Skocz do zawartości

Fotki na fejsie


bry

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Krugerrand napisał:

dziecko w jej mniemaniu zawsze jest jej i tylko i wyłącznie jej, ponieważ to ona je urodziła i wyszło z jej łona. To że do zapłodnienia potrzebny jest facet to jakiś mało istotny szczegół;)

I tu warto sobie zadać pytanie, broń Boże, nie prowokuję ;)

Jak wrzucisz pieniążek do automatu z napojami i ten wypadnie, to napój jest Twój czy automatu?

I czy automat bez pieniążka miałby jakikolwiek sens lub ten pieniążek bez niego? ❤️

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Quo Vadis?Spróbuję zagrać samicę: ale o czym Ty "wgle" mówisz, automat z napojami to co innego, on nie ma macicy, tylko ja ją mam, spłycasz problem i jesteś niedojrzały emocjonalnie, zastanów się nad sobą:P

Ja też nie prowokuję;)

Edytowane przez Krugerrand
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Quo Vadis? said:
7 hours ago, Krugerrand said:

dziecko w jej mniemaniu zawsze jest jej i tylko i wyłącznie jej, ponieważ to ona je urodziła i wyszło z jej łona. To że do zapłodnienia potrzebny jest facet to jakiś mało istotny szczegół;)

I tu warto sobie zadać pytanie, broń Boże, nie prowokuję ;)

Jak wrzucisz pieniążek do automatu z napojami i ten wypadnie, to napój jest Twój czy automatu?

 I czy automat bez pieniążka miałby jakikolwiek sens lub ten pieniążek bez niego? ❤️

Kiedyś miałem "starcie" z sąsiadem na temat wieszaka na pranie, który nabyłem wraz z mieszkaniem, w którym mieszkałem. Zaczął uważać go za swoją własność i kiedyś podszedłem do niego grzecznie i powiedziałem, żeby się chociaż zapytał czy może używać. A on mi na to, że on pomagał w budowaniu tego wieszaka. Czujesz? Jaja czyste. Ja tez budowałem domy i drogi i nie jestem dzięki temu ich właścicielem. Ani nawet współwłaścicielem.

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.