Skocz do zawartości

Cześć :)


Zaduszony

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

 

Pochodzę z Katowic i mam 27 lat. Znalazłem się tu praktycznie przypadkiem szukając w popularnej wyszukiwarce metod manipulacji, używanych przez kobietę i oczywiście się nie zawiodłem... Po dłuuugiej lekturze forum ogarnęło mnie jedno wielkie "WTF?!"... Nigdy nie potrafiłem ogarnąć tego, co siedzi w mózgu kobiety, ale dzięki Wam poznałem chociaż część motywów ich działań i szczerze mnie to przerosło... Wiele mam do ogarnięcia w swojej głowie... No ale cóż... nie będę tutaj Was zanudzał pierdoleniem, od tego będzie inny temat :D

 

Jako iż założyłem konto to zamierzam w najbliższym czasie trochę się poudzielać i również opisać moją 5-letnią, trwającą niestety w dalszym ciągu historię i poradzić się doświadczonych samców co z tym cholerstwem dalej mogę zrobić i czy w ogóle jest sens dalej siedzieć w bagnie.

 

Pozdrawiam! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.