Skocz do zawartości

Od frustrata do NORMIKA?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Ze względu , że interesują mnie relacje damsko-męskie pod kątem psychologi postanowiłem się tu zarejestrować i zabrać głos w pewnych sprawach.  Kiedyś pasjonowało mnie oglądanie wydarzeń sportowych w TV, do momentu aż przestało mnie to w ogóle interesować.

 

Od czego zacząć? Od lat mieszkałem z rodzicami w całkiem dużym mieszkaniu, ale rodzice spali w osobnych pokojach. Jak miałem 6-7lat raz gdzieś chyba zbudziłem się i poszlem w stronę kuchni. Słyszałem telewizor i pomyślałem ze może mama tam ogląda tv z tata i owszem oglądali ale bez ubrań. Usłyszałem " do spania gówniarzu". Kolejne kilka dni byli dla mnie niemili. Nie rozumiałem do końca o co chodziło.

 

Minęły lata. Ja już trafiłem na studia do których tak na prawdę to wspomniani rodzice mnie zmusili, bo "uczelnia po drugiej stronie ulicy i oni takiej szansy nie mieli". Miałem często zajęcia na godz 17-18 na tyg. Pewnego razu przypadkiem usłyszałem ich rozmowę, jak to wczoraj było rewelacyjnie w łóżku, ale dzisiaj młodszy brat i Ja(,autor tego posta) będziemy cały dzień w domu. 

 

W związku z tym ze bylem w tym czasie sfrustrowany brakiem kontaktu z dziewczynami(19-20 latek)[typowo męski kierunek studiów które nie skończyłem],  to jeszcze dobiła mnie jakoś ta wiedza ze moi rodzice z pozoru żyjący ze sobą jak przysłowiowy 'pies z kotem" prowadza życie seksualne.

 

Kilka lat trwała moja frustracja, a rodzice jakoś nie poruszali nigdy tego tematu seksu. Później jakoś udało się poznać kobietę, która przeżyłem ten pierwszy raz, ale musiałem przekonwertować czaty, ogłoszeniowe portale regionalne. W tym przypadku już bardziej 'zagrała statystyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Tatarus napisał:

Serio nie wiem o co chodzi @równieśnikSzpilki czy oto że jego rodzice uprawiają seks czy oto że nie wprowadzili go w jego meandra /aż się boję zapytać jakiego wprowadzenia Narrator oczekiwał/.

 

ps. a nie powinno być rówieśnikSzpilki ?

 

W Polsce przyjęło się, że seks jest tematem tabu , rodzice nie poruszają z dziećmi tego tematu. Uważam, że powinno się w wieku 13-14 lat odbyć rozmowę i wytłumaczyć, ze Jesteś młodzieńcem, który dojrzewa., że z czasem będziesz inaczej patrzył na koleżanki i będziesz szukał czegoś więcej. Dodać, że my ( rodzice) prowadzimy życie seksualne , tak jak Ty będziesz kiedyś w dorosłym życiu robił to samo.

 

Ze mną takich rozmów nie było , w szkole to sami wiecie jak jest i jako młodzieniec po maturze błądziłem. Zrozumiałeś?

 

Tak, Literówka, ale już nazwa nicku poszła w świat i sam rozumiesz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, równieśnikSzpilki napisał:

pomyślałem ze może mama tam ogląda tv z tata i owszem oglądali ale bez ubrań.
(...)
Kilka lat trwała moja frustracja, a rodzice jakoś nie poruszali nigdy tego tematu seksu.

W średniowieczu zgłosiłby ich chłop normalnie inkwizycji, a teraz to kłopot, nie wiadomo co robić.

@równieśnikSzpilki

Może sprawa jest do psychologa i przepracowania tematu - skoro ta sytuacja "z telewizorem" siedzi w Tobie do dzisiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już tak nie siedzi, ale jakiś wpływ na mnie miało, na moje postrzeganie pewnych spraw.

 

Byłem zdeterminowany, aby znaleźć jakaś kobietę( nie komercyjna) i jak dopiąłem swego to coś odblokowało się w głowie. Strach pomyśleć, co by było gdybym nadal był 'cnotliwy'

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.