Skocz do zawartości

Ilu partnerów seksualnych miałyście?


Androgeniczna

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, mirek_handlarz_ludzmi napisał:

Aaaa, i z wiekiem okres pomiędzy poznaniem a wskoczeniem do łóżka będzie się skracał. Z bardzo prostego powodu - im człowiek dalej posunięty w życiu, tym bardziej ma wyjebane na konwenanse i na to, co sobie o nim inni (inne) pomyślą. Priorytety i zazdrość o przeszłość partnera(ki) też się zmieniają.

Jakos jak byłam w lo a teraz mniej wiecej tyle samo mc zajmuje mi zwiazanie sie z kims, poznanie go i zaufanie 

1 minutę temu, MaxMen napisał:

No skisłem a która będzie i jak to poznać haha ty to na prawdę jesteś oderwana od rzeczywistości. 

Pospotykaj sie dluzszy czas, wzbudz zaufanie, zaufaj jej i wtedy sama bedzie szczera jesli jej bedzie zalezalo. Chyba umiesz w kilka mc kogos wyczuc, poznac i stworzyc wiez? Ja nigdy nie oklamalam partnera w takiej kwesti

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, _oliv2407 napisał:

W takie, że facet który był wiecznym bad boyem, upijał się co imprezę, zmieniał kobiety jak rękawiczki, nagle dla mnie stanie się inny.

Raczej nie stanie ale o to chodzi, że jak będzie chciał dziewczynę na stałe i pozna miłą grzeczną dziewczynkę to nie będzie się chwalił że się upijał co imprezy i zmieniał kobiety jak rękawiczki 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, _oliv2407 napisał:

Rozumiem twoją wizję, wiadomo na przestrzeni czasu wiele się zmienia. Przykład taki dam. Facet idący do prostytutki, skreślam go co do dalszej relacji ale nie gardzę nim. Każdy ma prawo podjąć swoją decyzję jak nie krzywdzi nikogo.

Otóż to. Nie z każdym musimy uprawiać seks. Ale to jeszcze nie powód, żeby tych, z którymi go uprawiać nie chcemy piętnować. 

 

9 minut temu, _oliv2407 napisał:

Jednak przyznaj, że na forum nie są w stanie uwierzyć, że tak małą liczbę mamy na koncie i że takimi kryteriami oceniamy faceta z którym planujemy coś więcej. 

Niestety tak i to jest bardzo atawistyczne.

 

5 minut temu, Androgeniczna napisał:

Jakos jak byłam w lo a teraz mniej wiecej tyle samo mc zajmuje mi zwiazanie sie z kims, poznanie go i zaufanie 

ROTFL. Okres Twojego liceum do teraz to w największej rozpiętości 13 lat Twojego życia, z czego mniej więcej 10 to czas dojrzewania i krystalizowania się świadomości a 4 to okres względnej dojrzałości ale nie pełnej stabilizacji ego. Ja operuję okresami 20-letnimi i powolnymi zmianami, jakie się w takim okresie czasu w człowieku dokonują.

 

Twoje dzisiejsze "jestem pewna, że" za 10 lat będzie zupełnie nieaktualne.

 

 

Edytowane przez mirek_handlarz_ludzmi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Sceptyczny? napisał:

Kłamczuszku Ty.

Nie zrozumiales :D.

Pewnie wielu poznawala ale tylko z wyjatkowym poszla do łozka. Wiem dla ciebie nie do pomyslenia 

Teraz, Słowianin napisał:

Beka z typiar. Normalnie cnotki himalajki :D 

Akurat jeszcze żadna nie napisała ze jest dziewica :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MaxMen napisał:

Raczej nie stanie ale o to chodzi, że jak będzie chciał dziewczynę na stałe i pozna miłą grzeczną dziewczynkę to nie będzie się chwalił że się upijał co imprezy i zmieniał kobiety jak rękawiczki 

 

Będzie raczej ją ranił. Taka beta samica. Ugotuje mu kolacje wierząc że ma zawał pracy gdy on będzie posuwał jakąś mniej grzeczną.

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Androgeniczna napisał:

Nie ma takich podwójnych standardow. Tylko w opinii facetów tak jest. Kobiety też gardza jeśli facet ma duży przebieg. Chyba że jakaś Karyna ale Sebix też puszczalska nie zgardzi

To nie prawda, mam ziomka który faktycznie przeleciał 600+ kobiet, gdy o tym wspomina to są tym podekscytowane :)))))

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Androgeniczna napisał:

Będę wtedy miała dzieci, one dla mnie beda ważniejsze niż seks z kims na boku... 

Weź nie bądź sknera siostro, podaj mi te numery totka.

 

Aaaa i niekoniecznie na boku. Kto wie, może pewnego dnia znudzeni swoim idealnym małżeństwem, zapragniecie z Twoim idealnym mężem swingers cookold gangbang party :D 

Edytowane przez mirek_handlarz_ludzmi
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, x6eine napisał:

To nie prawda, mam ziomka który faktycznie przeleciał 600+ kobiet, gdy o tym wspomina to są tym podekscytowane :)))))

A uważasz że te kobiety są wartościowe? Nadaja sie na żony i matki dla twoich dzieci? Jesli tak to ok to nie prawda. Jeśli jednak w twojej opinii one są zwyklymi Karynami to może warto pomyslec ze wartosciowe kobity jednak na to patrza i one negatywnie oceniaja?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Androgeniczna napisał:

Będę wtedy miała dzieci, one dla mnie beda ważniejsze niż seks z kims na boku... 

Hahhahahahaha, jak bym czytał moją koleżankę, która po urodzeniu dziecka, stwierdziła, że partner mówi, że jest gruba i w ciągu roku poszła w bok rozwalając rodzinę :D:D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Androgeniczna napisał:

Sami tyle wypisali że ja bym sie brzydzila randki

Bla bla bla. 

 

Ogarnięty facet się tym nie chwali przed kobietą, to po pierwsze. 

Po drugie, jeśli już zdecydujesz się na pójście do łóżka, to pewnie wolałabyś żeby facet intuicyjnie wyczuwał czego Ci trzeba, dał ostre rżnięcie lub czułe pieszczoty w odpowiednim momencie, a orgazm wtedy kiedy tego chce, a nie kiedy koniunkcja gwiazd sprzyja?

Czy raczej pięć minut bez gry wstępnej w pozycji na misjonarza i początek chrapania towarzyszący ostatnim ruchom?

 

Doswiadczenie jest w cenie, kiedyś to może zrozumiesz. 

 

I niekoniecznie nabiera się go sypiając z Karynami.

Dobrego seksu uczy relacja, jakakolwiek.

W przygodnym to tylko mechanika.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.