Skocz do zawartości

Ilu partnerów seksualnych miałyście?


Androgeniczna

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, Mosze Black napisał:

Demiseksualizm to taka orientacja psychoseksualna, która opiera się na odczuwaniu pociągu erotycznego tylko pod warunkiem, że nawiązana zostanie silna więź emocjonalna. 

Pierwsze słyszę że cos takiego istnieje ale pasowalo by. Tak mam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 8.08.2019 o 17:30, Androgeniczna napisał:

Ciekawa jestem jaka będzie różnica w ilości partnerów u facetów i u kobiet.

Ja jak Niemcy w '39 idę na jakość nie na ilość. Próbowałem po rozstaniu spróbować jak to będzie z koleżanką mieć niezobowiązujący numerek. Nie było źle, całkiem fajnie, ale to tak w sumie dziwnie - nie wiesz człowieku włożyć jej palca w dupala, nie włożyć, może pomyśli że jakiś pojebany jestem jak zacznę ją nazywać "sprzątaczką Brunhildą", w trakcie myślisz "a co jak się zakocha ?" pojebana akcja człowieku, więcej stresu niż przed wywiadówką w podstawówce!

Kiedy ma się jedną babę tak over 1 rok, to elegancko człowieku, wracacie z roboty, idziecie na trening śmieszki heheszki po drodze, po powrocie do domu obiadek, ona przebiera się za służącą ja odpierdalam się we frak zakładam monokla, mówię coś na zasadzie "Brunhildo chyba widzę pyłek pod komodą", ona się pochyla wkładam jej palca w dupala 15 min ostrych seksów, prysznic buzi buzi na dobranoc i do spanka - człowieku żyć nie umierać! :D LTR rulez! :D 

  • Dzięki 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
W dniu 9.10.2019 o 10:25, Funeral napisał:

Ja jak Niemcy w '39 idę na jakość nie na ilość. Próbowałem po rozstaniu spróbować jak to będzie z koleżanką mieć niezobowiązujący numerek. Nie było źle, całkiem fajnie, ale to tak w sumie dziwnie - nie wiesz człowieku włożyć jej palca w dupala, nie włożyć, może pomyśli że jakiś pojebany jestem jak zacznę ją nazywać "sprzątaczką Brunhildą", w trakcie myślisz "a co jak się zakocha ?" pojebana akcja człowieku, więcej stresu niż przed wywiadówką w podstawówce!

Kiedy ma się jedną babę tak over 1 rok, to elegancko człowieku, wracacie z roboty, idziecie na trening śmieszki heheszki po drodze, po powrocie do domu obiadek, ona przebiera się za służącą ja odpierdalam się we frak zakładam monokla, mówię coś na zasadzie "Brunhildo chyba widzę pyłek pod komodą", ona się pochyla wkładam jej palca w dupala 15 min ostrych seksów, prysznic buzi buzi na dobranoc i do spanka - człowieku żyć nie umierać! :D LTR rulez! :D 

Warto skupić się na seksie a nie na rozmyślaniach, skoncentrować się na celu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.08.2019 o 18:12, Androgeniczna napisał:

Teraz jestem z facetem z którym bede juz do konca zycia. 

I po co tak kłamać napisz raczej że będziesz z nim dopuki nie trafi się lepiej sytuowany zastępca. 

W dniu 8.08.2019 o 18:26, Androgeniczna napisał:

Pospotykaj sie dluzszy czas, wzbudz zaufanie, zaufaj jej i wtedy sama bedzie szczera jesli jej bedzie zalezalo.

W jakim ty świecie żyjesz nie jesteś w stanie ogarnąć tak prostej rzeczy na jakich zasadach działa twoja własną podświadomość. Chcesz żeby facet popełnił błąd i zaufal kobiecie to lepiej napisz żeby odwrócił się plecami a ty mu nóż wbijesz to będzie taki sam efekt. 

