Skocz do zawartości

Czy korzystać na zdradzie?


Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, JoeBlue napisał:

Nikt nie musi robić tak jak mówię.

Piszę żeby inni nie zmarnowali swoich dekad życia.

:D 

Pozdrawiam @JoeBlue

 

A tak uściślając, popieram bzykanie, ale nie za wszelką cene dlatego, że dama da przyzwolenie.

Odniosłem się tak do tematu bo miałem przypadek w dość młodym wieku, gdzie nie znałem do końca jej, jedna impreza później dwa spotkania i dopuściła tylko problem polegał na tym że nie miałem gum więc poszła w ruch sama ręka ona nalegała chyba z 10min na bolec ale nie zgodziłem się bo nie do końca byłem przekonany. I co później okazało się to nieźle bym się wjebał, dawała tak dupy i takim typom, że włos zjerzył mi sie na głowie. A oceniam panne na 8/10 dziękowałem wtedy losowi że odmówiłem!

Edytowane przez MMorda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MMorda napisał:

I co później okazało się to nieźle bym się wjebał, dawała tak dupy i takim typom, że włos zjerzył mi sie na głowie. A oceniam panne na 8/10 dziękowałem wtedy losowi że odmówiłem!

 A ty tak sprawdzasz kazda gdzie z kim i kiedy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, karhu napisał:

 A ty tak sprawdzasz kazda

A gdzie tu była mowa o sprawdzaniu? zacytuj.

Napisałem co sie okazało w późniejszym czasie, nie musiałem sprawdzać za pościel nie robiłem wystarczyła obserwacja, co było możliwe przez powiązanych znajomych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.