Skocz do zawartości

Ilu partnerów seksualnych miałyście?


Androgeniczna

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, Androgeniczna napisał:

A uważasz że te kobiety są wartościowe? Nadaja sie na żony i matki dla twoich dzieci? Jesli tak to ok to nie prawda. Jeśli jednak w twojej opinii one są zwyklymi Karynami to może warto pomyslec ze wartosciowe kobity jednak na to patrza i one negatywnie oceniaja?

Prawda jest taka że jak ma się dobrą bajerę, to każda ulega i tyle. Mamy swoje historie z tak zwanymi niewydymkami, a człowiek z natury jest poligamistą. Nie znam Ci, ale natura Ci każe trzymać fason na forum które jest publiczne, miękły by Ci nogi jak facet by Ci zgwałcił mózg. Pogódź się z tym.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U pań trzeba brać poprawkę na relatywizm jebalniczy ?

 

Ja miałam tylko 3,5 bo z ostatnim nie było w cipkę, poza tym na biwaku po pijaku nie liczę, bo każdy ma chwilę słabości. W pracy nie liczę, bo mój stary mało zarabia i gdybym nie była "miła" dla szefa, to żylibyśmy skromniej. W Egipcie też nie liczę, bo myślałam, że "basenowy" przyszedł mi prysznic naprawić, a on mnie wykorzystał. W Ciechocinku też nie liczę, bo pan Jurek niósł mnie do pokoju i niewiele pamiętam, a tak to by mnie jeszcze zgwałcili!

 

Tak, to będzie 3,5 bolca.

 

???

  • Dzięki 1
  • Haha 16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, x6eine napisał:

Prawda jest taka że jak ma się dobrą bajerę, to każda ulega i tyle. Mamy swoje historie z tak zwanymi niewydymkami, a człowiek z natury jest poligamistą. Nie znam Ci, ale natura Ci każe trzymać fason na forum które jest publiczne, miękły by Ci nogi jak facet by Ci zgwałcił mózg. Pogódź się z tym.

Okej, sama znam przykłady gdzie kobieta była święta, pojawił się odpowiedni gracz i stało się. Każdy z nas jest człowiekiem i czasem ulegnie emocjom. No ale jeśli osoba jakaś ( niezależnie od płci) ulega co tydzień przypadkowej osobie, to nikt mi nie powie, że jest stabilna i nadająca się na LTR.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, x6eine napisał:

Prawda jest taka że jak ma się dobrą bajerę, to każda ulega i tyle. Mamy swoje historie z tak zwanymi niewydymkami, a człowiek z natury jest poligamistą. Nie znam Ci, ale natura Ci każe trzymać fason na forum które jest publiczne, miękły by Ci nogi jak facet by Ci zgwałcił mózg. Pogódź się z tym.

Każda ulega w nadzieji na coś więcej. Zresztą jak laska ma niezłą bajerę to zapierdalamy jak te króliczki z duracella w nadziej na seks czy związek. Znam laskę 9 na 10 co ma 5 orbit które są łudzone czymś więcej a ona korzysta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurwa no nie wierzę. Proste pytanie na które można odpowiedzieć JEDNĄ liczbą a już leci 4 strona dywagacji czy facet z kilkoma laskami na koncie albo chodzący na divy nadaje się do związku... xD 

Do tego "mierzenie kutasów" przez samiczki jakie to nie są cnotliwe i rodzinne. No super jesteście IDEALNE, chętnie was poznam i wezmę za żony!!! :P 

 

Here we go again!!!

  • Like 2
  • Haha 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzięki forum itp zmieniłem swój mindset. Ostatnio na drugiej randce z tinderka doprowadziłem do tego, że panna hapnęła mi kulkę. Wszystkim dziękuje bo 10 lat temu bym pewnie chodził za rączkę 6 m-cy a później płakał bo mnie „zdradziła” z tym Sebixem co ją tłukł. A co do czego zmierzam ona sama wyskoczyła, że miała 1 nie dociekałem. Lecz gdy kąsała i mi mówiła o rżnięciu to zacząłem w to wątpić. Na zdjęciu fb orgazmusy Hiszpanie więc nie wiem, po prostu nie wiem. Nie zdziwiłbym się jakby było walone ostro ale później nagle kończy się dawanie pupy za darmo i dawaj zasoby auto, mieszkanie i miałam jednego. Chuj wie nie mam możliwości nie ma tam licznika a szkoda ?

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@_oliv2407 co ma zrobić wolny facet, ktory chce spuścić z krzyża. Ale nie chce się umawiać z dziewczynami i grać w tą beznadziejną grę. Idzie do divy. 