W dniu 8.08.2019 o 19:28, _oliv2407 napisał:

Może tak, nie wiem. Nikt z nas nie wywróży z fusów. Tylko nie rozumiem czemu z góry zakładacie, że kobitki z forum mają złe intencje i pewnie zdradzą? Nie wiesz tego.

Nie rozumiesz o czym mowa dalej kręcisz się kółko twierdząc że jak kobieta chce to nic jej na lepszego faceta nie namówi pomijając najważniejsze czyli twoją podświadomość. Nie ważne jak będziesz się broniła i udawała cnotliwą i świętą jak poczujesz galarete w majtkach to pójdziesz nawet za diabłem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, HateMeMore napisał:

I po co tak kłamać napisz raczej że będziesz z nim dopuki nie trafi się lepiej sytuowany zastępca. 

jak już to "dopóki"....

 

Gdyby to tak działało, to każdy średnio lub słabo sytuowany mężczyzna miałby w dorobku wielokrotnie więcej kobiet (dla których był tylko szczeblem do przeskoczenia) niż ten dobrze sytuowany, do którego dotarłyby/dotarłaby tylko najlepsza i najsilniejsza sztuka. Struktura drzewiasta.

Logiki nie da się przekrzyczeć.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Jenny napisał:

jak już to "dopóki"....

 

Gdyby to tak działało, to każdy średnio lub słabo sytuowany mężczyzna miałby w dorobku wielokrotnie więcej kobiet (dla których był tylko szczeblem do przeskoczenia) niż ten dobrze sytuowany, do którego dotarłyby/dotarłaby tylko najlepsza i najsilniejsza sztuka. Struktura drzewiasta.

Logiki nie da się przekrzyczeć.

Widać że trzeba Ci pisać dużymi literami bo nie zrozumiesz, radzę żebyś douczyla się o tym jak działa psychika kobiety dla czego podświadomość działa w ten nie inny sposób. Po twojej wypowiedzi widać że ta wiedza jest Ci obca i będziesz w zaparte szła że jest inaczej bo tak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, HateMeMore napisał:

radzę żebyś douczyla się o tym jak działa psychika kobiety dla czego podświadomość działa w ten nie inny sposób

Tak, muszę się douczyć, bo jestem konikiem polnym a nie kobietą, nic o nich nie wiem, to dla mnie zupełnie obcy "gatunek". Myślenie nie boli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Jenny napisał:

Tak, muszę się douczyć, bo jestem konikiem polnym a nie kobietą, nic o nich nie wiem, to dla mnie zupełnie obcy "gatunek". Myślenie nie boli.

Więc myśl choć z treści wypowiedzi to nie wróżę sukcesów w przyszłości, to że jesteś kobietą nie znaczy że wiesz wszystko doucz się o psychologii ewolucujnej i wróć z ciekawymi wnioskami. Bo narazie to slabiutko oj slabiutko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, HateMeMore napisał:

Więc myśl choć z treści wypowiedzi to nie wróżę sukcesów w przyszłości, to że jesteś kobietą nie znaczy że wiesz wszystko doucz się o psychologii ewolucujnej i wróć z ciekawymi wnioskami. Bo narazie to slabiutko oj slabiutko.

Widzę, że jesteś specjalistą w tej dziedzinie? Rasa wyższa? dlatego wszedłeś w ten temat tylko po to, żeby pojechać dziewczynie, która w żaden sposób Cię nie sprowokowała (a mi się wydaje, że stara się być zdystansowana do podobnych ataków). W jakim obszarze Ty chcesz odnosić sukcesy? W atakowaniu i poniżaniu innych? dogryzaniu? czy pomaga Ci to w chwilowym uspokojeniu Twoich lęków?  Przypominam, że Twoje wypowiedzi łamią regulamin tego forum chyba, że w dziale dla mężczyzn regulaminu nie wolno łamać a tutaj można?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Jenny napisał:

Widzę, że jesteś specjalistą w tej dziedzinie? Rasa wyższa? dlatego wszedłeś w ten temat tylko po to, żeby pojechać dziewczynie, która w żaden sposób Cię nie sprowokowała (a mi się wydaje, że stara się być zdystansowana do podobnych ataków). W jakim obszarze Ty chcesz odnosić sukcesy? W atakowaniu i poniżaniu innych? dogryzaniu? czy pomaga Ci to w chwilowym uspokojeniu Twoich lęków?  Przypominam, że Twoje wypowiedzi łamią regulamin tego forum chyba, że w dziale dla mężczyzn regulaminu nie wolno łamać a tutaj można?

