Skocz do zawartości

Ilu partnerów seksualnych miałyście?


Androgeniczna

Rekomendowane odpowiedzi

Czytając o ilości partnerek niektórych ogierów na forum i opierając się na tym co tu nam wmawiają to każdy z większą ilością partnerek musi być typem 10./10, z portfelem wypchanym $$$$, o IQ na poziomie >120, najnowszym audi i kupą zainteresowań. Obawiam się jednak, że realia są znacznie inne i te partnerki to poziom mniej niż średni, którym przyszło z tą istotą "stosunkować się" :D i została jedynie kupa wspomnień. 

 

2 czyli standardzik :D

  • Like 3
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Ma_ napisał:

Czytając o ilości partnerek niektórych ogierów na forum i opierając się na tym co tu nam wmawiają to każdy z większą ilością partnerek musi być typem 10./10, z portfelem wypchanym $$$$, o IQ na poziomie >120, najnowszym audi i kupą zainteresowań. Obawiam się jednak, że realia są znacznie inne i te partnerki to poziom mniej niż średni, którym przyszło z tą istotą "stosunkować się" :D i została jedynie kupa wspomnień. 

 

2 czyli standardzik :D

Myślę, że 2 partnerów seksualnych to optymalna liczba.
Niektórzy tutaj płaczą, że chcą dziewicę, ale nie popadajmy w skrajności ;)

Co do poziomu jakości partnerek - no cóż, ja zawsze byłem nieco wybredny i celowałem w te co najmniej ładne, dlatego ta liczba nie jest specjalnie wysoka :D 
Trzeba się cenić, panowie!
Nawet jeśli to oznacza dłuższy celibat.
Z wymagań, standardów, zasad się nie schodzi.

Gdy chodziłem na siłownie to wykonywałem cały plan treningowy do końca i starałem się brać coraz wyższe ciężary co jakiś czas.
Nie zatrzymywałem się w trakcie treningu i nie szedłem do domu ;) 
Tylko dawałem 100% z siebie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem myślę że niemal wszyscy oburzający się o ilość partnerów i chrzaniących o tańcu po kutangach  robi to z zawiści. Sami nie mają takiej opcji do tańca po cipkach, zlewani przez tancerki do których by się chętnie dobrali.  

Skoro mi nie daje to roszczeniowa księżniczka.

Skoro mi nie dała a innym dała to roszczeniowa dziwka.

Dlatego najlepsza nietknięta dziewica co się ceni ale nie na tyle by mieć opory przed seksem po 3 randce. Najlepiej z oralem i analem w pakiecie.

Ale wtedy taka może przebierać w gałęziach i okazuje się roszczeniową księżniczką

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Libertyn każdy może mieć wymagania jakie sobie ubzdura. Kwestia tylko tego czy znajdzie się osoba spełniająca takowe i chętna na związek czy cokolwiek z osobą "wymagającą". Można tak czekać całe życie na księcia/księżniczkę z bajki albo obniżyć wymagania/podnieść swoją "ofertę".

Co kto lubi.

¯\_(ツ)_/¯

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Androgeniczna napisał:

Sami tyle wypisali że ja bym sie brzydzila randki ... Kiedyś panietam że facet na którymś spotkaniu powiedzial ze mial 6 partnerek seksualnych... wiecej sie nie spotkałam :)

Kolejna wypowiedź, w której pogarda do innego człowieka, aż bije po oczach. 

 

Dla Ciebie matki nie mają mózgu, samotne matki to gorsza kategoria człowieka, ludzie bez pracy to patologia, mężczyźni, którzy mieli 6 lub więcej partnerek wzbudzają obrzydzenie i można by jeszcze pewnie parę rzeczy wymienić.

 

Czy Ty w ogóle czytasz to co piszesz?

 

Nie znasz ludzi, a ich oceniasz. Generelizujesz i wszystkich wrzucasz do jednego worka, a z drugiej strony masz pretensję, do niektórych Panów tutaj, że piszą, iż wszystkie kobiety są takie same. Szczyt hipokryzji.

 

Można mieć inne zdanie, można mieć inną wizję świata, ale należy dyskutować zachowując odpowiedni poziom, poza tym pamiętaj, że Twoja wizja życia i świata nie jest jedynie słuszna i nie jest to prawda objawiona i każdy kto ma inne postrzeganie i życie niż Ty nie jest kimś gorszym.

 

Natomiast Ty na każdym kroku próbujesz pokazywać swoją wyższość nad drugim człowiekiem.

 

Trochę pokory młoda damo.

 

Tak jak napisał @mirek_handlarz_ludzmi, piszesz jakbyś miała 20 lat, więc można by było winę za Twoje wypowiedzi zrzucić na niedojrzałość. Ale Ty jesteś dorosłą kobietą i nie ma w Tobie za grosz szacunku do innych ludzi. 

