Skocz do zawartości

Nawiedzona na portalu randkowym


rarek2

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Jaśnie Wielmożny napisał:

"że te baby takie są"

A jakie są twoim zdaniem?

Dla przykładu, uważasz, że zachowanie matki mojego dziecka było logiczne, gdy w wigilię zamknęła się w kiblu z komórką i pisała z frajerem? Ja wówczas musiałem w gościach u niej chlać wódę z jej braćmi. W dupie miała, że za kilka miesięcy urodzi moje dziecko. A może kalkulowała wówczas, że to nie moje, tak jak mi wmawiała później...

Oj ty @Jaśnie Wielmożny bab nie znasz, albo jesteś babą, skoro próbujesz mnie przekonać do kobiecej logiki.

Edytowane przez PUNK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, PUNK napisał:

skoro próbujesz mnie przekonać do kobiecej logiki.

WTRĄCE SOBIE BRACISZKOWIE.

 

ZAKŁADAJĄC jednakoż iż B @Jaśnie Wielmożny ma zwis pałąka między nogami  a B @PUNK odstawi system 0/1 to otrzymamy koncensus.

 

TŁUMACZENIE DLA WaszXmosciów.

 

B.P zgoda 98% kobiet jądro systemu ma takie samo(ewolucyjne)2% ma uszkodzone(zakonnice/pochodne).

B.J.W. skoroś wlazł na górę oświecenia i masz przebytą drogę po stromym zboczu to czego się dziwisz, że idący pod górę SAPIĄ?

 

READuMUMAJĄC:

 

B.P. Dopuść nową generację firewall'y z innego poziomu programowania.

B.J.W. stoicyzm z awatara jest tylko na pokaz??? Wdech i wydech.

.

..o co mnie.. scena z filmu "Eqwalibrum" kiedy badają bohatera na wariografie.....

 

 

.....to tak po złości......BRACISZKOWIE, szlachetne zdrowie ten tylko.....

Edytowane przez Tornado
  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Taboo napisał:

 w formie ;)

.....a I pospawałem sobie dzionek cały, to se beteryjki witaminy D naładowały...

.... potem opierdoliłem ziemniorów  dyche i mam ucieszone miche...

.....micha tak zbanianiała iż moc w klawiaturze się odezwała....

....moge tak of to pa kręcić do rana lecz bateryja comuury rozładowania...

 

  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, PUNK napisał:

Oj ty @Jaśnie Wielmożny bab nie znasz, albo jesteś babą, skoro próbujesz mnie przekonać do kobiecej logiki.

Panowie ale bez takich, nie musi być zaraz kobietą by mieć inne zdanie.

Ja się z nim nie zgadzam ale to nie znaczy, że automatycznie znika mu sisiak między nogami.

Obydwoje odebraliśmy inaczej sytuacje opisaną przez @rarek2 i zgadzamy się w sumie z @Jaśnie Wielmożny w jednym, że niepotrzebne było to wyłuszczanie pani (argumenty).

Zwykła strata czasu, takie tłumaczenie, natomiast co do reszty to już mamy inne interpretacje.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Quo Vadis? Cieszy mnie rozejm bez rozlewu krwi, niepotrzebnych wycieczek osobistych i zdrowo rozsądkowy wniosek. Zgadzać się nie trzeba, wystarczy szanować.

12 godzin temu, PUNK napisał:

A jakie są twoim zdaniem?

Dla przykładu, uważasz, że zachowanie matki mojego dziecka było logiczne, gdy w wigilię zamknęła się w kiblu z komórką i pisała z frajerem? Ja wówczas musiałem w gościach u niej chlać wódę z jej braćmi. W dupie miała, że za kilka miesięcy urodzi moje dziecko. A może kalkulowała wówczas, że to nie moje, tak jak mi wmawiała później...

Oj ty @Jaśnie Wielmożny bab nie znasz, albo jesteś babą, skoro próbujesz mnie przekonać do kobiecej logiki.

PUNK nie zazdroszczę. Tego wątku, który się teraz rozwinął nie ciągnę jak napisałem powyżej. Jeśli coś cię boli to opisz to w szerszym kontekście, będę umiał to napiszę z dobrej intencji co sądzę, bez wycieczek osobistych i podejrzeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Jaśnie Wielmożny napisał:

PUNK nie zazdroszczę.

Nie musisz, przypałów z babami miałem w życiu sporo i żyje, do tego mam córkę i wszystko, co ciekawe jeszcze przede mną. Historii mógłbym wypisywać całą masę. Coś tam wrzucę, gdy będe opuszczał forum.