 

 

 

A moze lepiej ma gwałcić?  

 

Pany to są młode Panny, nie wiemy jak atrakcyjność, są młode, a jeszcze przednimi kutang karuzela. 

 

 

Sama nie wiem co we mnie wystąpiło. 

 

 

@Krugerrand jesteś kurwa, diabeł. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, _oliv2407 napisał:

Na dany moment dlatego, że nikt nie wie co będzie za 10 lat. Jednak jestem osobą wierną i nie zdarzały mi się większe wyskoki, więc oczekuję tego samego. Nic w tym dziwnego.

Furtkę uważam za otwartą. Tez jak byłem młodziencem mialem  ideały - już dawno spłynęły ściekiem... Naiwna jeszcze jesteś. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy kobiety odrzucają facetów, którzy mieli zbyt dużo partnerek seksualnych? Przecież jak mówię o moich doświadczeniach między wierszami panie są zawsze nakręcone...

 

No chyba, że to jest akurat shit test, wtedy podobno najlepiej podać magiczną liczbę '3'. 

 

Beka z tego tematu. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstraczy, że będę Ci się podobał i nikt nie zepsuje mojego PR, smród ciągnie sie za mną do tej pory. To będziesz jadła z mojej ręki. Zaręczam Ci, że faceci też umieją kłamać. 

1 minutę temu, _oliv2407 napisał:

pewnie zdradzą?

Mi bardzej chodzi o rozpustę sexualną. To nie koniecznie musi być zdrada. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Turop napisał:

Dlaczego akurat 3? 

Podobno poniżej trzech to podejrzane, bo znaczy, że żadna go nie chciała, albo nie ma doświadczenia w łóżku, a panie chcą zawsze wszystko mieć na tacy. Z kolei więcej to podejrzane, bo to znaczy, że być może on chce ją tylko wyruchać i zostawić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, zuckerfrei napisał:

Wstraczy, że będę Ci się podobał i nikt nie zepsuje mojego PR, smród ciągnie sie za mną do tej pory. To będziesz jadła z mojej ręki. Zaręczam Ci, że faceci też umieją kłamać.

Wiem że umieją kłamać. Świat nie jest tęczowy i nie każdy ma dobre intencję. 

 

4 minuty temu, zuckerfrei napisał:

 bardzej chodzi o rozpustę sexualną. To nie koniecznie musi być zdrada. 

Wiem, że ludzie mają różną liczbę partnerów seksualnych i nie oceniam kogoś z góry źle, jeśli nie skrzywdził. Ale zapewniam cię są kobiety które mają małą liczbę partnerów, a nawet 30 bez ani jednego partnera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Androgeniczna

Moja była żona w Twoim wieku dawała z przekonaniem takie same deklaracje jak Ty w tym wątku.

5 lat później zaczęła się puszczać na boku z kolegami z pracy (liczba mnoga nieprzypadkowa). Dzisiaj to zdesperowana samotna matka. A miało być tak pięknie.

  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Amadeus napisał:

Podobno poniżej trzech to podejrzane, bo znaczy, że żadna go nie chciała, albo nie ma doświadczenia w łóżku, a panie chcą zawsze wszystko mieć na tacy. Z kolei więcej to podejrzane, bo to znaczy, że być może on chce ją tylko wyruchać i zostawić. 

Ale jak powiesz, że dwie niby też spoko, miałem 2, jesteś 3, ale wiesz tamto to nie było to, to jakaś pomyłka, też to czujesz? To jest coś magicznego xd I chyba nie będzie tak źle, ale rzeczywiście powiesz 1 słabo, powiesz 89 też słabo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Turop Ja dostałem taki shit test bezpośrednio przed stosunkiem, panna na ostatnią chwilę chciała jeszcze mnie sprawdzić. Wtedy jeszcze nie wiedziałem o magicznej liczbie '3' i zacząłem liczyć na palcach. Dobrze, że była raczej jedną z tych "wyzwolonych", bo inaczej miałbym pozamiatane, tak więc warto przygotować sobie wcześniej odpowiedź na coś takiego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Amadeus napisał:

Wtedy jeszcze nie wiedziałem o magicznej liczbie '3' i zacząłem liczyć na palcach. Dobrze, że była raczej jedną z tych "wyzwolonych", bo inaczej miałbym pozamiatane, tak więc warto przygotować sobie wcześniej odpowiedź na coś takiego. 

Będę tego stosował, ale to mówisz, że 3 w dłuższych relacjach, nie tlumaczysz niech myśli, czy szybkie numerki? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.