Skocz do zawartości

Śp. Lepper w UE


Rekomendowane odpowiedzi

Nie dowiemy się, to nie czas gdy służby działaj z ramienia władzy (jak za PRL) żeby zostawały po tym tony dokumentów. To byli funkcjonariusze służb działają na zlecenie skorumpowanych polityków i biznesmenów. Po tym dokumenty żadne nie zostaną. No chyba że jakiś skruszony przed śmiercią politykier nagra jakąś taśmę, albo spisze wspomnienia, ale generalnie małe szanse. Ludzie, którzy dopuszczają się takich czynów czy ich zlecania nie mają tzw. sumienia. Ich system wartości jest inny od naszego, musi być inaczej nie utrzymają się przy korycie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mają coś na taśmach z Kulczykiem? Wyjdzie przed wyborami bankowo. A co do ludzi którzy siedzą w służbach/mafii, niekoniecznie nie mają sumienia. Mogą wierzyć że większość ludzi to tępe bydło, a jak nie oni nas skroją, to za rogiem czeka kilkuset innych chętnych. Ja ich nawet w jakimś stopniu rozumiem, potrafię się wczuć. Są drapieżnikami a my ofiarami, tak funkcjonuje ten świat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://ryfinski.blog.pl/2015/08/24/to-nie-kaczynski-tylko-lepper-powinien-lezec-na-wawelu/

 

Nie widziałem tego nagrania, ale miał chłop jaja. Ależ Ziemkiewicz go lżył... może właśnie dlatego

 

Właśnie tak rządzący Polską powinni stawiać granicę w rozmowach z innymi państwami, bez podlizywania, z poszanowaniem swojego kraju; cóż może to nie ich kraj.

 

A tutaj jest strona ze spisanymi "samobójstwami" znanych osób i przy okazji osób z nimi powiązanych. Zobaczcie serię Leppera, czy ktoś o tym w telewizji powiedział, że kilka miesięcy wcześniej ginęły związane z nim osoby. (http://pokazywarka.pl/tajemniczezgony/)

 

I jeszcze muszą znajdywać specjalne okazje na te samobójstwa i wypadki. Ostatnio Kulczyk, operacja się udała, ale zmarł w wyniku powikłań. Sądzę, że te powikłania to mają ręce, nogi i spluwę. gen. Petelicki - zabity w czasie Euro 2012. Lepper w czasie wakacji. Marek Rosiak - zabity przez chorego psychicznie wyborcę. Smoleńsk - katastrofa. 

 

Gdy przed lub po śmierci wpływowej osoby giną w serii osoby z nią powiązane to ewidentnie widać, że nie jest tak czarno-biało. Tylko do kogo się zwrócić w tej sprawie o sprawiedliwość?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziwię się takiej apoteozie Andrzeja L. Nie zapominajcie, że jego partia była podejrzewana o dziwne powiązania z działaczami z czasów komuny, a nie wiadomo, skąd uzyskał wiedzę nt. tajemnic państwa. Poza tym można krytykować PIS jako agenturę amerykańską czy nawet koszerną, ale dwie przystawki PIS z czasów jego rządów oskarżano o agenturę wschodnią, jeśli mam wybór Roman i Andrzej czy PIS-to zdecydowanie PIS, a nie jakieś mętne partyjki o niejasnych dążeniach. Roman spotykał się z Kulczykiem, Endrju flirtował z Kaczmarkiem, który podobno sabotował rząd PIS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz czym się PIS przekreślił u mnie jako partia polityczna, przyjęciem ponownym Ziobry.

Ja pamiętam tą słynna konferencję z dyktafonem, to pseudo show , które zrobił. 

Później wyszło to co wyszło z górnolotnych zarzutów ostało się mało.

Takiego pokazu spierdoliny, zakłamania, i normalnego robienia głupców z widzów, amoralnego postępowania w sferze życia publicznegojak w jego wykonaniu wtedy nie widziałem.

Ziobro to człowiek, który nie powinien pełnić żadnej funkcji publicznej, nawet na szczeblu lokalnym

Więc jak prezes na nowo przygarnia clowna to traci poparcie,np. moje żeby daleko nie szukać.

Nikt nie zagłosuje na partię, w której są ludzie nie cieszący się zaufaniem danego obywatela, już nie mówiąc o tych których obecność wywołuje odruch wymiotny.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Co do Ziobry nie zgodzę się-miał jaja i walczył z nietykalnymi, może i było w tym sporo teatru, ale trudno. Na tle wyczynów konkurencji to drobny szczegół.

 

- to nie był teatr to było skurwysyństwo , mszczenie się na dodatek za własne wyimaginowane krzywdy

 

O właśnie Adriano miałem zapytać, czy popierasz pis ze względu na promowane wartości katolickie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
Dnia 24.08.2015 o 23:59, Mosze Red napisał:

Nie dowiemy się, to nie czas gdy służby działaj z ramienia władzy (jak za PRL) żeby zostawały po tym tony dokumentów. To byli funkcjonariusze służb działają na zlecenie skorumpowanych polityków i biznesmenów. Po tym dokumenty żadne nie zostaną. No chyba że jakiś skruszony przed śmiercią politykier nagra jakąś taśmę, albo spisze wspomnienia, ale generalnie małe szanse. Ludzie, którzy dopuszczają się takich czynów czy ich zlecania nie mają tzw. sumienia. Ich system wartości jest inny od naszego, musi być inaczej nie utrzymają się przy korycie.

Może już niedługo coś wyjdzie na jaw, a może jestem zbyt naiwny...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.