 

Różnie się ludziom życie układa, różny start w swoim życiu mieli więc ocenianie ich nie znajac ich historii i losów jest żenujące.

 

Pomyśl jakbyś się poczuła gdybyś została samotną matką, czy też straciła pracę i pieniądze i została biedna i bezrobotna, a ludzie zaczęliby patrzeć na Ciebie z taką nienawiścią jaką Ty pokazujesz tutaj na forum, wobec tych, w Twoim mniemaniu, gorszych od Ciebie? Jakbyś się czuła jakby patrzyli na Ciebie jak na śmiecia i przegrywa? Zapewne już tak fajnie by nie było.

 

Czytając wszystkie Twoje wypowiedzi na forum mam więcej szacunku do żula spod nocnego niż do takiej paniusi jak Ty. 

 

Reprezentujesz swoją postawą najgorsze cechy współczesnego człowieka. Zero poszanowania innych ludzi, brak pokory, zadarty nos i pokazywanie na każdym kroku jaka to jestem lepsza od innych.

 

@MaxMen jak to nie wiesz, która kłamie? Tej która kłamie lata lewe oko w momencie wypowiedzi. Nie dziękuj ?

  • Like 23
  • Dzięki 1
  • Haha 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Daenerys życie jest bardzo przewrotne, kto wie czy za kilka dni księżniczka nie będzie taką osobą którą gardzi. 

Wspaniały plan na życie jak również samo życie może runąć w jeden dzień i wtedy to co niżej ulatuje w przestrzeń. 

17 minut temu, Daenerys napisał:

Zero poszanowania innych ludzi, brak pokory, zadarty nos i pokazywanie na każdym kroku jaka to jestem lepsza od innych.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi się skojarzyło odnośnie "pustego seksu" - z mojego doświadczenia seks rzadko kiedy jest pusty, jeżeli jest obustronne pożądanie cielesne to ta synergia jest zajefajna i nawet przy braku jakiejś głębszej więzi emocjonalnej to jest to dla mnie bardzo przyjemne, seks jest po prostu szczerą interakcją dwóch (lub więcej) ciał.

 

Pusty i niesatysfakcjonujący wg mnie wynika albo z blokad albo z oszukiwania się co do pożądania.  

Edytowane przez icman
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magiczne 3 , 34lata - nigdy nie poszedł bym do łóżka z kobieta nie spełniająca moich standardów, a także uważam ze do seksu musi się utworzyć silna wieź. Prostytutki odpadają czuje wstręt do aktów z tymi paniami. 

Nie wiem czy to w jakiejś audycji Marka słyszałem ale jeżeli „licznik” jest mocno nabity to te osoby maja małe szanse na stały związek ( coś się w głowie przestawia )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 hours ago, a.jolie said:

Owe doświadczenie najlepiej jest zbierać razem. Wówczas seks ciągle po opadnięciu haju hormonalnego i kilku latach jest ekscytujący.

Owszem, teoretycznie jest to najlepsza opcja.

Praktyka pokazuje, że różnie z tym bywa, częściej gorzej niż lepiej.

Opadnięcie haju hormonalnego nie odbywa się bez efektów ubocznych.

Dlaczego 90% facetów narzeka, że sexu ma za mało?

Takie coś to nie przypadek ani pomyłka w obliczeniach.

To REGUŁA.

 

Co do doświadczenia.

Hmm.

Co może powiedzieć o jedzeniu człowiek, który jadł jedynie schabowe?

Bardzo dobre, owszem, ale co on(a) wie o sushi?

Przeginanie też nie jest dobre.

Złoty środek to czyste złoto, wiadomo to od dawna.

 

Edytowane przez JoeBlue
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, JoeBlue napisał:

 

 

Co do doświadczenia.

Hmm.

Co może powiedzieć o jedzeniu człowiek, który jadł jedynie schabowe?

Bardzo dobre, owszem, ale co on(a) wie o sushi?

Przeginanie też nie jest dobre.

Złoty środek to czyste złoto, wiadomo to od dawna.

 

 

Hm, schabowych akurat nie lubię, wię odpowiem inaczej:

a co może powiedzieć osoba, która jadła tylko ryż?

Ale w formie sushi, pieczonej papryki faszerowanej m.in ryżem, ostrego curry z mleczkiem kokosowym itp itd?

If you know what i mean... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, a.jolie napisał:

a co może powiedzieć osoba, która jadła tylko ryż?

Ale w formie sushi, pieczonej papryki faszerowanej m.in ryżem, ostrego curry z mleczkiem kokosowym itp itd?

