Skocz do zawartości

Ilu partnerów seksualnych miałyście?


Androgeniczna

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Eleanor napisał:

Ja też tak kiedyś mówiłam, a potem stwierdziłam, że dlaczego mam sobie odmawiać czegoś co lubię, tylko po to, żeby zachować pozory??

To nie zachowywanie pozorów tylko wewnetrzna potrzeba. Inaczej bym nie umiała po prostu bo źle bym sie czuła. Musze miec wiez emocjonalna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę głównie jakieś niskie jednocyfrowe liczby u pań tutaj. Może lokalna populacja samic tutaj jest niereprezentatywna dla ogółu społeczeństwa. Dziwi mnie to bo teraz nawet grzeczne katolickie dziewczynki nie czekają już do ślubu i o seks jest obecnie łatwo. 

Edytowane przez Orybazy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Androgeniczna napisał:

To nie zachowywanie pozorów tylko wewnetrzna potrzeba. Inaczej bym nie umiała po prostu bo źle bym sie czuła. Musze miec wiez emocjonalna

Zgadza się, ja też, bez tego seks jest jałowy. Nie idę z facetem do łóżka, jeśli nie ma emocji?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Orybazy napisał:

grzeczne katolickie dziewczynki nie czekają już do ślubu i o seks jest obecnie łatwo.

Czekanie do ślubu jest idiotyzmem moim zdaniem i nie ma nic wspólnego z byciem grzeczną czy zasadami moralnymi. Zazwyczaj jest to z powodu wiary i słuchania radykalnych tez katolickich a nie z prawdziwej wewnetrznej potrzeby. 

3 godziny temu, Wypas napisał:

Ale to potem.

Przed seksem, zanim pójdę do łóżka. Potem ona tylko sie utrwala

2 godziny temu, Eleanor napisał:

Zgadza się, ja też, bez tego seks jest jałowy. Nie idę z facetem do łóżka, jeśli nie ma emocji?

Emocje w tym wypadku to uczucie pożądania. To calkiem co innego niż wieź i bliskość, zaufanie itp.

21 minut temu, JoeBlue napisał:

Postaw przed facetem nagą kobietę i powiedz mu, że nie ma z nią więzi.

Postawię dolary przeciwko orzechom, że wiem jaki będzie ciąg dalszy.

Czyli sugerujesz że w tej sytuacji każdy facet nawet taki mający rodzine, dzieci i tak zdradzi? Skoro każdy by skorzystał z okazji. Są też faceci którzy nie są tacy napaleni na każdą tylko dobieraja partnerki wartościowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, JoeBlue napisał:

Postaw przed facetem nagą kobietę i powiedz mu, że nie ma z nią więzi.

Do tego ładną i zgrabną!

 

15 minut temu, Androgeniczna napisał:

Czyli sugerujesz że w tej sytuacji każdy facet nawet taki mający rodzine, dzieci i tak zdradzi? Skoro każdy by skorzystał z okazji. Są też faceci którzy nie są tacy napaleni na każdą tylko dobieraja partnerki wartościowo.

Wyposzczony chyba każdy...

 

 

 

3 godziny temu, Eleanor napisał:

Zgadza się, ja też, bez tego seks jest jałowy. Nie idę z facetem do łóżka, jeśli nie ma emocji?

Złota czcionka się należy!!!

 

 

 

Edytowane przez Brat Jan
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Wypas napisał:

Przed seksem decyduje zupełnie co innego

Mi samo pożądanie nie wystarczy. Po kilku mc spotykania sie uważasz że nie wytworzy się wieź? Ja mniej wiecej po takim czasie szłam do lózka

52 minuty temu, Brat Jan napisał:

Złota czcionka się należy!!!

