Skocz do zawartości

Dziewczyna ze sklepu.


Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Jaśnie Wielmożny napisał:

czemu 22 letnia dziewczyna pracuje w wiejskim spożywczaku, nie ma serio żadnych perspketyw w 2019 roku

Jest lato. Może to studentka, a podczas wakacji dorabia sobie w rodzinnych stronach - to optymistyczna wersja. Może być całkiem kumata i ambitna. Znałem trochę dziewczyn z małych miejscowości i zazwyczaj miały parcie na wykształcenie, wyrwanie się jak najdalej. Wręcz widziałem prawidłowość, że moje koleżanki ze szkoły, które pochodziły z największych zadupi, osiągały najlepsze wyniki w nauce. Do jednej takiej kumpeli wpadałem uczyć się matmy, bo była w tym najlepsza w klasie. A zresztą, jak powie niejeden Janusz: "ze wsi to zawsze bardziej robotna".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Turop napisał:

Wystarczy reakcja na parę moich pytań

- A: Wyjdziesz za mnie?

- B: Tak

- A: Wiesz co, chyba zostawiłem czajnik na gazie i wogóle mleko się gotuje, zaraz wracam...

(tyle chłopa widziano)

 

3 godziny temu, Turop napisał:

a może się coś zamoczy przy okazji  :D

Ano wiejskie dziewczyny to podobno potrafią prać w rzece, więc nie trzeba się martwić o pranie aby zamoczyć :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Ja miałem przypał z jednym sklepem co u mnie na wsi był, właścicielka raz sobie naliczała na kasę fiskalną a resztę pisała na kartce, jak ktoś pamięta to za PRL to była norma.

Raz nie chciała przyjąć moich butelek na wymianę co u niej kupowałem pomimo  że mnie dobrze znała, powiedziałem jej krótko i zwięźle  - więcej tu nie przyjdę, no i nie przyszedłem, tylko musiałem dalej chodzić ale dobrze to wyszło na wysportowanie fizyczne :(

Czeba uważać!

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Turop napisał:

Panowie, chyba pozamiatane, bo ma faceta ?

hehehe nie przejmuj się :D

Na wioskach tak jest, sam jestem ze wsi, dziewczyna 22 lata wolna to prawie jak yeti :D albo studentka, która wróciła do rodziców na wakacje (coraz mniej tak wraca bo woli znaleźć prace w mieście gdzie studiuje i tam siedzieć)

Na wsi jest jeszcze bardzo zakorzenione, że laska która kończy szkolę a nie kontynuuje nauki musi się hajtnąć!

Wiele hajta się z pierwszym chłopakiem poznanym na wiejskiej potupance w wieku 14 lat :D chodzą do lat 19 i ślub, bez pracy oboje, mieszkają u rodziców i się jakoś kręci :D Z jakiej cześci Polski kolego jestes ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Imbryk napisał:

Haha no to z "M jak miłość" robi nam się "Moda na sukces".

Nie spotkaj jej rycerza żeby nie było "Na miejscu zbrodni".

Miało być pięknie, jest mniej i tak z nią wyjdę jako koleżanką, naprawdę w porządku dziewczyna się wydaje. 

6 minut temu, mlodybogtop napisał:

chodzą do lat 19 i ślub, bez pracy oboje, mieszkają u rodziców i się jakoś kręci :D Z jakiej cześci Polski kolego jestes ?

Wiem, znam ten klimat wiejski xd Z małopolski. I nie przejmuje się, temat miał być o czymś innym w zamyśle, a wyszło Drama Queen, czy wyjść z laską z spozywniaka haha :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dupę w śliwkę najłatwiej zaobserwować u osobniczek wysokich, gdy założą jeasny z wysokim stanem. Wtedy jak  dłoni widać - węgierka. Jabłko to karakany po 168cm wzrostu o szczupłej/normalnej budowie ciała - lubują się w kroju jeasu - biodrówki. <<<- moje ulubione i wtedy jestem pies na baby. Oczywiście natura nie lubi "jednakowości" i takie sytuacje mogą występować na przemian. Popatrz na tylki dziewczyn, nastolatek i obiet - odrazu przychodza  myśl te owoce. Gruszka ma powiazanie z budową ciała jak już słusznie zauważyłeś. 

 

Obserwację zalecam gdy zona będzie w sanatorium. ?

Film szkoleniowy, moim zdaniem ta prześliczna aktorka ma śliwkę:

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.