Skocz do zawartości

Dziewczyny gdzie spędziłybyście najchętniej wakacje?


Poganiacz90

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Izaa25 napisał:

Ja mieszkam nad morzem i tu zdecydowanie tez mnie wiele rzeczy odstrasza...turyści:)

Jeśli chodzi o Bieszczady to myślę nad nimi we wrześniu 

 

12 godzin temu, MaxMen napisał:

Panie tych w szpilkach to było sporo w górach można zobaczyć w sieci ale lasek w szpilkach na plaży zbytnio nie widać ale mnie się to udało 
P7160419.jpg

P7160420.jpg

@MaxMen styl jest najważniejszy 

@Izaa25 W Zakopcu nie odpoczniesz psychicznie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny gdzie spędziłybyście najchętniej wakacje?

 

Namiot, las, góry, woda plus połączenie z kajakiem i  itp., takie spartańskie :). 

W dniu 8.08.2019 o 22:40, Poganiacz90 napisał:

Wspólnie z bratem chcemy kupić matce jakiś wyjazd. Pytanie: SPA czy konkrety.

Najlepiej podpytać, raczej, mniej więcej znasz mamę i jej upodobania. 

 

W dniu 8.08.2019 o 22:40, Poganiacz90 napisał:

Sama czy z osobą towarzyszącą ( nie ma męża, w grę wchodzi przyjaciółka)

Ja jak coś, wolę, wybieram sama, oczywiście jak nie mam nikogo, bo na siłę kogoś brać, to tylko utrapienie, musisz myśleć za dwoje i jeszcze może niesnaski, a po co?  

W dniu 8.08.2019 o 22:40, Poganiacz90 napisał:

Co Wy byście wolały dostać w prezencie?

Nie wiem jak to zabrzmi, ale ja wolę i takie moje myśli, najlepszym dla mnie prezentem od wszystkich prezentów świata jest, ciepłe słowo i miłe wspomnienia odnośnie mojej osoby. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Brat Jan napisał:

W dobie 500+ odpoczywać w PL to tylko przed lub po wakacjach i to w mniej popularnych lokalizacjach.

"Bąbelki są wszędzie!" :D

 

To jest akurat wierutna bzdura. Polskie kurorty są droższe niż pobyt za granicą i to z przelotem i opcją All Inclusive. Cenimy się bardzo. Dlatego patolki z 500+ tutaj nie uświadczysz. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Brat Jan napisał:

W dobie 500+ odpoczywać w PL to tylko przed lub po wakacjach i to w mniej popularnych lokalizacjach.

"Bąbelki są wszędzie!" :D

 

Błagam ??

 

Godzinę temu, Poganiacz90 napisał:

@Izaa25 W Zakopcu nie odpoczniesz psychicznie 

Moja psycha dobrze działa :) pomysł żeby jechać samemu wynikał z tego, że chcialam jak najwięcej zobaczyć i "zmęczyć sie" a moja ekipa bardzo chciała imprezować ?

ale ale jesli chodzi o psyche :) planuję niedługo zniknąć z Internetu, zmienić pare spraw i to będzie raczej taki reset, a nie że góry to jakaś odskocznia ? góry to zdecydowanie rozrywka ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Izaa25 napisał:

Wakacje życia xD bez kija w dupie ale na bank jego matka bedzie się cieszyć gdy zaprosi ją na wakacje do pokoju :)

Moja matka przykładowo by się cieszyła, gdyby mogła zostać sama w domu beze mnie czy siostry XD @Tokami pewnie miała na myśli takie domowe spa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Poganiacz90 napisał:

Oooo kogo moje oczy widzą. Opowiadaj jak to sie stało że żyjesz 

Bardzo dużo się dzieje i nie zaglądałam tutaj. Ogolnie niestety trafiłam na tą burzę. Widok straszny. Samo przeżycie takiej nawałnicy, samej w centrum gór to nie jest ciekawa sprawa ale mam szczęście do dobrych ludzi na szlakach :)

ogolnie jest naprawdę super :) W dzień korzystam jak najbardziej z aktywnej formy wypoczynku w górach a wieczorami pije winko i jem oscypki z zurawinka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, SzatanKrieger napisał:

@Izaa25 

Sama pojechałaś koniec końców?

 

Ja byłem sam w zakopcu równo 2 lata temu pod namiotem. Świetna sprawa ?

Tak :) dopiero wróciłam i stwierdzam, że to jeden z lepszych wyjazdów w moim życiu. Starałam się zobaczyć jak najwięcej i jak najlepiej wykorzystać czas. Dużo czasu dla siebie, na szlakach bardzo serdeczni ludzie.

Na pewno powtórzę wyjazd w tatry ale odwiedzę już inne miejsca i może wybiorę się z kimś.

Zakochałam się w górach :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachęcam Panie do zainteresowania się wyjazdem jako wychowawca na obozie młodzieżowym w ramach alternatywy do wczasów. Po pierwsze, wyjazd macie za darmo plus zarobicie sobie parę groszy (w lepszych biurach można utargować 1400 zł na rękę za dwa tygodnie), macie ułożony już program także na pewno sobie pozwiedzacie, GWARANTUJĘ że nie będziecie się nudzić, jak się dobrze zakręcicie to będzie można także zabrać ze sobą swojego TŻ. Kurs kosztuje około 200 zł, jest banalnie prosty do zrobienia, możecie przebierać sobie w ofertach wyjazdów nad morze, w góry a nawet za granicę. I nie wierzcie bzdurom o jakiejś wielkiej odpowiedzialności i ryzyku, natomiast warto wcześniej zasięgnąć opinii innych kolegów po fachu i wybrać rzetelne i sprawdzone biuro podróży. Nawiasem mówiąc, z takich obozów dwa razy przyjechałem z dziewczyną, tak też poznali się moi rodzice ? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.08.2019 o 22:39, Figurantowy napisał:

Zachęcam Panie do zainteresowania się wyjazdem jako wychowawca na obozie młodzieżowym w ramach alternatywy do wczasów. Po pierwsze, wyjazd macie za darmo plus zarobicie sobie parę groszy (w lepszych biurach można utargować 1400 zł na rękę za dwa tygodnie), macie ułożony już program także na pewno sobie pozwiedzacie, GWARANTUJĘ że nie będziecie się nudzić, jak się dobrze zakręcicie to będzie można także zabrać ze sobą swojego TŻ. Kurs kosztuje około 200 zł, jest banalnie prosty do zrobienia, możecie przebierać sobie w ofertach wyjazdów nad morze, w góry a nawet za granicę. I nie wierzcie bzdurom o jakiejś wielkiej odpowiedzialności i ryzyku, natomiast warto wcześniej zasięgnąć opinii innych kolegów po fachu i wybrać rzetelne i sprawdzone biuro podróży. Nawiasem mówiąc, z takich obozów dwa razy przyjechałem z dziewczyną, tak też poznali się moi rodzice ? 

Siostra w tamtym roku całe wakacje tak przepracowała i chwali sobie

@Izaa25 czuję, że byś się nadawała do tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Poganiacz90 napisał:

Siostra w tamtym roku całe wakacje tak przepracowała i chwali sobie

@Izaa25 czuję, że byś się nadawała do tego

Może i bym sie nadawała chociaż nie mam za dużo cierpliwości do dzieci ;) 

Sam w sobie pomysł fajny i ciekawy ale niestety zdrowie mi nie pozwala 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.