Skocz do zawartości

Ilu partnerów seksualnych miałyście?


Androgeniczna

Rekomendowane odpowiedzi

23 hours ago, Amadeus said:

Ale przyznaję, że faktycznie dziewczyna, z którą teraz dużo piszę ma problem o moją ilość partnerek w przeszłości. To wszystko zależy od kontekstu i od kobiety, a także jej dojrzałości. 

Nie.

To znaczy, że za dużo gadasz.

Wyparz język, bardzo ci się to przyda na przyszłość, nie tylko w sexie.

 

Androgeniczna:

"Potwierdzasz że jednak na swiecie sa męzczyźni szczerzy którzy bezsensu nie kłamią w relacji. I co inni panowie... zdziwieni?"

Owszem, zdziwieni.

Że są jeszcze frajerzy co nie umieją trzymać języka za zębami tak jak robią to kobiety.

 

Było już tu jeśli chodzi o ilość partnerów kobiet.

"Z ex-em się nie liczy, po pijaku się nie liczy, w dupę się nie liczy, lodzik się nie liczy, naprawił mi komputer więc rewanż się nie liczy, właściwie miałam dwóch, z pierwszym straciłam cnotę a drugi mi zawrócił w głowie nie wiem jak".

 

Dałem plusa komuś co napisał, że różnica jest wyłącznie między 0 a miliardem. Albo, albo.

Powyżej zera policzyć się nie da bo kobiety nie robią tatuaży wewnątrz ud znakując poznanie nowego partnera.

<JOKE>Mogłyby wyglądać jak sito</JOKE>

 

 

Edytowane przez JoeBlue
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Androgeniczna napisał:

Chyb a nigdy nie byłes w stalej relacji. Nie rozkazuje im tylko mówie co lubie i wprowadzam nowosci w seks w zwiazku. Tak sie robi w stalych relacjach. 

Dziękuję za naukę, spróbuję zapamiętać.

Przyłączam się do prośby braci, poproszę o szczegóły. Może kiedyś uda mi się nawiązać relację, Twoje rady będą wtedy na wagę złota.

 

3 godziny temu, Androgeniczna napisał:

Mam 27 lat, prawie 28.

A ja mam prawie 30cm w zwodzie ?

Mama wie że tu piszesz?

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Androgeniczna napisał:

Mam 27 lat, prawie 28. Wątpie żebym wiecej nabiła skoro teraz jestem w stałej relacji, planuje slub i dzieci. Raczej już zmierzam ku calkowitej stabilności a nie szalenstwie i nabiciu kolejnych.

Czyli powoli uderzasz w ścianę. Nic nadzwyczajnego. Dlatego chcesz stabilizacji.

 

3 godziny temu, Androgeniczna napisał:

Potwierdzasz że jednak na swiecie sa męzczyźni szczerzy którzy bezsensu nie kłamią w relacji. I co inni panowie... zdziwieni? 

No widzisz, ja mam przebieg prawie zerowy. I co? Mam 24 lata i dalej sam. :) Mimo 1.80 wzrostu, pasji, wielu zainteresowań, a w dodatku zaczynam coraz ładniej wyglądać, bo ćwiczę. Nie ma na mnie grama tłuszczu. Jakoś nie widzę, tych wartościowych kobiet, które by się mną interesowały.

Także związki olałem całkowicie.

 

3 godziny temu, Androgeniczna napisał:

Dużo zależy od środowiska w jakim się obracasz. Ja znam wielu wartościowych ludzi. Tak samo mężczyzn jak i kobiety. 

Nie obracam się w świecie patologicznych ludzi. I jakoś nie widzę wartościowych wolnych kobiet. A zajętych nie ruszam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Adams napisał:

Przykro mi, że nie mam lepszych wieści.