Tak samo jak @Eleanor mylicie pożądanie z zakochaniem i jakąś więzią. Jak komuś do seksu wystarczy samo pożądanie to ok. Skoro może iść z kimś do łóżka komu nie ufa i z kim nic go nie łączy. Są jednak tacy jak ja którzy tak nie umieją i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Wypas napisał:

Oszukujesz sama siebie. Trafi się odpowiedni i pójdziesz w pięć  minut

Trafił się już. JAk go poznałam to mi sie nogi ugięły tak mi sie podobał seksualnie. Poszłam z nim na randke i wydawal mi sie zimym bad boyem z którym nie ma sensu tworzyc jakiejs relacji. Powiedziałam że możemy sie spotykac przyjacielsko i tak było kilka mc. W tym czasie sie otworzył, pokazał jaki jest wrażliwy i że wcale nie jest taki gruboskórny na jakiego sie wydawał. Teraz jest moim mężczyzna juz długi czas i na długo bo planujemy wspólne dzieci i przyszłosc. Mimo że spodobał mi sie tak ze nogi sie uginały to dopiero po kilku mc spodobał mi sie z charakteru i wzbudził moje zaufanie. 

Teraz, JoeBlue napisał:

Ale wystarczą żeby się bzykać choćby później się tego żałowało.

Mi nie wystarczy. Jesli innym wystarczy to ok. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszłaś na randkę z zimnym badboyem, z którym nie warto tworzyć relacji, ciekawe po co, przecież musi być więź, no no...

 

A tu taki fajny Miś. Rzuca kolegami w pociągi, wrażliwiec. Techniczne zainteresowania. Mój miś, mój bohater. 

 

Na czwartym spotkaniu okazuje się że on też smaruje kanapki masłem. A to mu dam, bo jest więź emocjonalna.

Edytowane przez Wypas
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wypas

Przecież kiedy umówiłam sie na randke nie znałam go. Widziałam tylko jak wyglada. Dopiero na randce mi sie taki wydawał kiedy dłuzej z nim porozmawiałam. Przed randką nic o nim nie wiedziałam.

Po randce go odrzuciałam i spotykałam sie na inne randki a z nim tylko kolezensko na spotkania gdzie opowiadalismy sobie o swoich randkach itp

5 minut temu, Wypas napisał:

A tu taki fajny Miś. Rzuca kolegami w pociągi, wrażliwiec. Techniczne zainteresowania. Mój miś, mój bohater. 

 

Na czwartym spotkaniu okazuje się że on też smaruje kanapki masłem. A to mu dam, bo jest więź emocjonalna.

Po pół roku spotykania jako z kolegą to było na pewno wiecej spotkan niz 4 :D widywalismy sie prawie co tydzien lub czesciej. Okazało sie ze jest dobrym człowiekiem, wrazliwym, nie jest w ogole bad boyem tylko byl niesmialy na poczatku wiec odebrałam go jako takiego bad boya wycofanego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, JoeBlue napisał:

Postaw przed facetem nagą kobietę i powiedz mu, że nie ma z nią więzi.

Ja tyle nagich kobiet widziałem że mnie nie rusza. 

Cytat

Postawię dolary przeciwko orzechom, że wiem jaki będzie ciąg dalszy.

 

Przejde się oglądając i nic więcej. Nie włażę do łóżka jeśli z panną nie mógłbym tworzyć związku. 

Tyle.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Wypas napisał:

Przez pół roku słowem się nie odezwał i w ten sposób została zbudowana więź emocjonalna. ?

Stopniowo się otiwerał. Na pierwszej randce sie odzywał ale zgrywałtakiego zimnego i bezuczuciowego. Myślałam ze to jakis imprezowicz który nie szuka stałej relacji i sie do takiej nie nadaje :). Więź sie zbudowała jak juz zaczął mi sie zwierzać i mówic jaki jest. W sumie swoje słabości zaczął pokazywać i to mnie ujęło. Jego wrażliwość i dobre serce. To jaką miał rodzine itp

Godzinę temu, Libertyn napisał:

Przejde się oglądając i nic więcej. Nie włażę do łóżka jeśli z panną nie mógłbym tworzyć związku. 

Tyle.

Zobaczcie. Być może jedyny facet na tym forum z takimi poglądami ale jednak jest. Na całym świecie na tylu facetów też sie kilku znajdzie wiec trzeba szukac :). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.