Skocz do zawartości

Ciekawe artykułu dla Was Panowie i w sumie Panie.


Rekomendowane odpowiedzi

"Hipogamia to chęć mężczyzny do zaopiekowania się kobietą o niższym statusie, niż własny, ale też imponowania jej, wiedzą, pieniędzmi, zasobami, intelektem, tężyzną fizyczną, seksualną sprawnością, technikami seksualnymi, koneksjami, byciem ponadprzeciętnym – ogólnie niewidzianym jako ktoś zwykły i nijaki dla tej kobiety"

 

Chyba każdy mężczyzna chciałby być taki dla swojej kobiety. Czy któryś z Panów ma inaczej?

 

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Androgeniczna napisał:

Chyba każdy mężczyzna chciałby być taki dla swojej kobiety. 

No bez jaj. Że jakaś nowa odmiana supermana, który jest we wszystkim idealny? 

Nikt nie jest.

Ważne, żeby znalazły się cechy z gatunku tych dla nas ważnych, którymi imponujemy sobie nawzajem.

 

Można zrobić naprawdę dużo dla kobiety, bardzo dużo.

Można głupio, kierując się tylko swoimi emocjami i brakiem rozsądku

Można mądrze, kiedy kobieta też wiele z siebie daje, co powoduje pozytywną, budującą wymianę energii.

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po przeczytania artykułu, Jeśli kobieta o wyższym statusie mną gardzi, To kto normalny będzie pakował się w nią związek, Uważam że kobieta i mężczyzna powinni się wspierać. A jak moja partnerka zacznie osiągać sukcesy ma mnie to dołować albo mam ją gardzić?. Chora porąbana filozofia, Jeśli tak ma wyglądał przyszłość i mam być dla kobiet przegrywem, itp. To sobie należy darować szukanie kobiety i na siłę się poświęcanie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pieski i kotki mają niższy status niż mój obecny i chętnie się nimi opiekuję, wzbudzają same pozytywne odczucia i wiele mi dają :) Ot, hipogamia.

 

1 godzinę temu, Androgeniczna napisał:

Czy któryś z Panów ma inaczej?

Ja mam inaczej. Bo udanego małżeństwa nie zbudujesz calówką i checklistą, nieustannie sprawdzając: ma to, czy tego nie ma? Pod rozwagę, biorąc pod uwagę Twe matrymonialne plany :) 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Androgeniczna napisał:

Czy któryś z Panów ma inaczej?

Ja mam inaczej.

 

1 godzinę temu, Androgeniczna napisał:

Chyba każdy mężczyzna chciałby być taki dla swojej kobiety.

Każdy porządny facet ma gdzieś zdanie kobiety/kobiet na swój temat i nie przejmuje się zbytnio jej/ich oczekiwaniami co do siebie oraz nie słucha zbytnio co mówią, ponieważ jak powszechnie wiadomo, to co mówią ma się nijak do tego co myślą lub oczekują, o robieniu nie wspominając. Porządny facet robi swoje.

 

Dziękuję za uwagę. Pozdrawiam:)

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Androgeniczna napisał:

Chyba każdy mężczyzna chciałby być taki dla swojej kobiety. Czy któryś z Panów ma inaczej?

Dobry dowcip, dawaj następny! ?

 

Nie ukrywam, że tylko w łóżku miałem zawsze podjeście ambicjonalne, tzn chciałem by kobieta przysłowiowo wyła jak wilk do księżyca. Ktoś powie - chujowa ambicja. Być może. Ale zawsze uważałem, że to co jest autentyczne, pierwotne, biologiczne a czym moze mężczyzna obdarować kobietę to właśnie zaspokojenie seksualne. Reszta to umowa społeczna, dorabiane nam kulturowo role, matrix. Bo możesz kobiecie dać dom, obsypać ją prezentami, służyć własnym garbem gdy wsiada do karety, ale prawdziwie kobieco, tak instynktownie kobieco poczuje się przy samcu, który ją dziko zaspokoi. No tak już mam że swojej 30 paro letniej obserwacji tych damsko męskich godów.

 

Czekam na feministyczny i bialorycerski hejt ?

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, leto napisał:

Kurwa koneksjami imponować jprdl. Jak w jakimś jebanym Zimbabwe.

@Kim Un Jest? mam tak samo z tymi ambicjami

@leto no bo seks jest dla kobiety praktycznie bezwarunkowy, nie jak lokowanie uczuć. Owszem, kobiety kupczą dupką, ale pożądanego chędożenia nie zapominają nawet jak leżą obsypane złotem i skąpane w sławie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak @Kim Un Jest?. Zresztą mężczyźni też. Czy oddałbym swój samochód i pieniądze za przeżywanie do końca życia codziennie najlepszych akcji łóżkowych, które miałem? Pewnie! (No dobra trochę oszukuję bo stan konta bliski zera a samochód w leasingu dopiero od paru miesięcy xd)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Yolo napisał:

No bez jaj. Że jakaś nowa odmiana supermana, który jest we wszystkim idealny? 

Nie chciałbys zeby twoja kobieta uważala cie za super męskiego i idealnego??? Nie uwierzę.... 

Tak samo jak każda kobieta chce żeby jej facet uważał ją za piękna tak samo meżczyzna chce być uważany za męskiego i silnego. 

