jpg

 

Odnośnie materializmu we współczesnym świecie:

40090f10ffeac4b8c3624bd0c5c561fd.jpg

 

Do takiego sam bym zagadał jaką diete stosuje na mase i rzeźbe :D 

Edytowane przez viko
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Mam małego penisa i jestem taki brzydki...",  jestem bardzo niedojrzały, ciamajda ze mnie, dobrze że chociaż mam konto w banku, prawojazdy i kota.

 

Nawet nie śmiem podejść i powiedzieč cześć do jakieś 30stki, po prostu jestem za słaby.

 

Tak mi, źle z tym wszystkim :)


Bardzo mi przykro, że Panie mają takie odczucia, od dziś będę starać się jeszcze bardziej!!!

 

 

Musze kupić konsole i postawić w jakimś widocznym miejscu, bo jeszcze któraś pomyśli, że dobrze rokuje.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, rycerz76 napisał:

różnice między płciami, jeśli chodzi o otwarcie na rozwój, i duchowość są bardzo duże. No i nie bardzo mamy potem z tym facetem o czym gadać, jeżeli my się ciągle rozwijamy, a oni nie – mówiła."

Specjalnie dla tej pani:

0_1_96242_Order_przez_Luca2017.jpg

  • Like 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.