Skocz do zawartości

Czy korzystać na zdradzie?


Rekomendowane odpowiedzi

Jak zawsze piszę - dymaj wszystko co się rusza.

Właściwie nawet ruszanie się nie jest potrzebne.

To baby decydują więc jeśli masz zielone światło nie zastanawiaj się ani sekundy.

Później, jak już sobie poruchasz bracia ci wytłumaczą, że nie powinieneś był brać niewinnej naiwnej istotki a ty przyznasz im rację.

Osobiście gwarantuję, że niewinne naiwne istotki nie istnieją.

One bardzo dobrze wiedzą czego chcą, choć dzieje się to na poziomie intuicji a nie logiki.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, JoeBlue napisał:

Jak zawsze piszę - dymaj wszystko co się rusza.

Właściwie nawet ruszanie się nie jest potrzebne.

I najlepiej bez gumy, tłuste nie tłuste bierz jak leci. Najlepiej biegaj z fajką na wierzchu co by się nie męczyć ze ściąganiem spodni. Ruchaj ruchaj to jedyny cel na tym świecie według @JoeBlue HIV rzerzączka i inne gówna co by się przejmować, frajer tylko o tym myśli..... JPRd

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Wolverine1993 napisał:

Tylko jeden i od razu zaraz drugi.

Przy czym "zaraz" oznacza zazwyczaj parę miesięcy "zakładki"

 

4 godziny temu, Wolverine1993 napisał:

a za parę lat zostawi Ciebie dla innego. Ot cała filozofia

Ona nie jest twoja.
Po prostu - teraz jest twoja kolej.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z autopsji już wiem, że jeśli ty jej nie "przesuniesz" to zrobi to ktoś inny. Miałem już kilkanaście sytuacji w której wycofywałem sie z gry, a potem i tak bolcowala się na boku, tylko z kimś innym. Teraz jak kręci się zajęta to podchodzę to tego różnie: jeśli jej facet jest frajerem, źle się wobec niej zachowuje, czy nie istnieje między nimi uczucie to wchodzę, a jeśli wiem, że chłop pracuję na utrzymanie jej, mają dzieci i je kocha, stara się tylko pogubił lub trafił na niewłaściwą kobietę to nie pcham się w temat. Tak samo nie tykam dziewczyn kumpli.

Ostatnio: Laska 28 lat sama w klubie, córeczka 2 lata chłop zapierdala w Norwegii. Mówiła jak to ciężko na odległość itd. odpuściłem. Minęło pół godziny poznała innego typa. Pół godziny namiętnego tańca: wyszli. Aaa idź Pan w chuj, chyba nigdy się nie ożenię ani nie wejdę w stały związek :D

Edytowane przez kosaa12
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście to wkurwiają takie klientki, które jednocześnie uderzają do ciebie i deklarują, że są w poważnym związku, kurłła! chyba mają jakąś swoja chorą satysfakcje z tego, chore emocje, emocje

podejrzewam (ale nie chcę ciebie na to namawiać), że przy tym ruchaniu jak pojedziesz z tekstem typu "lubisz zdradzać swojego chłoptasia, lubisz sie rznąć na boku" to myślę, ze będziesz ostre ruchanie i zobaczysz wtedy o co jej tak naprawdę chodzi z tym gadaniem, że ma chłopaka, może sie mylę ale myslę, że o to takim pannom biega.

12 godzin temu, JoeBlue napisał:

Jak zawsze piszę - dymaj wszystko co się rusza.

Właściwie nawet ruszanie się nie jest potrzebne.

To baby decydują więc jeśli masz zielone światło nie zastanawiaj się ani sekundy.

Nie no bez przeSadyzmu, takie podejście może drogi kolego doprowadzić, że kiedyś się wpierdoli w jakąś krzywą akcję, owszem jak jest okazYja to poruchać można a nawet trzeba ale zawsze trzeba naj-sam-pierw sprawę przemyśleć żeby się później w coś nie wpierdolić poSamPas a nawet poSameUszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Tomko napisał:

A co ma umawianie się z zajętą do bycia incelem i mizoginem? 

Ruchanie mężatek, zajętych, to młyn na wodę i w to mi graj, dla tych którzy chcą wrzucić mgtow do jednego wora z incelstwem. Przy czym później osłabiać pozycję dyskusyjną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 hours ago, MMorda said:

I najlepiej bez gumy, tłuste nie tłuste bierz jak leci. Najlepiej biegaj z fajką na wierzchu co by się nie męczyć ze ściąganiem spodni. Ruchaj ruchaj to jedyny cel na tym świecie według @JoeBlue HIV rzerzączka i inne gówna co by się przejmować, frajer tylko o tym myśli..... JPRd

Ta argumentacja to jeszcze jeden sposób, żeby trzymać mężczyzn na uwięzi cipy która nimi manipuluje jak chce.

Prócz -uja trzeba też używać mózgu.

Kilka dekad brałem co się dało i jakoś wciąż żyję.

Zważywszy, że wiązać się nie chcę, tańczyć jak lala zagra też nie, znalazłem dziwkę z ciałem o jakim śnią licealiści, z podejściem młodej puszczalskiej, odwiedzam ją 3 razy na 2 tygodnie i lepiej być nie może.

Może poza tym, że wciąż mnie interesuje coś nowego ale ogłoszenia to w 97% ściema.

Cóż, stać mnie na wyrzucenie 100 PLN żeby obejrzeć a może i bzyknąć nową dupę.

Można się zdziwić ale nieźle bzykało mi się z kobietami typu "mamuśka".

Nie miały parcia na bycie gwiazdą.