 

Oj biedna samiczka nie potrafiąca znieść krytyki biedactwo aż tak mi nie przykro że zabolało. Coś tam studiowałem materiałów z dziedziny psychologii ewolucujnej jak i samej psychologii i paru innych pokrewnych tematów i dalej to zglebiam. Daje mi to pewnie poziom wiedzy żeby zabrać głos w tematach na jakich tu piszemy w przeciwieństwie do osób które wbijaj tu z buta i krzyczą na prawo i lewo jak są złe traktowane. Przykro mi ale nie będę cię glaskal i mówił że jest inaczej niż fakty które nie muszą być wygodne akurat dla ciebie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz mnie głaskać, atakujesz bez powodu założycielkę tego tematu popełniając tyle błędów ortograficznych i gramatycznych, że tylko się ośmieszasz, atakujesz mnie tylko dlatego, że nie stanęłam w jej obronie i nie podejmuję dyskusji na Twoim poziomie. To Twój sposób na ośmieszanie siebie samego, nie mój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jenny bez takich zabiegów erystycznych proszę. Takie żałośnie schematyczne i prowokacyjne poziomy prowadzenia dialogu przez panie są na forum rozpracowane wzdłuż i wszerz. 

Świeżak jesteś, więc proponuję albo merytorycznie albo wcale. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jenny napisał:

, atakujesz bez powodu założycielkę tego tematu popełniając tyle błędów ortograficznych i gramatycznych, że tylko się ośmieszasz

   @Jenny, poczytaj siebie skarbie, po co ta wstawka, nie potrafisz merytorycznie odpowiedzieć to:

"A u was bijo murzynów", hehehe.

Godzinę temu, Jenny napisał:

Ok, widzę, podwójny system wartości, dla panów inny, dla pań inny. Będą dwa regulaminy?

O i tupnięcie nóżką widzę.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, HateMeMore napisał:

I po co tak kłamać napisz raczej że będziesz z nim dopuki nie trafi się lepiej sytuowany zastępca. 

Ponieważ @Androgeniczna najprawdopodobniej nie spotka drugiej osoby o tak ukształtowanej psychice, która będzie zgodna z jej wizją relacji i roli płci w związku i podobnej atrakcyjności fizycznej. (pomijając co to za model)

Więc jest duża szansa, że póki będzie realizować ten model to "pozostanie na tej gałęzi."

 

4 godziny temu, Jenny napisał:

Gdyby to tak działało, to każdy średnio lub słabo sytuowany mężczyzna miałby w dorobku wielokrotnie więcej kobiet (dla których był tylko szczeblem do przeskoczenia) niż ten dobrze sytuowany, do którego dotarłyby/dotarłaby tylko najlepsza i najsilniejsza sztuka. Struktura drzewiasta.

Logiki nie da się przekrzyczeć.

 I tutaj jest racja. To co piszesz @HateMeMore to też prawda ponieważ bujanie po gałęziach zaczyna się od pewnego poziomu. Jak na drzewo przystało, przez pewną wysokość jest nic, następnie szereg gałęzi równoległych. Mogą one wydawać się ze względu na splątanie (aranż) na wyższe lub niższe itp. 

Kobiety mogą postrzegać,że nie ma mężczyzn spełniających rolę gałęzi. Ale ich oczekiwania i iluzje to ich odpowiedzialność i konsekwencje.