Mnie też kiedyś było przykro. Na pewnym portalu randkowym założyłem sobie konto, tak dla jaj. Żeby spróbować, byłem tam ze dwa dni? Jakieś dziewczyny chciały rozmawiać, nawet ładne były. Popisałem tylko z jedną. Podniosła mi ciśnienie, to użyłem parę red pilowych argumentów, nawet nie była wstanie odpisać. Napisała coś w stylu, "weź się lecz". Na jej ostatnią odpowiedź, dowaliłem do pieca i nie szczędziłem już słów i argumentów z red pilla podpartymi wiedzą i obserwacjami. Dlaczego jej o tym napisałem? Bo miałem na nią totalnie wywalone. Po czym usunąłem konto. I od jakichś dwóch dni wychodzę z całkowitego założenia, aby żyć dla siebie i kochać tylko siebie. Ale mniejsza o to w tym temacie. Musze o tym napisać pewien temat i coś się doradzić. Nie chce za bardzo robić tutaj spamu.

Także, to co pisze @Androgeniczna, można włożyć w między bajki. Naprawdę nie widzę sensu, aby takie tematy wsiały na głównej.

 

ps. Niech nasze drogie panie zobaczą, ile inne dziewczyny miały partnerów seksualnych na grupie FB "dziewczyny bez tabu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Androgeniczna napisał:

Dokładnie tak jest. 

Nie, tak nie jest XDD. Zwykle jak o facecie krążą opinie, że posuwa dużo Pań to powodzenie ma ogromne. I to zjawisko jest bardzo powszechne. 

 

13 godzin temu, Androgeniczna napisał:

Potwierdzasz że jednak na swiecie sa męzczyźni szczerzy którzy bezsensu nie kłamią w relacji. I co inni panowie... zdziwieni? 

To są dokładnie ci panowie, którzy są dla was zbyt mili. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Amadeus napisał:

 

Zwyklejak o facecie krążą opinie, że posuwa dużo Pań to powodzenie ma ogromne. I to zjawisko jest bardzo powszechne. 

 

Tylko co jest skutkiem a co przyczyną? ?

Pod wpływem forum przeanalizowałam kiedyś wszystkich facetów, o których mogę powiedzieć, że mi się podobali. Faktycznie większość miała wiele kobiet ? ale wydaje mi się że nie dlatego mi się podobali, ale dlatego, że mieli zestaw cech, które są w cenie - pożądane a rzadkie zjawisko. Tu produkt tworzy rynek a nie na odwrót ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Amadeus napisał:

Nie, tak nie jest XDD. Zwykle jak o facecie krążą opinie, że posuwa dużo Pań to powodzenie ma ogromne. I to zjawisko jest bardzo powszechne. 

Tyle że jak wibrator. Nie do LTR. Chyba że naiwnie wierz że ruchacz zrezygnuje z ruchania w imię niedzielnych obiadków

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Laryssa napisał:

wydaje mi się że nie dlatego mi się podobali, ale dlatego, że mieli zestaw cech, które są w cenie - pożądane a rzadkie zjawisko.

Oczywiście. Byli pewni siebie, nie przywiązywali się, brali co chcieli, zawsze mieli ostatnie słowo i rozdawali karty w relacji : ) Etap stabilizacji nadchodzi potem, gdy ci uznawani za "ochłapy" przez Panie na rynku seksualnym wchodzą do gry. Albo i nie wchodzą, bo znają jej zasady i są już innymi ludźmi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, karhu napisał:

Opisz nam tu cos,moze sie czegos naucze. Swiatlo juz wlaczam.

Chodzi o to że lubie eksperymentowac wiec często cos nowego wymyslam. Tak chyba wiekszosc os w zwiazkach robi

13 godzin temu, JoeBlue napisał:

Że są jeszcze frajerzy co nie umieją trzymać języka za zębami tak jak robią to kobiety.

Moim zdaniem szczerość w związku jest najważniejsza

11 godzin temu, Vstorm napisał:

Dlatego chcesz stabilizacji.

Tak chce stabilizacji bo chce zalożyć rodzine. Tylko że majac 20 lat też chciałam stabilizacji. Może nie marzylam (dalej nie marze) o ślubie ale zawsze chcialam stałej długiej relacji. Nigdy nie zmieniałam partnerów szybko i nie chcialam sie wyszalec bo mnie takie cos nie cieszy

11 godzin temu, Vstorm napisał:

Jakoś nie widzę, tych wartościowych kobiet, które by się mną interesowały.

