Skocz do zawartości

Uczmy się na błędach innych ...


Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Marvin napisał:

?

 

Mieszkaniec Gorzowa Wielkopolskiego jest niechlubnym rekordzistą w kwestii niepłacenia alimentów. Mężczyzna ma ośmioro dzieci z sześcioma kobietami. Jego dług alimentacyjny sięga 364 540 zł.”

 

Odniósł sukces reprodukcyjny. I jeszcze 4000 z 500+. A na alimenty - wyjebane? :D

Mój sobotni idol.

 

Do odnotowania: samo się nie zrobiło - proszę zwrócić uwagę, że te 6 samic niekoniecznie było nieświadomych tego, że koleś ma dzieci i nie łoży na nie. Z premedytacją zgarnęły geny ruchojebca!

 

@Marvin

Zmień tytuł na:

"Bierzmy przykład z innych".

Edytowane przez Exar
  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz taki scenariusz: teraz pewnie każda z tych szanujących się dam otrzyma solidne 500+ czy inne zapomogi, poza tym wejdą one na tindera czy innego badoo i każda z nich ogarnie sobie jakiegoś beta-spermiarza co będzie łożył na bombelki w zamian za sex na kiju(czyt. widmo sexu i obiadki) Dzieci wychowają się same. A ten gość może i odsiedzi rok czy pół za alimenty ale będzie miał wyjebane, Pan zapłaci, Pani zapłaci. Państwo zapłaci. Dzieci wychowają się same. Na starość on wystąpi o alimenty od tych wszystkich dzieci :D I kto tu jest frajerem proszę Państwa ? :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Feniks8x napisał:

Jeżeli ogłosi upadłość majątkową, będzie bez zameldowania i bez pracy to za takich gamoni zapłacimy

Mylisz się.

W przypadku ogłoszenia upadłości konsumenckiej, długi alimentacyjne - co do zasady - NIE PODLEGAJĄ UMORZENIU.

Wprost zapisano to w ustawie.

19 godzin temu, jerry napisał:

Ale swoje odsiedzi

Za co??

Pierdzieć w pasiak idzie się za UPORCZYWE uchylanie się od alimentów.

 

Przykład: jeśli "sunt" dał kolesiowi alimenty przekraczające n-krotnie jego dochody - słynne "możliwości zarobkowe", hehe - to co za problem nastukać zadłużenia idącego w setki tysięcy złotych? Popatrz na Kaziutka Marionetkiewicza i słynną izabelll. Pasożyt domaga się 8 czy 10k/miesiąc, bo "bidulka, talent poświęciła i rąsię ma spsutą". Chuja, że facet TERAZ tyle nie zarabia i nie ma widoków na sensowniejszą robotę (także przez gnój, jaki popaprana atencjuszka robi w mediach - duży pieniądz lubi ciszę)

I teraz - jeżeli koleś się miga, unika podjęcia jakiejkolwiek pracy, zataja zarobki, to jasne, że go ścigną z KK.

ALE - jeśli koleś "robi co może", ma pracę i "płaci ile się da", to jest NIE DO RUSZENIA.

 

Pod tym względem jest ciut sprawiedliwości na świecie :D 

18 godzin temu, Exar napisał:

Do odnotowania: samo się nie zrobiło - proszę zwrócić uwagę, że te 6 samic niekoniecznie było nieświadomych tego, że koleś ma dzieci i nie łoży na nie. Z premedytacją zgarnęły geny ruchojebca!

Ja go zmienię!
Moja złota pusia go przekona!
Jak poczuje zapah naszego bombelka to ón się zmieni!

Miś, musisz być odpowiedzialny!!

 

JPRDL...

To, że facetom ciśnienie na jajach wyłącza chwilowo myślenie to jakoś ogarniam.

Że panie, co to podobno takie dojrzałe i rozsądne są myślą permanentnie macicą to już kurde nie ogarniam...

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Esmeron napisał:

Prawdopodobnie jest to przykład dość durnego samca alfa

Co za z dupy kategoryzowanie? Dlaczego gość jest durny - może kocha mieć bombelki, ja mam tak samo.

Ty dostrzegasz problem, a ja chciałbym wiedzieć, jak sobie tak poustawiał, że żyje i nie wzięli go na garowanie.

Sam chciałbym mieć kilkanaścioro dzieci z różnymi samicami, a mam tylko z jedną - póki co ?

Powtórzę i zakoduj sobie @Esmeron - gość jest przezajebisty, laski dają mu jak chce bo jest super partią genetyczną. Możesz mu tylko pozazdrościć.

