Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Poganiacz90

Dziewczyny gdzie spędziłybyście najchętniej wakacje?

Recommended Posts

9 godzin temu, Izaa25 napisał:

Ja mieszkam nad morzem i tu zdecydowanie tez mnie wiele rzeczy odstrasza...turyści:)

Jeśli chodzi o Bieszczady to myślę nad nimi we wrześniu 

12 godzin temu, MaxMen napisał:

Panie tych w szpilkach to było sporo w górach można zobaczyć w sieci ale lasek w szpilkach na plaży zbytnio nie widać ale mnie się to udało 
P7160419.jpg

P7160420.jpg

@MaxMen styl jest najważniejszy 

@Izaa25 W Zakopcu nie odpoczniesz psychicznie 

9 godzin temu, Izaa25 napisał:

we wrześniu 

W dobie 500+ odpoczywać w PL to tylko przed lub po wakacjach i to w mniej popularnych lokalizacjach.

"Bąbelki są wszędzie!" :D

Dziewczyny gdzie spędziłybyście najchętniej wakacje?

Namiot, las, góry, woda plus połączenie z kajakiem i  itp., takie spartańskie :). 

W dniu 8.08.2019 o 22:40, Poganiacz90 napisał:

Wspólnie z bratem chcemy kupić matce jakiś wyjazd. Pytanie: SPA czy konkrety.

Najlepiej podpytać, raczej, mniej więcej znasz mamę i jej upodobania. 

Sama czy z osobą towarzyszącą ( nie ma męża, w grę wchodzi przyjaciółka)

Ja jak coś, wolę, wybieram sama, oczywiście jak nie mam nikogo, bo na siłę kogoś brać, to tylko utrapienie, musisz myśleć za dwoje i jeszcze może niesnaski, a po co?  

Co Wy byście wolały dostać w prezencie?

Nie wiem jak to zabrzmi, ale ja wolę i takie moje myśli, najlepszym dla mnie prezentem od wszystkich prezentów świata jest, ciepłe słowo i miłe wspomnienia odnośnie mojej osoby. 

• Like 1

38 minut temu, Brat Jan napisał:

W dobie 500+ odpoczywać w PL to tylko przed lub po wakacjach i to w mniej popularnych lokalizacjach.

To jest akurat wierutna bzdura. Polskie kurorty są droższe niż pobyt za granicą i to z przelotem i opcją All Inclusive. Cenimy się bardzo. Dlatego patolki z 500+ tutaj nie uświadczysz. 

49 minut temu, Brat Jan napisał:

Błagam 🤣🙄

Godzinę temu, Poganiacz90 napisał:

@Izaa25 W Zakopcu nie odpoczniesz psychicznie 

Moja psycha dobrze działa :) pomysł żeby jechać samemu wynikał z tego, że chcialam jak najwięcej zobaczyć i "zmęczyć sie" a moja ekipa bardzo chciała imprezować 🙄

ale ale jesli chodzi o psyche :) planuję niedługo zniknąć z Internetu, zmienić pare spraw i to będzie raczej taki reset, a nie że góry to jakaś odskocznia 😛 góry to zdecydowanie rozrywka 😎

49 minut temu, Tokami napisał:

W domu, w moim pokoju - najlepiej XD

Wakacje życia xD bez kija w dupie ale na bank jego matka bedzie się cieszyć gdy zaprosi ją na wakacje do pokoju :)

16 godzin temu, Izaa25 napisał:

Wakacje życia xD bez kija w dupie ale na bank jego matka bedzie się cieszyć gdy zaprosi ją na wakacje do pokoju :)

Moja matka przykładowo by się cieszyła, gdyby mogła zostać sama w domu beze mnie czy siostry XD @Tokami pewnie miała na myśli takie domowe spa.