Skocz do zawartości

Ilu partnerów seksualnych miałyście?


Androgeniczna

Rekomendowane odpowiedzi

@_oliv2407

Też o tym pomyślałam. Sami tyle wypisali że ja bym sie brzydzila randki dlatego ciekawa jestem jak to jest u kobiet na tym forum. Czy też takie wyniki.

Kiedyś panietam że facet na którymś spotkaniu powiedzial ze mial 6 partnerek seksualnych... wiecej sie nie spotkałam :)

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zuckerfrei

Przecież tu jestesmy anonimowe, po co miałybysmy klamac? 

Czyli was też trzeba dzielic przez 3? W sumie cieszylabym sie jeśli tak by bylo bo takie ilosci mnie brzydzą. Bardzo zwracam uwagę na ilosc partnerów i rodzaj zwiazków bo to gwarantuje w duzym stopniu późniejszą wiernosc

2 minuty temu, _oliv2407 napisał:

Z resztą mój facet zaimponował mi tym, że odmówił pewnym Karynom pójścia z nimi do łóżka. 

Mój też tak zrobił i to mi zaimponowalo.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, zuckerfrei napisał:

Na serio?

Nie uważasz że czasy trochę się zmienily. Dawniej było trudniej o seks ale teraz... jeśli chcesz cos zaliczyc to nawet nie musisz sie starac wystarczy że pojdziesz na impreze gdzie jest pelno puszczalskich Karyn. Takie cos nie imponuje kobietom. Bardziej własnie jakość partnerek tz żeby miał mało ale ze stałych związków. Wy podobnie patrzycie na przebieg kobiety. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

3 minuty temu, Androgeniczna napisał:

Nie ma takich podwójnych standardow. Tylko w opinii facetów tak jest. Kobiety też gardza jeśli facet ma duży przebieg. Chyba że jakaś Karyna ale Sebix też puszczalska nie zgardzi

Ale Ty bajdurzysz.

 

Proszę, wstrzymaj się z tymi dyrdymałami jakieś 10 lat, dojrzej, dorośnij, nabierz pokory w ocenie ludzi, zacznij dostrzegać niuanse i odcienie szarości a potem dopiero wróć na forum i zacznij cokolwiek pisać. 

Edytowane przez mirek_handlarz_ludzmi
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Androgeniczna sama wpadasz w lewarowanie poprzednimi partnerkami faceta.

 

Jeżeli tylko wyczuję, że na pierwszej randce mam doczynienia z taką Androgeniczną. Zataję prawdę ma temat mojej przeszłości. Będę kłamał jak z nut. Będę panem porządnym. 

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Androgeniczna napisał:

Nie ma takich podwójnych standardow. Tylko w opinii facetów tak jest. Kobiety też gardza jeśli facet ma duży przebieg. Chyba że jakaś Karyna ale Sebix też puszczalska nie zgardzi

Szczerze to 1 czy 20 to żadna różnica. Bo i tak nikt się nie przyznaje.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do podwójnych standardów bardziej niż na ilość partnerek faceta patrzę na jakość tych relacji. Wiadomo że facet po 30 zazwyczaj jakieś doświadczenie ma. Jednak jak ktoś wiecznie skakał z kwiatka na kwiatek, uprawiał seks z pijanymi Karynami plus prostytutki to ja takiemu panu dziękuję. Z resztą też liczy się jak się wypowiada o kobietach z przeszłości, jak wyczuje jakąś pogardę do kobiet od razu out.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.