Skocz do zawartości

Ile partnerek seksualnych mieliście?


trop

Rekomendowane odpowiedzi

37 minut temu, trop napisał:

Zacznę. Ma się już trochę lat, próbowałem policzyć i coś +- 30 kobiet mi wychodzi. 

A Wam?

To ja mam gdzieś tyle, bez 0. Jak na mój wiek to, chyba trochę słabo. Może dlatego tak przeżywam każda babe, trzeba się przestawić w tryb tropa, i zaliczyć 30 do 30. Jak pomyślę, że tyle partnerek miała jakaś kobieta, to myśl o tym, że mogę dać ciała mi lata coraz bardziej, bo będę tylko kolejnym gościem w kolejce po cudowne pęknięcie, złość wymieszana z ulgą, chciało by się mieć, tą swoją, nie ruszał na, aż się lepiej żyje jak sobie to człowiek uzmysłowi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, trop napisał:
28 minut temu, Słowianin napisał:

Jestem zbyt brzydki i biedny by ruchać "normalne" dziewczyny.

Nigdy sobie takiego czegoś nie wkręcaj!!! Kochaj i szanuj siebie!!!

Każda potwora znajdzie swego amatora. ;)

 

Wracając do tematu, czy to istotne ile kobiet się miało w łóżku? To tak jak temat brata @Still o rozmiarze kuśki.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś koło 30 - 40, ale nie potrafię się w pełni doliczyć.

 

Jestem stary i dość wcześnie zacząłem, więc się trochę nazbierało. Jak dla mnie wystarczy.

 

32 minuty temu, zuckerfrei napisał:

0x3=

Że trzy zera na końcu to już wiemy, pytanie co z przodu - ósemka, czy dziewiątka? :D 

 

No bo chyba nie zapisałeś liczby partnerek w układzie szesnastkowym? :D:D:D

Edytowane przez mirek_handlarz_ludzmi
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zuckerfrei Mam bekę właśnie, bo jestem najmniej zaradnym ze wszystkich moich kumpli, totalnie nie ogarniam w życie, a i tak zawsze ja wszystko zgarniam, bo wiem jak się z nimi rozmawia. 3 z nich wyrwały mnie same, nic nie musiałem robić. Ostatnio nawet odblokowałem nowe supermoce - laski same mnie zagadują przy barze. Ale tak to jest jak masz narcystyczne zaburzenie osobowości, wystarczy, że jesteś. 

 

Dla równowagi napiszę, że sporo akcji w życiu spieprzyłem, liczba byłaby spokojnie podwójna. Znam też sporo ruchaczy, którzy są w moim wieku, a mają po kilkanaście na koncie. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.