 

Edytowane przez JoeBlue
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, JoeBlue napisał:

Ta argumentacja to jeszcze jeden sposób, żeby trzymać mężczyzn na uwięzi cipy która nimi manipuluje jak chce.

Prócz -uja trzeba też używać mózgu.

Taa, wszystkie argumenty to trzymanie na smyczy. 

Swoje widziałem jak takie podejście się kończy. Kogoś mi przypominasz, co walczył ze świerzbem dobre 2msc.

Więc ruchaj. Na zdrowie. Chętnie udostępnie ci prosektorium tam też jest co tknąć....

Edytowane przez MMorda
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minutes ago, MMorda said:

Taa, wszystkie argumenty to trzymanie na smyczy. 

Swoje widziałem jak takie podejście się kończy. Kogoś mi przypominasz, co walczył ze świerzbem dobre 2msc.

Więc ruchaj. Na zdrowie. Chętnie udostępnie ci prosektorium tam też jest co tknąć....

Ja kiedyś złapałem mendy i to chyba w publicznej saunie co mnie nieco wk-rwiło.

Jeśli chodzi o dziwki i cichodajki było bez problemów cada mi sexuala vida.

Rucham, owszem.

To dobre dla zdrowia, nawet dziwka to potwierdziła.

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, kosaa12 napisał:

Laska 28 lat sama w klubie, córeczka 2 lata chłop zapierdala w Norwegii. Mówiła jak to ciężko na odległość

Bo gdy się weszło w małżeństwo to trzeba być razem.

Każda duża rozłąka to zdrada lub rozwód.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, karhu napisał:

@Marynarznie ma dzieci, nie jest zona, to co tak naprawde rozwalisz jak pukniesz? 

Też takie mam odczucie. Żonatej bym nie tykał, jeśli już zdecydowała się na wyznanie WIERNOŚCI mówiąc to facetowi przy świadkach w oczy. Ale póki nie zaręczona to w sumie co tu rozwalać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mężczyzna podobnie jak kobieta nie jest uwarunkowany genetycznie do monogamii. 

 

Oboje uwarunkowani są do niej kakonem narzuconych im w danej kulturze zachowań i postępowania wg. zasad, które w/w kultura im narzuca. 

 

W opozycji do narzuconych nam zachowań społecznych stoi nasz gadzi mózg i pierwotne instynkty... i tak to wygląda z perspektywy badań naukowych. 

 

Pozostaje kwestia etyczna... Jej - czy walnie w rogi swojego mężczyznę i Twoja czy Ty weźmiesz w tym udział... Każdy ma własną etykę życia.   

 

Daleki jestem doradzania w takich sprawach, czy też od oceniania Ciebie lub jej. Każdy ma własne życie i sam powinien dokonywać w nim wyborów, tak by móc w spokoju i w zgodzie z sobą funcjonować w codziennym życiu.   

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, MMorda said:

Swoją drogą nieżle manipulujesz @JoeBlue. Pozdrawiam

Chyba nawet nie o to chodzi.

Skoro to baby decydują ja mam czyste sumienie.

Było już wcześniej pisane...

Kiedykolwiek baba przyszła do mnie do chaty i nie została zerżnięta już więcej się nie pojawiła.

Trzy takie przypadki potwierdzają, że trzeba pieprzyć wszystko co się da.

Jak powiedział gość z wątku o nofapie.

Bzyknąłby nawet stół bo ma szeroko nogi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, JoeBlue napisał:

Ta argumentacja to jeszcze jeden sposób, żeby trzymać mężczyzn na uwięzi cipy która nimi manipuluje jak chce.

Argument na istnienie chorób.  Nie ma czego się bać szczególnie, że hiv jest nie widoczny. Świat sobie wymyślił choroby weneryczne, tak dla jaj żeby trzymać mężczyzn w ryzach i nie bzykali na boku. I pisze to ktoś kto podobno bzyka jak pszczółka, więc jest ignorantem albo totalnym idiotą, żeby spłycać tak temat.

5 godzin temu, JoeBlue napisał:

Prócz -uja trzeba też używać mózgu.

Wytłumacz mi po co mi kurwa mózg skoro dla ciebie trzeba bzykać co los przyniesie? Zeskanuje magicznie co panna nosi w środku? Bo zapewne zdajesz sobie sprawę, że o zakażniu może nie wiedzieć nawet dama z bardzo dobrego domu, a czasem zarażać tak dla sportu?

6 godzin temu, JoeBlue napisał:

Kilka dekad brałem co się dało i jakoś wciąż żyję.

Patrzecie chłopay na mnie i się uczcie, brałem co chciałem jak chciałem i kiedy chciałem, żyje ale chuj jeden wie czy czegoś nie ma, ale skoro żyje, więc pewnie nie, dlatego bzykajcie nawet jerza w krzakach jak da sygnał że jest otwarty.

6 godzin temu, JoeBlue napisał:

Zważywszy, że wiązać się nie chcę, tańczyć jak lala zagra też nie, znalazłem dziwkę z ciałem o jakim śnią licealiści, z podejściem młodej puszczalskiej, odwiedzam ją 3 razy na 2 tygodnie i lepiej być nie może.

Może poza tym, że wciąż mnie interesuje coś nowego ale ogłoszenia to w 97% ściema.

Cóż, stać mnie na wyrzucenie 100 PLN żeby obejrzeć a może i bzyknąć nową dupę.

Można się zdziwić ale nieźle bzykało mi się z kobietami typu "mamuśka".

Nie miały parcia na bycie gwiazdą.

 

 Nie wiem co ma do rzeczy? Jakiś fan masz z tego że ciągle to wypisujesz? Buduje ci to samoocene? Kilka dekad wcześniej nie miałeś co przystawić do pęta i teraz nadrabiasz?:blink:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.