 

https://images.app.goo.gl/ecfVvKztmLfqkYY18

 

 

Dobór seksualny partnerów opiera się na dyskryminacji.

 

 

Natomiast ilość partnerów mówi trochę o nas i granicach jakie stawiamy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, HateMeMore napisał:

I po co tak kłamać napisz raczej że będziesz z nim dopuki nie trafi się lepiej sytuowany zastępca. 

Sytuowany? Chodzi o pieniądze? Jeśli tak to akurat trafiali się wcześniej lepiej sytuowani ale nie wybierałam ich. Nie patrzę na pieniądze dla mnie ważna jest miłość, troska i geny :)

6 godzin temu, HateMeMore napisał:

W jakim ty świecie żyjesz nie jesteś w stanie ogarnąć tak prostej rzeczy na jakich zasadach działa twoja własną podświadomość. Chcesz żeby facet popełnił błąd i zaufal kobiecie

Wydaje mi sie że generalizujesz. Tak samo jak kobiety generalizują mówią "każdy facet liczy tylko na seks". Są różne kobiety. Mój mężczyzna mi ufa a ja jego zaufania nigdy nie zawiodłam. Jesteśmy ze sobą szczerzy. Uważam że tylko tak można zbudować dobry związek.

5 godzin temu, HateMeMore napisał:

douczyla się o tym jak działa psychika kobiety dla czego podświadomość działa w ten nie inny sposób.

Piszesz tak jakbyś miał jakiegoś świra na punkcie psychika kobiet to czy tamto. Coś przeczytałeś i teraz będziesz wciskał wszystkim że zawsze i wszędzie tak jest.

59 minut temu, Ramzes napisał:

Ponieważ @Androgeniczna najprawdopodobniej nie spotka drugiej osoby o tak ukształtowanej psychice, która będzie zgodna z jej wizją relacji i roli płci w związku i podobnej atrakcyjności fizycznej. (pomijając co to za model)

A jaka jest według Ciebie moja wizja relacji i roli płci w związku? Mój obecny partner ma taka samą wizje związku i przyszłości jak ja. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Androgeniczna napisał:

Sytuowany? Chodzi o pieniądze? Jeśli tak to akurat trafiali się wcześniej lepiej sytuowani ale nie wybierałam ich. Nie patrzę na pieniądze dla mnie ważna jest miłość, troska i geny :)

Wydaje mi sie że generalizujesz. 

Chodzi o wiele czynników zasoby też wpływają na świadomość, nie będę się rozpisywał ale pewność siebie i inne. Pisanie o miłości i innych pomniejszych mrzonkach wzbudza we mnie uśmiech politowania innych bajek nie znasz ją wolę fakty a nie kłamstwa jakimi społeczeństwo robi z ludzi idiotów. Psychologia kobiet nie jest moim hobby ale jestem ciekawy świata i wolę nie wbić na minę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, HateMeMore napisał:

Chodzi o wiele czynników zasoby też wpływają na świadomość, nie będę się rozpisywał ale pewność siebie i inne.

Znałam facetów o wiele pewniejszych siebie niż mój obecny i również ich odrzuciłam. Wydawali mi sie aroganccy. 

 

3 minuty temu, HateMeMore napisał:

Pisanie o miłości, innych bajek nie znasz ją wolę fakty a nie kłamstwa

Kocham więc piszę o miłości. Jest dla mnie najważniejszy, skoczyłabym za nim w ogień, może mi ufać i troszczę się o jego szczęscie i dobro.

4 minuty temu, HateMeMore napisał:

wolę nie wbić na minę. 

Jak się tak naczytasz to będziesz z uprzedzeniami podchodził do kobiet. Jak w koncu trafisz dobra która nie jest taka jak większość to ją odrzucisz bo będziesz negatywnie nastawiony. Poważnie gdybym ja słuchała koleżanek że mężczyźni lecą tylko na seks albo że nie potrafią kochac to też źle bym wybrała partnera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, HateMeMore napisał:

 jak będziesz się broniła i udawała cnotliwą i świętą jak poczujesz galarete w majtkach to pójdziesz nawet za diabłem. 

