Skocz do zawartości

Ile partnerek seksualnych mieliście?


trop

Rekomendowane odpowiedzi

Nie licząc div to kilka, ani mnie to grzeje, ani ziębi przy osiągnięciach co poniektórych braci ;) Zbyt wiele to nie zmieniło w moim podejściu do kobiet czyli hujowym, jakim burakiem byłem takim pozostanę choćbym poruchał jeszcze 100 różnych kobiet ale huj tam trudno.

Już podchodzę pod wiek leśnego dziadka(36) i nie mam tego napędu co kiedyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Turop Nieee, porządki w głowie zaczynam robić. Moja ostatnia mnie utwierdziła, że potrafię zamęczyć babę kutangiem aż do zakwasów więc będę się dzielił tą miłością z innymi kobietami. Pomyśleć, że tyle młodych dziewczyn nie miało orgazmów... Tyle kobiet nieszczęśliwych... :(

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Około 20-stu, razem ze związkami, przygodami, divami, cichodajkami. Jednak gówniarz jeszcze jestem 30+, więc może kiedyś dobije do prawdziwej liczby partnerów, które miała większość współczesnych pań. Choć nie mam na to ciśnienia. 

Nie rozbijam na kategorie, bo darmowy seks praktycznie nie istnieje. Dawanie tyłka to w 99% forma inwestycji ze strony kobiety, z której będzie chciała zwrotu (przysługi, atencja, kasa, podwózki, kolacja, związek, gówniak, alimenty, pół mieszkania, itp.). 

Edytowane przez Morfeusz
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.