Skocz do zawartości

Ilu partnerów seksualnych miałyście?


Androgeniczna

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, zuckerfrei napisał:

Jeżeli tylko wyczuję, że na pierwszej randce mam doczynienia z taką Androgeniczną. Zataję prawdę ma temat mojej przeszłości. Będę kłamał jak z nut. Będę panem porządnym. 

Tylko że przez kilka mc nie bedziesz klamal :). Ja tak szybko nie ide do łózka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, _oliv2407 napisał:

Jednak jak ktoś wiecznie skakał z kwiatka na kwiatek, uprawiał seks z pijanymi Karynami plus prostytutki to ja takiemu panu dziękuję. Z resztą też liczy się jak się wypowiada o kobietach z przeszłości, jak wyczuje jakąś pogardę do kobiet od razu out.

Tak samo robię i moje znajome też. 

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, _oliv2407 napisał:

jednak jak ktoś wiecznie skakał z kwiatka na kwiatek, uprawiał seks z pijanymi Karynami plus prostytutki to ja takiemu panu dziękuję. Z resztą też liczy się jak się wypowiada o kobietach z przeszłości, jak wyczuje jakąś pogardę do kobiet od razu out.

Myślisz, że dobry cwaniak się na tym wyłoży ? O opowie o karynach prostytutkach i jak nienawidzi niektórych szmat ?

 

Edytowane przez MaxMen
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MaxMen napisał:

Trzeba się uczyć od najlepszych i zmniejszać w razie potrzeby /3  lub więcej. 

Mówisz o randkowaniu i ściemnianiu kobiecie że niby było tych partnerek mniej?

To nie przejdzie jeśli ona bedzie chciala stalej relacji. Nie dasz rady jej tak ciagle oklamywac. Budowanie związku na klamstwie nie wyjdzie. Poza tym takie dziewczyny raczej nie idą od razu do łóżka. Kilka mc nie bedzie ci sie chcialo sciemniac

Zobacz mnie jeszcze żaden nie oszukał i nie wykorzystał choc wielu próbowalo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Androgeniczna napisał:

Znam wiele kobiet które z powodu ilości partnerów seksualnych odrzucały na randkach facetów. Sama tak zrobilam i jak widzicie @_oliv2407 też zaimponowało że jej facet odmawiał seksu Karynom. 

Swoje rozumienie tematu zacznij od ogarnięcia prostego faktu, że nie wszyscy ludzie na świecie są na etapie Twoich randkujących, raczkujących w relacjach damsko-męskich psiapsiółek.

 

Twoje "miałam 2 partnerów" na etapie Twoich 20 - 22 lat (bo o wiecej Cię nie podejrzewam) jest tożsame z "miałam 32 partnerów" na etapie 72 roku życia.

 

Szokujące, co nie? Ludzie uprawiają seks przez całe swoje życie a nie tylko kiedy mają "dzieścia" a to daje kilkadziesiąt lat stażu w tej robocie.

 

Serio, nie wiem ile Ty masz lat, ale daję sobie kilka rzeczy odciąć, że są tu na tym forum zarówno mężczyzni, jak i kobiety, które więcej lat współżyją seksualnie, niż  Ty w ogóle żyjesz na świecie. Więc jeszcze raz - opamiętaj się w swoim ocenianiu motywów i działania ludzi przez pryzmat swojego "9X" w dacie urodzenia, bo to żenujące.

Edytowane przez mirek_handlarz_ludzmi
  • Like 2
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mirek_handlarz_ludzmi napisał:

Twoje "miałam 2 partnerów" na etapie Twoich 20 - 22 lat

Mam prawie 28 lat

1 minutę temu, mirek_handlarz_ludzmi napisał:

Szokujące, co nie? Ludzie uprawiają seks przez całe swoje życie a nie tylko kiedy mają "dzieścia" a to daje kilkadziesiąt lat stażu w tej robocie.

Teraz jestem z facetem z którym bede juz do konca zycia. Zdradzac go nie zamierzam wiec raczej na tylu partnerach pozostane. Jeśli ktoś całe zycie nabija licznik to moim zdaniem jest malo wartościowym czlowiekiem. 

1 minutę temu, zuckerfrei napisał:

To wielu i trzeba szukac? Beka z typiary. 

Sa w mniejszosci ale wielu ich jest. :) juz rozumiesz 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Androgeniczna napisał:

Mam prawie 28 lat

To tym gorzej o Tobie świadczy.

 

4 minuty temu, Androgeniczna napisał:

Teraz jestem z facetem z którym bede juz do konca zycia. 

Fajnie. Komercyjnie też wróżysz?  Właśnie idę nadać totka.

 

4 minuty temu, Androgeniczna napisał:

 Zdradzac go nie zamierzam wiec raczej na tylu partnerach pozostane.