Uważaj co chcesz, żyje po swojemu i na razie dobrze mi idzie :) Jak wejdę na minę to będzie moja bolączka, nie twoja. Słabo jest uważać, że wie się najlepiej, bo ani ty, ani ja nie wiemy za dużo. Najgorsze to udawać, że jest się znawcą w każdej dziedzinie, w tym z psychologii ewolucyjnej ?. Warto poczytać, mieć na uwadze, zauważać schematy ale przy tym mieć otwarty umysł. Nie którzy panowie na forum o tym zapominają i klepią w kółko jedno i to samo. Myślę, że panie na forum najlepiej wiedzą ile miały partnerów od kogokolwiek tutaj :) Może się zmienić, faktycznie. Tylko, że nie trzeba się tym frustrować. Każdy układa życie po swojemu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, HateMeMore napisał:

Nie ważne jak będziesz się broniła i udawała cnotliwą i świętą jak poczujesz galarete w majtkach to pójdziesz nawet za diabłem.

Miałam takie sytuację a nie ulegałam bo dla mnie ważne jest zaufanie zanim sie z kimś uprawia seks.

Tobie jak penis stoi to też każdą zdradzisz? Tak podobno męska podświadomość działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Androgeniczna napisał:

Znałam facetów o wiele pewniejszych siebie niż mój obecny i również ich odrzuciłam. Wydawali mi sie aroganccy. 

 

Kocham więc piszę o miłości. Jest dla mnie najważniejszy, skoczyłabym za nim w ogień, może mi ufać i troszczę się o jego szczęscie i dobro.

Jak się tak naczytasz to będziesz z uprzedzeniami podchodził do kobiet. Jak w koncu trafisz dobra która nie jest taka jak większość to ją odrzucisz bo będziesz negatywnie nastawiony. Poważnie gdybym ja słuchała koleżanek że mężczyźni lecą tylko na seks albo że nie potrafią kochac to też źle bym wybrała partnera.

Nie określaj faceta tylko po jednej rzeczy pisałem że to zbiór rużnych cech osobowości, nie uprzedzenia do kobiet nie mam tylko wiem jak grają co pozwala mi uniknąć tych min. Kochasz powiadasz a ja powiem że nie możliwe z fizycznego punktu widzenia ale ciebie nie ma co uświadamiać bo i tak będziesz wieżyc w bajki.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, _oliv2407 napisał:

Uważaj co chcesz, żyje po swojemu i na razie dobrze mi idzie :) Jak wejdę na minę to będzie moja bolączka, nie twoja. Słabo jest uważać, że wie się najlepiej, bo ani ty, ani ja nie wiemy za dużo. Najgorsze to udawać, że jest się znawcą w każdej dziedzinie, w tym z psychologii ewolucyjnej ?. Warto poczytać, mieć na uwadze, zauważać schematy ale przy tym mieć otwarty umysł. Nie którzy panowie na forum o tym zapominają i klepią w kółko jedno i to samo. Myślę, że panie na forum najlepiej wiedzą ile miały partnerów od kogokolwiek tutaj :) Może się zmienić, faktycznie. Tylko, że nie trzeba się tym frustrować. Każdy układa życie po swojemu. 

Uważasz że jestem znawca w każdej dziedzinie to zabawne jak postrzegasz nieznajomych ludzi. Ludzie rozwijają się w pewnych granicach a niektórzy stoją w miejscu krzycząc o miłości nie wiedząc czym to jest tak naprawdę. Ja byłem kiedyś osoba która wierzyła co społeczeństwo wciskalo na szczęście używam głowy i szybko zauważyłem że coś jest nie tak. Teraz jestem świadomy jak nasze kochane panie manipulują i zaprzeczają faktą co jest tu bardzo widoczne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.