Może teraz nie widzisz ale jeśli zaczniesz sie obracać w wartościowym środowisku to spotkasz takie. Jestes jeszcze mlody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Androgeniczna napisał:
14 godzin temu, karhu napisał:

Opisz nam tu cos,moze sie czegos naucze. Swiatlo juz wlaczam.

Chodzi o to że lubie eksperymentowac wiec często cos nowego wymyslam. Tak chyba wiekszosc os w zwiazkach robi

Dziekuje, odpowiedz zadowalajaca.???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Vstorm napisał:

Nie obracam się w świecie patologicznych ludzi. I jakoś nie widzę wartościowych wolnych kobiet. A zajętych nie ruszam.

Nie chodzi o patologiczne środowisko. Chodzi ogólnie o ludzi np idź na spotkanie oazy w kościele a idź na dyskotekę. Spotkasz radykalnie inne osoby. Tak samo jak idąc do klubu gdzie graja lata 80 a takiego gdzie leci disco polo. Od środowiska dużo zalezy. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Laryssa napisał:

Tylko co jest skutkiem a co przyczyną? ?

Pod wpływem forum przeanalizowałam kiedyś wszystkich facetów, o których mogę powiedzieć, że mi się podobali. Faktycznie większość miała wiele kobiet ? ale wydaje mi się że nie dlatego mi się podobali, ale dlatego, że mieli zestaw cech, które są w cenie - pożądane a rzadkie zjawisko. Tu produkt tworzy rynek a nie na odwrót ?

Są badania naukowe potwierdzające tezę, że kobietom podobają się faceci których atrakcyjność potwierdziły inne kobiety.  No ale przecież jak kobieta jest według kanonu ładna to też ma duże powodzenie. Także po prostu jest tak, jest popyt jest podaż. Każdy walczy o "najlepszej jakości geny". W obu płciach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Amadeus napisał:

Zwykle jak o facecie krążą opinie, że posuwa dużo Pań to powodzenie ma ogromne. I to zjawisko jest bardzo powszechne. 

Ale czy te Panie są wartościowe? Które na to lecą

1 godzinę temu, Amadeus napisał:

To są dokładnie ci panowie, którzy są dla was zbyt mili. 

Mój mężczyzna taki jest i nie uważam że jest zzbyt miły, jest po prostu szczery i dobry.

1 godzinę temu, Libertyn napisał:

Tyle że jak wibrator. Nie do LTR. Chyba że naiwnie wierz że ruchacz zrezygnuje z ruchania w imię niedzielnych obiadków

Dokładnie a to też swiadczy o kobiecie skoro takich wybiera albo szuka tylko na seks

@Vstorm

Powiem Ci gdzie ja poznałam wartościowych ludzi - na spotkaniach mensy, na spotkaniach w duszpasterstwie, na kołach zainteresowań na studiach, na szkoleniach z biznesu, rachunkowosci, programowania, na kursie tanca, na jakichs wydarzeniach tematycznych np przez fb zeby obejrzec noc spadajacych gwiazd, w pubach ale konkretnych do których chodzą tylko specyficzni ludzie a nie takich zwyklych zeby tylko sie napic np pubquiz itp. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.08.2019 o 08:16, Meg4tron napisał:

@Daenerys życie jest bardzo przewrotne, kto wie czy za kilka dni księżniczka nie będzie taką osobą którą gardzi. 

@Meg4tron dokładnie tak. Nikomu źle nie życzę, tak samo i jej, więc oby nigdy nie musiała się przekonać, że nic nie jest dane na zawsze.
Ps. Zajefajny masz nick i avatar ☺, chociaż osobiście wolę autoboty ?

 

W dniu 9.08.2019 o 08:18, SSydney napisał:

Może to kolejne wcielenie @Cuba Libre? ;>

@SSydney o tym samym pomyślałam ?

