Skocz do zawartości

Dziewczyny gdzie spędziłybyście najchętniej wakacje?


Poganiacz90

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Poganiacz90 napisał:

Wspólnie z bratem chcemy kupić matce jakiś wyjazd. Pytanie: SPA czy konkrety. Sama czy z osobą towarzyszącą ( nie ma męża, w grę wchodzi przyjaciółka)

Co Wy byście wolały dostać w prezencie? Dajcie pomysły jak spędziłyście lub będziecie spędzać wakacje.

To już chyba zależy od Twojej mamy. Niektóre kobiety nie lubią SPA, bo krępują się przed obcym człowiekiem rozebrać, a wypoczynek na plaży, by zamęczył niektóre na śmierć. Podobnie z wycieczką ze zwiedzaniem, ja kocham to robić (zwiedzać, najlepiej z przewodnikiem i uczyć się historii danego miejsca), a moja matka by leżała do góry brzuchem z książką na plaży... 

Najlepsza opcja dla Ciebie, to pogadać z matki przyjaciółką, co ona konkretnie lubi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Izaa25 napisał:

To chyba w głównej mierze zależy od jej zainteresowań, tego jak lubi spędzać czas itd.

Ja osobiście bardzo marzę żeby jechać w góry i spędzić urlop aktywnie

Ale weź pod uwagę jej wiek, predyspozycje i moze ogolnie podgaduj ją w tym temacie 

weź moją matkę do swojej ekipy wspinaczkowej ? ONA KOCHA GÓRY 

4 minuty temu, MalVina napisał:

To już chyba zależy od Twojej mamy. Niektóre kobiety nie lubią SPA, bo krępują się przed obcym człowiekiem rozebrać, a wypoczynek na plaży, by zamęczył niektóre na śmierć. Podobnie z wycieczką ze zwiedzaniem, ja kocham to robić (zwiedzać, najlepiej z przewodnikiem i uczyć się historii danego miejsca), a moja matka by leżała do góry brzuchem z książką na plaży... 

Najlepsza opcja dla Ciebie, to pogadać z matki przyjaciółką, co ona konkretnie lubi. 

Moja matka latałaby na golasa po tym SPA ? Przyjaciółka wybierze to co będzie jej samej bardziej odpowiadać ( jeśli powiem, że mogą jechać razem )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Poganiacz90 napisał:

Wycieczka= psychoterapia?? Kobiecie niebezpiecznie i nie wypada

Nie interesuje mnie czy wypada :) chcę jak najwięcej zobaczyć a widzę po ich nastawieniu, że dla nich to ma być jeden wielki melanż 

Interesuj się wycieczką dla mamy a nie moją ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uwielbiam eskapady w góry ze znajomymi. Najlepiej pod namioty ;) 

Ze SPA też bym się cieszyła, koniecznie z masażem w pakiecie :rolleyes:... albo jakiś kilkudniowy obóz medytacyjny. ;) 

Aktywne wypady do escape roomu, gdzie trzeba trochę pogłówkować w grupie. Byłam kiedyś w pokoju tematycznym : Breaking Bad. ;) Nie udało nam się przejść ale zabawa była przednia :)

Paintball - nie byłam jeszcze ale bardzo bym chciała w końcu...

Rowerowy trip - taki z prawdziwego zdarzenia też mi się marzy... Jak kupię sobie w końcu konkretniejszy rower to będę intensywnie o tym myśleć :) 

Chciałabym też się kiedyś wybrać na damski obóz fitness. 

A z drobnych rzeczy to nawet wypad do restauracji z kuchnią włoską albo wschodnią. Wycieczka jednodniowa do jakiegoś miasta, by pozwiedzać jakieś zabytki , wypad do wesołego miasteczka/ aquaparku/ nad morze...

Koncerty! Kabarety! Stand up!

Ja bym się cieszyła też z wypadu do safari albo papugarni - szczególnie, że uwielbiam papugi :) Nie na co dzień ma się okazję potrzymać na ręce 2, 3 papugi i karmić je... :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Poganiacz90 napisał:

 

Sama do Zakopanego????Chyba koleżanka mało społeczna 

Oczywiscie że chętnie bym z kimś pojechała ale moje towarzystwo raczej jest pijackie a reszta znajomych nie może

Mało społeczna to na pewno nie :) zwyczajnie wolę spędzić czas na szczytach niż w barach

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.08.2019 o 23:48, Izaa25 napisał:

Myslę że Zakopane :)

Mnie to całe Zakopane odstrasza tą całą komercyjną otoczką. Pamiętne pozostanie jak schodząc z gór widziałem laskę, która pchała wózek po kamieniach w górę, bądź drugą zawodniczkę które w podobnych warunkach pchała się w szpilach:)

Zdecydowanie Bieszczady, Beskid Sądecki :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Azizi napisał:

schodząc z gór widziałem laskę, która pchała wózek po kamieniach w górę, bądź drugą zawodniczkę które w podobnych warunkach pchała się w szpilach:)

Panie tych w szpilkach to było sporo w górach można zobaczyć w sieci ale lasek w szpilkach na plaży zbytnio nie widać ale mnie się to udało 
P7160419.jpg

P7160420.jpg

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, MaxMen napisał:

Panie tych w szpilkach to było sporo w górach można zobaczyć w sieci ale lasek w szpilkach na plaży zbytnio nie widać ale mnie się to udało 

To w końcu takie raki do chodzenia po plaży, jest pewność, że będzie się trzymać stabilnie gruntu :D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Azizi napisał:

Mnie to całe Zakopane odstrasza tą całą komercyjną otoczką. Pamiętne pozostanie jak schodząc z gór widziałem laskę, która pchała wózek po kamieniach w górę, bądź drugą zawodniczkę które w podobnych warunkach pchała się w szpilach:)

Zdecydowanie Bieszczady, Beskid Sądecki :)

Ja mieszkam nad morzem i tu zdecydowanie tez mnie wiele rzeczy odstrasza...turyści:)

Jeśli chodzi o Bieszczady to myślę nad nimi we wrześniu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.