 

Moje doświadczenia powodują, że nigdy żadna kobieta nie wzbudzi już we mnie współczucia i zrozumienia. Baba dla mnie jest od dawania mi przyjemności fizycznej i rodzenia moich dzieci (bo o jeszcze jednym poważnie myślę).

 

Chłopak opisał jakiś tam mechanizm, a ty go karcisz. Doszukujesz się jakiejś innej prawdy, której nie ma. Panna urodziła 2 dzieciaków i szuka beciaka.

 

Wiesz jaka mi jest potrzebna pomoc? Żeby mi ktoś sprzęt zataszczył nad wodę. Innej pomocy nie potrzebuję.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 8/9/2019 at 12:24 PM, rarek2 said:

Piszcie co sądzicie. A może ktoś z Was lata do Londynu na randki?

 

Szkoda czasu na takie laski. Tyle sądzę. Do Londynu zaś na randkę mógłbym polecieć, gdybym miał ją z Ellie Goulding czy Dido, a nie z Bożeną z dwójką dzieci. Bożenę z dwójką dzieci mogę znaleźć także w Warszawie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.08.2019 o 01:11, Tornado napisał:

obie to taki zespół był coś aLa 'ACE OF BACE' z  wyglądu 

TU PANU  taki mały UPGRADE SIĘ mnie dziś przypomniał.

Zatem owe Laleczki w między czasie mieszkały na stancyji. 

Dość istotną rolę odgrywał fakt, że sumarycznie ich tam było 4 wtedy o ile dobrze pamiętam.

No teraz lecimy.

Jedna z fumfel miała operacyjną ksywę "M. blachara i był tam w kręgu tyż JEGOMOŚĆ co od razu liczył monetki jak M. wychodziła na miasto.

Taki tandem tworzyli. On bilon/ ona atencje za bilon.

 

TERAZ SEDNO rozkminy.

Podczas jednej z odpraw owego sztabu Lalek w celach atencyjno/łownych ta BRUNETKA z zespołu(ace of...) malowała czymś po palcach.

CO TO?/tu moja narracja chwili/

Kredka do paznokci.

Daj spróbować.

Masz.

.....następuje próba ustrojstwa....

 

EEE ALE TY MASZ brudne paznokcie....

 

Jeb i zabrała mi kredkę.... 

 

OD TAMTEJ PORY PAZNOKCIE obowiązkowo czyste, laski nie mają punkta zaczepu, jedna taka sobie kiedyś podczas pogaduchy baletowej powiedziała.

MUSIAŁABYM brać dłoń faceta przed nos bo mam  wzrok ( coś tam).

 

Wracając do wątku kredki.

NIE  zepsuło to mojego atraction mimo łap jak u Ogra z kopalni.

ZATEM DO MŁODYCH PADAWANÓW UWODZENIA!

 

ATRAKCYJNOŚĆ TO ZESPÓŁ CZYNNIKÓW WYNIKAJĄCY Z CZAŁOŚCI. 

CECHY B.B CZĘŚCIOWO MOŻNA WYPRACOWAĆ TYLKO trzeba je wyodrębnić i zoptymalizować.

 

MAŁA retrospekcja, podczas tego akademika była tam jeszcze jedna Lalka w kompaniji.

KIEDYŚ spodobała jej się jakaś spódnica.

Kosztowała wtedy bagatela 50 PLN.

JEDNAKOŻ życie studentów do tanich nie należy i wolnych funduszy na zakup nie miała.

 

DAŁA BYM NAWET DUPY ABY JĄ SE KUPIĆ.

/stoję stylu(za nią )i słucham, liczę mentalnie kasiure  w kiermanie.

No urwałł mam tyle wolnego stafuu ale Ty się mnie nie pasisz/

 

TO TAK APROPOS przelatujących ofert przed nosem czy warto czy nie.

ROZKMINE każdy w samo zakresie prowadzi.

..... ?

 

 

 

     

Edytowane przez Tornado
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, rycerz76 napisał:

Otóż jesteśmy inni indywidualizm to męskość, stadność to kobiecość.

Gdybyś dobrze przeczytał to zrozumiałbyś że chodziło mi o to że nie jesteśmy inni jeśli chodzi o biologiczne mechanizmy. Tak, też chciałbym wierzyć że faceci nie ulegają biologicznym automatyzmom i są ponad tym ale nie są. 

Edytowane przez jaro670
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jaro670 zgadzam się ale nasze mechanizmy biologiczne są zgoła inne. Myślę, że po obu stronach barykady są jednostki mniej lub bardziej świadome. Większość i tak leci głównie na automacie.

Koledze raczej też chodziło o to, że kobiety statystycznie (i biologicznie)są bardziej podobne niż mężczyźni. Przykład choćby inteligencji. U mężczyzn masz więcej idiotów i ponadprzeciętnie inteligentnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.