2 godziny temu, Aderix napisał:

A jak moja partnerka zacznie osiągać sukcesy ma mnie to dołować albo mam ją gardzić?

Wielu facetów odrzuca kobiete która np wiecej zarabia bo czuja sie niepewni

2 godziny temu, Patton napisał:

A dlaczego miałbym imponować czymkolwiek osobie która dziś jest, a jutro może jej nie być ?

Żeby być dla niej samcem a nie kolegą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Obliteraror napisał:

Ja mam inaczej. Bo udanego małżeństwa nie zbudujesz calówką i checklistą, nieustannie sprawdzając: ma to, czy tego nie ma? Pod rozwagę, biorąc pod uwagę Twe matrymonialne plany :) 

Nie wierzę że nie czujesz się męsko kiedy kobieta ci powie "ale jestes silny, ale jestes meski" itp. Na pewno chcesz zeby cie za takiego odbierala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Androgeniczna napisał:

Nie chciałbys zeby twoja kobieta uważala cie za super męskiego i idealnego??? Nie uwierzę.... 

Tak samo jak każda kobieta chce żeby jej facet uważał ją za piękna tak samo meżczyzna chce być uważany za męskiego i silnego. 

Wielu facetów odrzuca kobiete która np wiecej zarabia bo czuja sie niepewni

Jak odnosi sukcesy,To ok ale ja bym na kobietę nie naciskał, Jej wybór, Aco z sukcesu, Z czasem może on zepsuć coś, bo np kobieta dostanie uzależnienia od sukcesu itp

Edytowane przez Aderix
Źle sformułowana wypowiedź, Chce ją poprawić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Libertyn napisał:

Ja bym chciał. Ale, chcę też ją podziwiać. Bez tego ani rusz. 

Oczywicie bo i kobieta chce byc podziwiana w związku ale na inny sposob. Nie chcialabym zeby moj mezczyzna powiedzial do mnie "ale jestes silna" za to on lubi takie rzeczy slyszec

1 minutę temu, Aderix napisał:

Jak odnosi sukcesy to ok ale ja bym na kobietę nie naciskał, Jej wybór a co z sukcesu, Jak czasem może on zepsuć coś bo np kobieta dostanie uzależnienia od sukcesu itp

Zalózmy ze ty zarabiasz 3 tys mc a ona 10 tys mc. Czulbys się męsko w tym związku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Androgeniczna napisał:

Oczywicie bo i kobieta chce byc podziwiana w związku ale na inny sposob. Nie chcialabym zeby moj mezczyzna powiedzial do mnie "ale jestes silna" za to on lubi takie rzeczy slyszec

Jeśli facet jest łasy na pochwały, To coś z nim nie tak. Wartościowy człowiek nie potrzebuje pochwał i itp. Ale dobrze jakby kobieta go wspierała. 

3 minuty temu, Androgeniczna napisał:

Oczywicie bo i kobieta chce byc podziwiana w związku ale na inny sposob. Nie chcialabym zeby moj mezczyzna powiedzial do mnie "ale jestes silna" za to on lubi takie rzeczy slyszec

Zalózmy ze ty zarabiasz 3 tys mc a ona 10 tys mc. Czulbys się męsko w tym związku?

Szukałbym lepszej pracy albo zaakceptował stan rzeczy. Nic dobrego nie wychodzi za gonieniem, Za pieniędzmi, Pieniądze szczęścia nie dają ale czynią je łatwiejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Androgeniczna napisał:

Oczywicie bo i kobieta chce byc podziwiana w związku ale na inny sposob. Nie chcialabym zeby moj mezczyzna powiedzial do mnie "ale jestes silna" za to on lubi takie rzeczy slyszec

Siła ma wiele postaci więc nie wiem czemu byś nie chciała.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Androgeniczna napisał:

Nie wierzę że nie czujesz się męsko kiedy kobieta ci powie "ale jestes silny, ale jestes meski" itp. Na pewno chcesz zeby cie za takiego odbierala

Kiedyś się wkurzałem jak nie słyszałem takich tekstów od żony. Teraz wiem dlaczego- nastąpiła już ewakuacja z małżeństwa w jej głowie. Okazało się, że to był mój kompleks o którego istnieniu nie zdawałem sobie sprawy. Teraz już nie oczekuje takich tekstów od nikogo- znam swoją wartość. Po przerobieniu w sobie całego tego gów..... wyłączanego latami i ogarnięciu się na wszystkich polach widzę „te słowa” w czynach i spojrzeniach innych (zwłaszcza kobiet). To mi wystarcza. Wiem, że podążam dobrą ścieżką ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Androgeniczna napisał:

Zalózmy ze ty zarabiasz 3 tys mc a ona 10 tys mc. Czulbys się męsko w tym związku?

No i jest! Dużo postów nie trzeba było by meskosc podać w liczbach, wymiernie, pragmatycznie. Dlatego pisałem o czystym instynkcie, o seksualnej stronie męskości, reszta tak jak mówiłem jest kwestią umowy, porównywania się z innymi i właśnie dlatego ma to generalnie gównianą wartość. Teraz dałaś 10 tys, potem może to być 50 tys, a i tak dla kobiet męskość budowana na paradygmacie finansowym to domek z kart, bo za chwilę... aż zresztą po co się powtarzać po raz pierdylion szósty...

 

Dzięki @Androgeniczna ładnie ukonstytuowałas to o czym pisałem wcześniej.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.