Skocz do zawartości

Pani z Tindera chce mnie wrobić w ciążę.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam braci, pisałem sobie z dziewczyną z Tindera, raz się spotkałem, za bardzo mnie nie urzekła, więc kontakt ograniczyłem do minimum, ale co jakiś czas pisaliśmy. Po miesiącu, zaproponowałem jej wyjazd wspólny w góry, wcześniej się zarzekała, że nie chce żadnego seksu itp. Zgodziła się bez oporów, zadowolona z pomysłu zaczęła grę dupką przez internet, dziś pisze, że nie wyjdziemy z łóżka i czy lubię z guma czy bez, mówię, jej, że dla mnie to bez znaczenia i teraz kluczowe dla mnie słowa "a ja tylko bez", pytam się, to bierzesz tabletki? A ona na to "nie, jest ryzyko jest zabawa". Co o tym myślicie, chyba chce mnie wrobić w dzieciaka, albo wyczuła dobre geny, jest tak napalona na ten wyjazd, że masakra. Pojechał bym z pełnym ogumieniem i łoił jak trzeba, ale po tych słowach boję się, że coś wykombinuje, śmierdzi mi ta sprawa bombelkiem na kilometr :D

  • Like 3
  • Haha 12
  • Zdziwiony 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jerry napisał:

Faktycznie sprawa śmierdzi, może już jest w ciąży ale szuka alimenciarza?

Właśnie tak jakoś dziwne, później dodała, że ciężko znaleźć porządnego faceta i w celibacie nie chce całe życie spędzić, dlatego woli korzystać z życia. 

6 minut temu, jerry napisał:

ma lat?

22, taka ogarnięta jest dziewczyna, ale coś mi nie pasuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Turop napisał:

Pojechał bym z pełnym ogumieniem i łoił jak trzeba, ale po tych słowach boję się, że coś wykombinuje, śmierdzi mi ta sprawa bombelkiem na kilometr :D

Kup 2 rodzaje gum.

Zwykłe (mogą być w typie extra safe ? ) i silikonowe.

Silikonowe są ciut grubsze, ale - w odróżnieniu od lateksowych - są hipoalergiczne.
Są też odczuwalnie droższe.

 

Akcja zasadnicza, wyciągasz kapcie, zakładasz, NIC NIE PYTASZ (kurwa, nigdy nie pytałem żadnej pani - zakładam i - nomen omen - chuj), ubierasz i jedziesz.

Jak pani zacznie sapać, że "ona ma uczulenie", to pytasz na co, na lateks? Jak potwierdzi (pewnie potwierdzi ? ) - wyciągasz hypoalergicznego silikona, i wio ?

Szach-mat! ?

 

Możliwości:

1) pani stwierdzi, że "bez gumy albo wcale" - masz wtedy 100% pewność, że pani ma dni płodne i wkrótce pojawi się bombelek, a Ty, miś, będziesz się cieszył i będziesz odpowiedzialny.

2) pokopcisz bez problemu :)

Jak sensownie rozegrasz sprawę, to pkt 2 ma 80+% szans powodzenia.

 

Jeszcze jedno: Kto płaci za wyjazd?
Jak 50/50 z przedpłatą ze strony pani to ja bym w to szedł jak w dym - nawet jak focha walnie, to chuj - masz wycieczkę za ludzki pieniądz.

Jak 100% Ty - wziąłbym przed imprezą na jazdę testową, żebyś nie miał przypału na miejscu i w koszty nie popadł ? 

 

Aha.

Gumy przy dupie cały czas!

Nawet jak @Turop idzie do sracza, to gumy zabiera.
Pani Szpileczka czuwa...

10 minut temu, jerry napisał:

pilnuj ich jak oka w głowie . Przed i po stosunku (przed bo może przedziurawić, po bo może użyć zawartości).

Słuszna uwaga.

Po imprezie prędziutko guma do kibelka -> chluuuppp (sprawdzić, czy na pewno poszło!!!) i finito.

  • Like 5
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, UncleSam napisał:

Skoro pani taka wyzwolona to zawsze możesz łoić w dupsko :D 

Są takie co i z dupy wygrzebią w kiblu w cipę wstrzykną po stosunku. 

