Skocz do zawartości

Sprzeciw przeciwko uprzywilejowaniu


Mosze Red

Rekomendowane odpowiedzi

Benzyna była po 11tys za litr czyli na dzisiejsze to bym zarabiał powiedzmy 1000 złotych. Bylem dyspozytorem, kasjerem, kierowcą i przynieś wynieś pozamiataj dla całego klanu. Córka potrafiła wziąć z kasy 10 milionów dziennie na drobne wydatki a jak chciałem rewers żeby się kasa zgadzała to się tylko śmiała. Robiłem sam notatki po stronie rozchodów żeby w razie czego się wytłumaczyć.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Benzyna była po 11tys za litr czyli na dzisiejsze to bym zarabiał powiedzmy 1000 złotych. Bylem dyspozytorem, kasjerem, kierowcą i przynieś wynieś pozamiataj dla całego klanu. Córka potrafiła wziąć z kasy 10 milionów dziennie na drobne wydatki a jak chciałem rewers żeby się kasa zgadzała to się tylko śmiała. Robiłem sam notatki po stronie rozchodów żeby w razie czego się wytłumaczyć.

To żal Ci takiego faceta, co tapla się w forsie a pracownikowi daje ochłapy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

@ Qsiorz. Swieta racja. Wszystko to fizjologia. Slyszałem kiedyś że sa takie plemiona w amazonii, gdzie kobiety i mezczyźni mówia innymi językami! Przecież to genialne rozwiązanie!!!

 

Skoro faceci i kobiety żyją w 2 różnych światach to po cholere maja miec wspolny jezyk? Faceci musza sie dogadywać podczas polowania, ewentualnie walki z konkurencyjnym plemieniem, kobiety za to maja jezyk ktorym moga sie porozumiewac podczas gotowania, rodzenia, karmienia itp.

 

Wspolne jest tylko pare slow (daj jesc, daj dupy itp.), czyli to co jest potrzebne do wspolnej aktywnosci! Bab nie obchodza szczegoly techniczne polowania, a chlopow nie obchodza szczegoly gotowania, wiec po co zasmiecac głowe niepotrzebnym słownictwem ?

 

Dzieki temu baby moga sobie ponarzekac na chlopow, nawet jesli oni akurat leza w hamakach obok, a chlopi nie musza sie zastanawiac "a co ona miala na mysli gdy powiedziala to czy tamto"

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To by u nas nie przeszło, takich jak my jest zdecydowanie mniejszość, większość traktuje kobiety po partnersku... Cholera, żeby tylko po partnersku! Oni stawiają je znacznie wyżej od siebie, więc nawet gdyby to weszło w życie, to część rycerzyków zaczęła by tłumaczyć swoim królewnom co właśnie powiedzieli, albo nauczyli by ich tego języka, aby mogli być wiecznie inwigilowani. :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mosze Red podpiął/eła i promował(a) ten temat
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.