 

W dniu 9.08.2019 o 17:43, mirek_handlarz_ludzmi napisał:

W końcu to @Daenerys, matka smoków ;) Pozamiała lepiej, niż w Królewskiej Przystani :D

 

@mirek_handlarz_ludzmi w Królewskiej Przystani to się tylko troszeczkę zdenerwowałam, a tutaj po prostu mnie kobita wkur%%ła ?

 

W dniu 9.08.2019 o 17:46, Brat Jan napisał:

Jestem w szoku!

@Brat Jan mam nadzieję, że nie przeze mnie ?

W dniu 9.08.2019 o 18:24, Androgeniczna napisał:

To chyba normalne że gardzę jakimś ruchaczem, tak samo jak gardzi sie prostytutka. Dla mnie podobne obrzydzenie.

 

@Androgeniczna zupełnie nic nie zrozumiałaś z mojej wypowiedzi ?

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilku, wielu ich nie było, ale też jakieś doświadczenie mam. Mogło być potencjalnie o wiele więcej, ale nie było, nie dlatego, że jestem świetoszką, czy czekam na seks po ślubie, bo tez go lubie i daleka jestem od tego.

Ale dlatego, że zwyczajnie nie każdy facet mi się podoba, a w zasadzie to mało z nich podoba mi się na tyle, że chciałabym z nimi pójść do łóżka. Nie chodzi o to, że facet musi wyglądać jak stereotypowy model- wręcz przeciwnie, tacy mnie wręcz odpychają bo zwykle są zniewieściali, ale mam pewien specyficzny gust co go wyglądu faceta, brzmienia jego głosu, charakteru, stylu bycia, mówienia itd. i to wszystko wpływa na to czy mnie on pociaga czy nie.

Facetom z tego co słyszała wystarczy wygląd kobiety żeby ją pożądać ( czego nie uważam za złe, po prostu jak jesteście zaprogramowani) a u kobiet liczy się całokształt żeby chciała pójść z facetem do łóżka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wyżej pisał że Androgeniczna to @Cuba Libre

Osobiście nie sądzę - @Cuba Librechoć prezentowała poglądy przez wielu piętnowane, to jednak była w tym spójna i konkretna. Używała też polskich znaków, nie stosowała skrótów i uproszczeń słów no i nie można jej zarzucić braku inteligencji. Jej wypowiedzi nigdy nie były niechlujne. Miała wszystko przemyślane, wiedziała jaką grą jest życie i podeszła do tematu zadaniowo.

 

Broniła swojej racji, jednocześnie nie każąc innym żyć wg jej zasad. Miała swój punkt widzenia i choć mój jest inny, nie miałam podstaw by jej nie szanować.

 

Co do Ciebie @Androgeniczna, Twoja naiwność i święte przekonanie o racji a także misja przekonywania wszystkich że ją masz jest dość pretensjonalna. Sądziłam że masz ok 20-22 lata, 28 mnie zaskoczyło. Tak czy inaczej, nie potępiam, bo jak wyżej pisałam, też kiedyś myślałam, że rozgryzłam życie, że mam doskonałego partnera, przyszłego męża (już byłego) itp. Życie musiało mnie utemperować ? 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 26 lat i obecny partner jest moim drugim partnerem seksualnym. Z jednej strony w sumie ok, bo nie potrafię pójść do łóżka z kimś, z kim nie jestem w związku (w poprzednim trwalam 8 lat, praktycznie od dzieciaka, w obecnym jestem 2 lata), z drugiej strony trochę żałuję, że nie nabrałam większego doświadczenia. Mimo że mam duże powodzenie wśród mężczyzn i mogłabym "eksperymentować", nie jestem na tyle odważna, by zrobić to z kimś, na kim mi nie zależy. Wynika to z faktu, że zbyt mocno zaangażowałam się w swój pierwszy, długi związek i byłam na maksa lojalna w stosunku do kogoś, kto na to nie zasługiwał. 

Także, dziewczyny z większym bagażem doświadczeń seksualnych- mocno zazdroszczę :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.