 

edit:

Problemem, jak słusznie zauważył @Stary_Niedzwiedz, jest patologiczny system ustalania alimentów, który w szybki sposób może faceta wydrenować z możliwości manewru.

Edytowane przez Exar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Exar napisał:

Problemem, jak słusznie zauważył @Stary_Niedzwiedz, jest patologiczny system ustalania alimentów, który w szybki sposób może faceta wydrenować z możliwości manewru

Problem i nie problem.

W tym konkretnym przypadku mamy w gruncie rzeczy zerową wiedzę.

 

Gdybając - 8 gówniaków x 500 PLN alimentów = 4k/miesiąc. To już trzeba grubo ponad średnią krajową zarabiać.

Bez urazy - ludzie pracujący za takie pieniądze mają ośrodki myślowe raczej między uszami, niż między biodrami i nie wpierdalają się w 8 sztuk guwniaków.

Dodajmy do tego to, że 8 gówniaków jest z 6 karynek. No raczej nie współpracują one z panem, tylko kopią się z nim i z byłymi/następnymi. Cóż -  ta słynna kobieca logika ? Nieważne, że ja nie mam, ważne, że ten chuj/ta kurwa jego nowa/była nie ma.

 

I tak to mamy obraz końcowy - pan jest zadłużony pod korek. Panie gówno mają. Loose-loose situation ?

 

Aha. Podkreślam - KTO WYBRAŁ SOBIE TAKIEGO OJCA DZIECI?

W przypadku minimum 1 pani więcej niż raz?

Kto CHCIAŁ zostać zapłodniony? A tak, wpadka. Sama nie wiem, jak to się stało... YHM...

 

Te słynne "odpowiedzialne" samotne madki...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Exar

Nie. Kobiety.

 

Patrz wyżej - ja go zmienię. Użyję mojej złotej pusi, a potem zapachu bombelka.

 

Patrzę na różne kobiety w swoim otoczeniu - to BARDZO powszechny sposób myślenia. Serio.

Niekoniecznie dokładnie tak się objawia ("rodzina nuklearna/patchworkowa", 8 guwniaków z 6 karyn), ale sam cykl myślowy jest BARDZO podobny.
Niejednokrotnie "złota pusia" była/jest na mnie używana. Tylko że niekoniecznie skutecznie. Im mniejsza skuteczność, tym większa intensywność używania - ot, paradoks :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Exar napisał:

Co za z dupy kategoryzowanie? Dlaczego gość jest durny - może kocha mieć bombelki, ja mam tak samo.

Ty dostrzegasz problem, a ja chciałbym wiedzieć, jak sobie tak poustawiał, że żyje i nie wzięli go na garowanie.

Sam chciałbym mieć kilkanaścioro dzieci z różnymi samicami, a mam tylko z jedną - póki co ?

Powtórzę i zakoduj sobie @Esmeron - gość jest przezajebisty, laski dają mu jak chce bo jest super partią genetyczną. Możesz mu tylko pozazdrościć

Buhaha a czego mam mu zazdrościć? 

Mi genetycznie niczego nie brakuje. 

 

Jego wyczyn na swoj sposob robi wrażenie, to przyznam. Ale wizję o której mówisz może realizować człowiek potężny, charyzmatyczny i bardzo bogaty. Taki dajmy na to boss mafijny, który narobi dzieci, a potem je wszytskie utrzymuje, bo to dla niego żaden wydatek. 

 

Ten tutaj ma gromadkę dzieci z kilkoma kobietami i sądownie przysrane alimenty, na które go nie stać, więc nie płaci. A za to co zalega mógłby postawić już dom. 

Gość ma powodzenie, jest ruchaczem. Ok. Jedna dzidzia z tego wyszła. Zdarza się. Później druga... No może miał pecha. Ale ten sam błąd powtarzaja wielokrotnie tylko głupcy. 

Ergo: durny samiec alfa. 

 

Dodam jeszcze że nie zapedzalbym się tak w po dziwie dla tego człowieka, bo w artykule o ile pamiętam nie ma tła w ogóle. To może być równie dobrze zapity menel, który dupczył pijaczki za setkę wódy. Tacy też dupczą, a co.. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.08.2019 o 11:05, Stary_Niedzwiedz napisał:

W przypadku ogłoszenia upadłości konsumenckiej, długi alimentacyjne - co do zasady - NIE PODLEGAJĄ UMORZENIU.

Wprost zapisano to w ustawie.

to jest dla mnie idiotyczne, za zrobienie spirali zadłużeń nie pójdziesz do więzienia a za alimenty już tak. Polska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.