Dodam jeszcze że trzeba mieć zasady nie wie gdzie mieszkasz ale myśli że wie. Nie wie gdzie pracujesz a myśli że wie. Za wyjazdy płacisz 50/50 szczególnie na początku znajomość lub ogarniasz opcję awaryjna zastępczą laskę na ten sam wyjazd lub wyjazd gdzie będziesz miał dużą szansę ogarnięcia czegoś.

Edytowane przez Ogi
  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Tomko napisał:

To jest na serio pytanie?

Bardziej retoryczne :D Gdyby nie forum bym był w październiku szczęśliwym nowo nadchodzącym ojcem bombelka. Napalił bym się na seks i pojechał gruchać, ale nie ze mną takie numery teraz haha. 

@Stary_NiedzwiedzPłacimy po połowie, ona nawet za kawę nie chciała żebyś płacił, kurwa kobieta z Himalajów do teraz, już wiem dlaczego. 

Edytowane przez Turop
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się nie spotykał z osobą, która podejrzewam o takie akcje, bo nie lubię, jak robi się mnie w chuja. A jak się już spotykać, to pilnować gumki i nalegać, by było z, a nie bez. A jak zrobi loda i będzie chciała iść do kibla/kuchni, to dopilnować, by miała puste usta. Choć jest także szansa, że jest w ciąży, ale nie wie z kim i może być akcja typu: szybkie pójście do wyra i wrabianie cię w dziecko. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz używał standardowego ogumienia, to uważaj, żeby sobie groty nie wysmarowała jakimś tłuszczem typu oliwa z oliwek/wazelina. Tłuszcze uszkadzają lateks i Turopa Juniora będziesz na panny za jakiś czas zabierał (albo pilnował osiedla przy drugim wariancie) :). Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze skojarzenie: ona już jest w ciąży. 

Od niedawna. Tylko z jakiegoś powodu nie ma bankomatu. 

I chce cie zmisiować. 

 

Chcesz ją przetestować? Powiedz, że zrobiłeś sobie rok temu wazektomie. Zobaczysz co się stanie. Ja myślę że po górach sam będziesz wędrować. 

 

Tylko nie rób tego po fakcie, bo może Cię o gwałt oskarzyc. 

 

 

 

Edytowane przez Esmeron
  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając ciążę to weź pod uwagę by higienę zwykłą. Nie znasz tej koniety, może mieć HPV, jakieś inne choroby. Tylko w gumie. Nawet oral* bym zrobił w gumie. Nie znasz tej kobiety. 

 

* Z tym oralem to pasowało by tak zrobić ale sam nie wiem czy sam bym się jednak nie skusił na loda be gumy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytałem jej o ciąże, co jak byśmy wpadli bez tej gumy, to w ciągu sekundy odpowiedziała, że by usunęła, to jej pisze, po co robić problem, jakieś dziwne rozkminy nie lepiej założyć gumę odrazu? Ona na to, no właśnie i po problemie, czyli na moje oko nie jest w ciąży, ale poluje ostro na kogoś. Ah jakie bestie, a jajka spuchniete mówią coś innego niż głowa haha :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, brama85 napisał:

Dla mnie kobieta która pisze od razu, że usuneła by dziecko to nic nie warty szlauf.

Dokładnie. To pokazuje jej system wartości.

 

To pokazuje jaka ona jest. Rucha się bez gumy z kim popadnie. A ciąża? Będzie to się usunie :D Może mieć już syfy w sobie skoro przebieg pewnie też już ma. Bo to że jest szmatą to już sama powiedziała.

 

@Turop Uważaj. Jedno, może 2 gumy. Nawet na oral :D

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Turop napisał:

Zapytałem jej o ciąże, co jak byśmy wpadli bez tej gumy, to w ciągu sekundy odpowiedziała, że by usunęła, to jej pisze, po co robić problem, jakieś dziwne rozkminy nie lepiej założyć gumę odrazu? Ona na to, no właśnie i po problemie, czyli na moje oko nie jest w ciąży, ale poluje ostro na kogoś. Ah jakie bestie, a jajka spuchniete mówią coś innego niż głowa haha :D

Przeczytaj sobie "Brudną grę" do poduszki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jerryJak dla mnie skreśla szansę na moją pytonge tym stwierdzeniem, nie jadę z nią nigdzie, mam inną na oku, może się skusi na wyjazd wspólny. Jak nie to jadę sam, odetne się trochę, albo wezmę ziomka jakiegoś. Opcji mam parę na urlop. Ale coraz mniej mnie dziwi przedmiotowe traktowanie kobiet, same robią taka otoczke, nawet jak grają swiete siostry zakonnne, to jak je dobrze zakręcisz to Cię zgwalca przez internet jak będzie trzeba. 