Też myślałem, że mi to wystarczy, pomysły etc. Wszystko z jedną. Nie wystarczyło, niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, calandra napisał:

Nie jestem z tego dumna, licząc wszystkich, naprawdę wszystkich to 4 facetów. Lat 30

Jeśli czwarty to twój mąż i masz 30 lat to moim zdaniem nie jest źle. 

W internecie istnieje niby opinia społeczna, że Polacy uważają, że 10 partnerów seksualnych to mało :) I dopiero powyżej 10 jest już za dużo.

 

 

Gdybym ja miał zakładać rodzinę(raczej dopiero za 12-15 lat) i przypuśćmy dowiedział się, że pancia w moim wieku(21) miała więcej niż 4 to bym zwinął żagle, a co dopiero 10?

Poza tym większość osób które znam raczej też nie przepada za skakaniem z kwiatka na kwiatek a tym bardziej w wykonaniu kobiety. Nie wiem niby gdzie przeprowadzono ankietę. Może w Warszawie bo tam jest źródło największego patologicznego hedonizm i materializmu.

 

@Libertyn odnośnie ilości partnerów seksualnych :

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam napisać, że jakie to szczęście że forum i ten temat istnieją od niedawna, bo kto wie, czy mając 20 kilka lat nie pisalabym równie naiwnych bzdur naszpikowanych "zawsze" i "nigdy" i to jeszcze z pozycji władzy i tonem oczywistości, nie znoszącej sprzeciwu ?

 

Ale w sumie @Daenerys pozamiatała. 

 

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 hours ago, a.jolie said:

a co może powiedzieć osoba, która jadła tylko ryż?

Ale w formie sushi, pieczonej papryki faszerowanej m.in ryżem, ostrego curry z mleczkiem kokosowym itp itd?

If you know what i mean... ;)

I know what you mean.

Jak mówiłem - to chyba jest najlepsza opcja o ile obie strony tak uważają.

Jeśłi którejś śni się pytanie jak smakuje chaczapuri to wszystkie formy przyrządzania ryżu mu odpowiedzi nie dadzą.

Inna rzecz, że wtedy nie należałoby się wiązać albo postawić sprawę otwarcie.

Na takie pytania należy odpowiedzieć zanim się człowiek zwiąże ale wtedy pojawi się opcja, że trafi się na osobę co "nie zwiąże się z kimś co miał 5 partnerów/partnerek".

I znowu dupa z tyłu.

Świat nie bez powodu wymyślił FWB.

 

Edytowane przez JoeBlue
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Exar napisał:

Never, żadne mówienie, że gruba!

Ja gruba nie bede bo genetycznie jestem szczupla i moge jesc ile chce a nie tyje. Moja mam jest po 60 a dalej szczupła. 

 

21 godzin temu, Amadeus napisał:

Ale przyznaję, że faktycznie dziewczyna, z którą teraz dużo piszę ma problem o moją ilość partnerek w przeszłości. To wszystko zależy od kontekstu i od kobiety, a także jej dojrzałości. 

Dokładnie tak jest. 

 

20 godzin temu, Amadeus napisał:

Nie lubię kłamać. Jest to niezgodne z moimi wartościami.

Potwierdzasz że jednak na swiecie sa męzczyźni szczerzy którzy bezsensu nie kłamią w relacji. I co inni panowie... zdziwieni? 

20 godzin temu, Ace of Spades napisał:

A ile masz lat? To ważne, ja wpisałem 20 ale mam swoje lata, miało prawo się uzbierać przez te "kupę" czasu, ciekawe ile ty uzbierasz jak będziesz w moim wieku i czy będziesz się tego brzydziła?

Mam 27 lat, prawie 28. Wątpie żebym wiecej nabiła skoro teraz jestem w stałej relacji, planuje slub i dzieci. Raczej już zmierzam ku calkowitej stabilności a nie szalenstwie i nabiciu kolejnych.

20 godzin temu, Vstorm napisał:

Tylko ile jest tych wartościowych kobiet? Na pewno mniej niż, tych karyn, czy lasek, które mają wysokie i nie realne wymagania itp. itd..

Także wybacz. nie masz bladego pojęcia o czym piszesz.

Dużo zależy od środowiska w jakim się obracasz. Ja znam wielu wartościowych ludzi. Tak samo mężczyzn jak i kobiety. 

18 godzin temu, Yolo napisał:

No i czym tu się chwalić, skoro musisz im mowić a oni zawsze posłuszni.

Chyb a nigdy nie byłes w stalej relacji. Nie rozkazuje im tylko mówie co lubie i wprowadzam nowosci w seks w zwiazku. Tak sie robi w stalych relacjach. 

10 godzin temu, Daenerys napisał:

Kolejna wypowiedź, w której pogarda do innego człowieka, aż bije po oczach.

To chyba normalne że gardzę jakimś ruchaczem, tak samo jak gardzi sie prostytutka. Dla mnie podobne obrzydzenie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.