No i to jest właśnie to, co miałem na myśli - to Twoje głębokie przekonanie, że życie jest czarno-białe. A co, jak odpukać, wdową zostaniesz rok po ślubie? Klasztor? Celibat do końca życia?

 

Edytowane przez mirek_handlarz_ludzmi
  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, mirek_handlarz_ludzmi napisał:

A co, jak odpukać, wdową zostaniesz rok po ślubie? Klasztor? Celibat do końca życia?

Wtedy na pewno przez dłuższy czas nie chcialabym sie z kimś wiązac ale z czasem byc moze znowu bylabym otwarta na jakas trwalsza relacje. 

Na pewno nie zaczęlabym sobie nabijac partnerów seksualnych puszczajac sie z kimkolwiek. 

Skoro od rozpoczęcia współżycia seksualnego muszę mieć trwalą relacje żeby iśc do łóżka to raczej tak juz bedzie zawsze. Taka blokada moralna nagle sie nie wylączy. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Androgeniczna  Na temat twoich przekonań to mi się nie chce dyskutować. I chyba nie zrozumiałaś o co mi chodziło.  Tak jak dziewczyny w razie czego partnerowi nie powiedzą, że miały 30 -50 partnerów tak i ja nie będę się tym chwalił, a w razie co powiem, że znacznie mniej. Proste.  Więc twoja teoria troszkę upada. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MaxMen napisał:

Tak jak dziewczyny w razie czego partnerowi nie powiedzą, że miały 30 -50 partnerów tak i ja nie będę się tym chwalił, a w razie co powiem, że znacznie mniej. Proste.  Więc twoja teoria troszkę upada. 

To po co sie umawiasz z taka dziewczyna? Wybieraj szczere i wartosciowe. Ja zawsze każdemu mówiłam prawdziwa ilosc partnerów.

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, MaxMen napisał:

Myślisz, że dobry cwaniak się na tym wyłoży ? O opowie o karynach prostytutkach i jak nienawidzi niektórych szmat ?

 

Dlatego staram się kogoś poznać lepiej za nim pójdę do łóżka i obserwuje zachowanie. My kobiety kłamstwo wyczuwamy, tak już mamy w swojej naturze. Są kobiety które chcą misia zmienić ale nie ma to nic wspólnego z tym, że ona nie czuje nawijania makaronu na uszy. Ja w takie bajki nie wierzę. 

 

7 minut temu, mirek_handlarz_ludzmi napisał:

 

Twoje "miałam 2 partnerów" na etapie Twoich 20 - 22 lat (bo o wiecej Cię nie podejrzewam) jest tożsame z "miałam 32 partnerów" na etapie 72 roku życia.

 

Szokujące, co nie? Ludzie uprawiają seks przez całe swoje życie a nie tylko kiedy mają "dzieścia" a to daje kilkadziesiąt lat stażu w tej robocie.

Rozumiem twoją wizję, wiadomo na przestrzeni czasu wiele się zmienia. Przykład taki dam. Facet idący do prostytutki, skreślam go co do dalszej relacji ale nie gardzę nim. Każdy ma prawo podjąć swoją decyzję jak nie krzywdzi nikogo. Jednak przyznaj, że na forum nie są w stanie uwierzyć, że tak małą liczbę mamy na koncie i że takimi kryteriami oceniamy faceta z którym planujemy coś więcej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

4 minuty temu, Androgeniczna napisał:

Wtedy na pewno przez dłuższy czas nie chcialabym sie z kimś wiązac ale z czasem byc moze znowu bylabym otwarta na jakas trwalsza relacje. 

Na pewno nie zaczęlabym sobie nabijac partnerów seksualnych puszczajac sie z kimkolwiek. 

Spoko, niech będzie 1 rocznie. Do 70 nabijesz 42. Pardon, 44 licząc z tymi, których już sobie "nabiłaś".

 

Aaaa, i z wiekiem okres pomiędzy poznaniem a wskoczeniem do łóżka będzie się skracał. Z bardzo prostego powodu - im człowiek dalej posunięty w życiu, tym bardziej ma wyjebane na konwenanse i na to, co sobie o nim inni (inne) pomyślą. Priorytety i zazdrość o przeszłość partnera(ki) też się zmieniają.

Edytowane przez mirek_handlarz_ludzmi
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MaxMen napisał:

Z jaką ?

Z taką która nie bedzie wobec ciebie szczera

1 minutę temu, mirek_handlarz_ludzmi napisał:

Spoko, niech będzie 1 rocznie. Do 70 nabijesz 42. Pardon, 44 licząc z tymi, których już sobie "nabiłaś".

Tworze dłuższe relacje. Nie chciałabym tak uprawiac seksu jak mówisz. Może jestem bardziej monogamiczna niz ty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.