Skocz do zawartości

Co rodzice nauczyli was na temat seksu?


ZamaskowanyKarmazyn

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem jedynakiem pochodzącym z porządnej inteligenckiej katolickiej rodziny. Oboje rodziców ma doktorat (nie z marketingu :D
W dzieciństwie otrzymałem od nich następujące informacje w temacie seksu (podkreślam, że mówimy tu mniej więcej o końcówce lat 80tych/ początku 90tych ubiegłego stulecia) :

 

- dzieci przynosi bocian, zmodyfikowane w późniejszej fazie o "mama i tata bardzo się kochali i stąd się wziąłeś", czyli enigmatycznie dość
- jak mam "brudne myśli" to aniołek w niebie płacze
- całować się może tylko mąż z żoną

 

To w zasadzie tyle.

Poźniej towarzystwo z podwórka naświetliło sytuację, kumpla ojciec chomikował w domu kasety wideo z Teresą Orlowski i erotykami
nagrywanymi na RTL-u. Sprawa stała się jasna. 

Edytowane przez Avanti!
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.08.2019 o 14:33, Avanti! napisał:

- jak mam "brudne myśli" to aniołek w niebie płacze 

O ja pierdole ?
- całować się może tylko mąż z żoną

To z całowaniem to pewnie powiedziała mama a na studiach i do czasu studiów pewnie kilku gości przed tatuśkiem obrobiła... nóż się w kieszeni otwiera.?

Edytowane przez Maszracius_Iustus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Nikt niczego mnie nie nauczył. Ani rodzice, ani szkoła.

Kościół, że seks i onanizm jest zły. Przez co, kiedyś miałem blokadę.

Doświadczenie, zbierało się samemu. Metodą prób i błędów.

 

Pamiętam jak dziś, jeszcze za czasów szkolnych. "Dziewczyna" powiedziała mnie, że ma uczulenie na lateks.

Nie wiedząc, o istnieniu nielateksowych. Wziąłem ją bez gumiaka, wielokrotnie. Młodość, głupota i żądza. Heh.

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 11.08.2019 o 12:02, ZamaskowanyKarmazyn napisał:

A pocałunek na pożegnanie był dla niej obrzydliwy. 

Zazdrościła ?

Rodzice urodzeni w latach 60-tych i wcześniej co do zasady nie rozmawiali z dziećmi o seksie. Co najwyżej go obrzydzali.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zero, a jak grzmociłem w pokoju i coś tam było słychać to na drugi dzień słyszałem, że "myślisz, że nie wiem co tam robiliście?" ? 

Ewentualnie w młodszych latach pytali co z takimi wypiekami zawsze wracam od sąsiadki i po co się tyle kąpię przed każdym wyjściem????

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówi się , że rodzice często nie wiedzą, że ich dzieci już prowadzą współżycie, natomiast dzieci myślą , że temat seksu u rodziców to już się skończył jak pojawiły się dzieci.

 

Pod koniec lata przypadkiem natknąłem się , że rodzice po 60tce nadal są to w stanie robić( zeby nie bylo, nie podsłuchiwłamem, ani nie podglądalem ;) ) . To dobrze , że to robią przynajmniej od święta( albo tak sie mi wydaje :D ) natomiast pewnie jak w większości polskich domów to był również temat tabu u mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zero gadki na temat sexu.

Dziś jak rozmawiam z matką przez telefon, pyta się co słychać, czy mam pannę, mówię że nie. Jeżdżę tylko na dymanie. I co słyszę od matuli? Synek sex nie jest najważniejszy? Ale tematu dalej nie podejmuje.

 

Dobrze, że nasze roczniki są świadome edukacji seksualnej u dzieci. Nasze pociechy, będą inaczej wychowywane w tym temacie. Pora młodych uświadamiać, co się z tym wiąże.

 

Edytowane przez Still
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic. W któreś lato za gówniarza, jak wyjeżdżałem na wypad z dziewczyną, zapytali czy ja wiem co to zabezpieczenie :D No eeelo ziomki, parę lat za późno :D 

12 hours ago, Still said:

Dziś jak rozmawiam z matką przez telefon, pyta się co słychać, czy mam pannę, mówię że nie.

Hahaha moja tak samo, co jakiś czas mi wierci dziurę w brzuchu czy wreszcie mam jakąś "dziewczynę ale tak na poważnie". Inne pokolenie, inne podejście do życia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.