@TabooByłem świeżo po rozstaniu, miałem dziwne wymagania co do kobiet, jedna olałem nie spotykając się z nią nawet, naprawdę w porządku się wydawała, ale ja nie byłem gotowy na wyjścia z kimś dlatego mnie nie urzekła , czasami coś dwuznacznie napisze i tak to wychodzi później. 

Edytowane przez Turop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja tinderówka ostatnio też już chciała się nadziewać bez gumy. Mówię ni chuj. Jakieś fochy i później podkręcanie na kolejne kroki. Swoją drogą nigdy tak szybko nie dostąpiłem zaszczytu dotknięcia owłosionego ciasteczka. Trochę forum i od razu czerwona lampka :D.  Fakt faktem test DNA bym robił ale chodzi o to, że te kilka m-cy miałbym ryty baniak a na to pozwolić sobie nie mogę. Cenie sobie spokój psychiczny bardziej niż cokolwiek innego. Po prostu uważaj i dobry "michelin" innej opcji nie bierz pod uwagę. Konsekwencje tej kilku minutowej ekstazy mogą rzutować na Twoje 25 lat życia :D co brzmi po prostu słabo jeśli nie myślisz o dziecku a chcesz se tylko powtykać bakłażana :D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty nadal nic nie rozumiesz. 

"jak się dobrze zakrecisz". 

Ty masz wrażenie, że babka na Ciebie leci i majty przez głowę zdejmuje na myśl o Tobie. Miła myśl, ale złudna jak cholera. I na tej emocji jesteś rozgrywany. 

Z której strony nie spojrzysz, to jest to sytuacja śliska i niebezpieczna dla Ciebie, a motywowowana jest jakimiś jej celami- i jestem w stanie sporą kasę postawić na to, że cele te wobec Ciebie nie są szczere i wpakujesz się w gówno. 

 

Chcesz powiedzieć, że kupiłeś takie bujdy? Fajnie jest bez gumy, ale jak zajdzie to usunie? Znaczy że jesteś w jej oczach taki sexy, że koniecznie bez gumy, a jak zajdzie to będzie sobie załatwiać zabieg, który w Polsce załatwić jest trudno, najczęściej wiąże się z załatwianiem tego na lewo i wyprawą do kraju, w którym prawo na to pozwala. I najważniejsze: nie dość, że jest obciążeniem dla organizmu i wiąże się z ryzykiem poważnych komplikacji (zarówno zabiegowych, jak i związanych z narkozą) to jeszcze wiąże się ze sporymi wydatkami. 

 

Mówię Ci. W najlepszym razie chce Cię wrobic w dzieciaka, którego już nosi, ewentualnie ma ciśnienie na dziecko takie, że po prostu szuka zapładniacza (co i tak będzie miało dla ciebie oplakane skutki)

A w najgorszym razie możesz w tym scenariuszu trafić na psychopatke, która chce Cię czymś zarazić. 

 

Nie pakuj sie w to. Ona nie jest normalna. Nie warto. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@EsmeronSpokojnie, nie zamierzam się z nią spotkać, z tym usunięciem to wali scieme żebym jechał bez gumy, ja to tak widzę. A jak wpadnie ze mną to będzie zadowolona,  a niech ma interes, wazne, że widzę takie rzeczy i nie dam się zrobić w chu ? I nie mam  wrażenia, tylko mi się śmiać chce, że coś się stało nie najlepszego w jej życiu i chce coś osiągnąć, a co to już się nikt nie dowie, no może następny koleś, a nie jestem zadowolony, że ja rozegralem :D Coraz bardziej mam mieszane uczucia do bado i tinderów, to chyba nie dla mnie haha. Już  wolę zastanawiać się nad tymi ekspedientkami w sklepie ?

Edytowane przez Turop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.