Skocz do zawartości

Walka z samym sobą.


Lalka

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, icman napisał:

@Bohun

A powiedz mi jak masz ochotę o co Ci chodzi, tak naprawdę? I nie pytam o teorie, naukę ani tego typu zewnętrzne rzeczy tylko o to czego Ty jako człowiek chcesz?

Wyobraź sobie że to jest forum, ktoś tu twierdzi że istnieją zjawiska o określonym charakterze, ja twierdzę że nic takiego nie ma i tyle.

Pozdro

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś zaczyna wrzucać, że charakter, los, szczęście, talent, predyspozycje są zależne od terminu kiedy jego szanowna mamusia wypchnęła go przez swoją szanowną pizdę, to mam dosyć. Czy podczas przejścia przez szanowne wargi sromowe mamusi dostałeś jeden debilu z drugim iluminacji? Murzyny, które wróżą z krowich placków są bardziej wiarygodni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Posejdon

13 minut temu, Posejdon napisał:

Jak ktoś zaczyna wrzucać, że charakter, los, szczęście, talent, predyspozycje są zależne od terminu kiedy jego szanowna mamusia wypchnęła go przez swoją szanowną pizdę, to mam dosyć

Wydaję mi się, że przesadzasz, zdaje się nikt nie wspominał, że termin urodzenia ma aż tak istotny wpływ na nasz los:lol:. Za bardzo nie siedzę w temacie ( nie czytam horoskopów, nie umiem wróżyć, w życiu nie byłam u wróżki, nie wierzę w przesądy ), z mojej wiedzy wynika, że to chodzi jakby o predyspozycje- ,, Jesli chodzi o astrologie i jednostke, zodiak i wiedza z zakresu astrologii nie zostala stworzona po to, aby definiowac konkretna przyszlosc danej jednostki - jest jedynie pewnym szyfrowanym kodem, ktory jest  zapisem uaktywnionych w momencie urodzenia jednostki sił  natury oraz wplywu elektromagnetycznego planet we Wszechswiecie w danym momencie."

Osobiście uważam, że do szczęśliwego życia wiara w horoskopy, wróżki i tym podobne nie jest konieczna, a czasem może nawet zaszkodzić,.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro znak zodiaku zależy o terminu urodzin, to czego nie rozumiesz? Są sztywne okresy, kiedy wypadający z piczy mały ludek, jest przypisany do danego znaku. Znaki mają swoje predyspozycje, plusy, minusy, szczęście, pecha, etc. Na tym opiera się ten cyrk. Ergo, podczas przejścia przez cipę musi dochodzić do jakiś czarów, mistycznych wcieleń duszy i chuj wie czego jeszcze. Ciekawe która cześć skupia energię kosmosu, łechtaczka, czy wary? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.