Skocz do zawartości

Pani z Tindera chce mnie wrobić w ciążę.


Rekomendowane odpowiedzi

Jak to mloda dupa jeszcze jest to moze tylko tak dla sportu potem będzie pisac autorowi: wiesz spóźnia mi się. I tak go będzie punktować... W liceum dwie takie przerobione... One to robiły dla frajdy, dla sportu, dla testu.

@Turop ...w cipę, w dupę, na stojaka... 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro uważasz, że jest ogarnięta to wiedz, że większość pań jest na początku ogarniętych :D Nie chce seksu, ta. Ale aż się uśmiechnąłem jak przeczytałem, że "cały dzień przeleżymy w łóżku", bo ostatnio jak z taką jedną pisałem to to samo mi napisała przed planowanym pierwszym spotkaniem :D A wcześniej mówiła coś innego. Wszystko takie schematyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się nie spotkałem z taką, ale gdzie indziej poznaną xD chwila przyjemności a ryzykować jakieś choroby (chvj wie kto to wali, jak daje bez gumy od razu) albo ciążę z jakimś szlaufiskiem to sobie wolę zwalić :P. Też dzięki temu forum, wiem, że nie warto ryzykować zyebania sobie reszty życia, dla kawałka cipska :D 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no Panowie, szanuje się trochę, nie pojade z nią na bank, mam inną na oku na taki wyjazd, albo biorę kolegę, jak się nikt nie zdecyduje to jadę sam, chyba przyda mi się taki wypad, bo sam nie wiem czego chce czasem :D. A co do tej dziewczyny, to mnie to przerosła na całej lini. 

@EsmeronKsiążka kupiona, dojdzie na e mail i czytam, mam nadzieje, że dobrze wydane 109 zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty tak na poważnie? Niewiasta wystawia się, marnujesz czas zakładasz temat a następnie szanuje się nie pojadę - jak baba.

Dajesz jej po gaciach w gumie - to co ona gada nie interesuje Cię.

 

Ludzie zrozumcie, że taka młoda to zapewne nie ma pojęcia o antykoncepcji - młode pokolenie używa aplikacji na telefon i wyłącza mózg.

 

Może nie jest najbystrzejsza i gada żeby pogadać. Zabierz ją gdzieś i daj szansę niech chociaż zrobi loda z połykiem..

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Pytonga napisał:

Może nie jest najbystrzejsza i gada żeby pogadać. Zabierz ją gdzieś i daj szansę niech chociaż zrobi loda z połykiem..

Taki miałem plan, zanim bym pojechał z nią w te góry, ale zobaczę jak się będzie zachowywać teraz. 

 

6 minut temu, Pytonga napisał:

Dajesz jej po gaciach w gumie - to co ona gada nie interesuje Cię.

Strasznie dziwne jej zachowanie, w ciągu jednej praktycznie chwili zmiana zachowania o 180 stopni, i to z dziwnymi podtekstami. Przyjrzę się temu badawczo, ale tekst z aborcja mnie zniesmaczył xd Zwlewne by jej nie zrobiła, ale samo gadanie o tym w taki sposób jest dziwny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minutes ago, Turop said:

ale tekst z aborcja mnie zniesmaczył xd Zwlewne by jej nie zrobiła,

Młode pokolenie - karmione informacjami, że trzeba zrobić karierę a dziecko by to utrudniło. Może nawet w tym momencie gada szczerze, ale to takie blabla.

Nie wiadomo co by zrobiła, gdyby wpadła...

 

Mnie już takie gadki nie wzruszają - teraz właśnie tylko celuję w 20 latki i kilka już coś takiego powiedziało stanowczo. Takie czasy to i tak gadają. No czy to prawda tego nei wie nikt.

TY masz fujarę i to ty masz nad nią panować i kontrolować gdzie i jak wsadzasz - ona sobie może gadać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać że to jakaś bordersiksa, szkoda czasu na takie. Taki skrajny brak inteligencji sprawia że mi mięknie. 

 

Zresztą dlaczego nikt z Was nie zwrócił uwagi na największą durnotę którą palnęła. "To usunę", a kto zapłaci za te aborcje? Kto zapłaci za zabieg, i za przetransportowanie jej za granicę? Ludzie obódźcie się. Co za tępa dzida, nie zdaje sobie sprawy z tego jak to wygląda? Pewnie jej matka albo sposnor rachunki opłaca bo sama jest zbyt durna. Nieżyciowa kretynka z borderem. 

Edytowane przez tomekbat
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Pytonga napisał:

Mnie już takie gadki nie wzruszają - teraz właśnie tylko celuję w 20 latki i kilka już coś takiego powiedziało stanowczo. Takie czasy to i tak gadają. No czy to prawda tego nei wie nikt.

TY masz fujarę i to ty masz nad nią panować i kontrolować gdzie i jak wsadzasz - ona sobie może gadać.

Z tym się zgodzę, jest też opcja taka, bo była z jedynym kolesiem parę lat, że zaczyna się u niej karuzela kutangów i chce spróbować z różnymi bolcami różnych rzeczy, ale dziwnie to wszystko wygląda, inaczej pisałem z dziewczynami w jej wieku, którym chodziło tylko o seks, trochę inna gadka była. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzelam że i tak byś tyłka nie dostał, ewentualnie jak już będzie miała pewność że porządnie jej się to finansowo opłaci.

Najgorsza opcja - laska ma syfa i to "ryzyko" polega na tym czy będą ci wycinać kłykciny z chuja czy nie. I pamiętaj że z tinderowkami jest tak, że ona podobne plany ma z x ilością typkow. 

Edytowane przez Klariett
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pytonga napisał:

Zabierz ją gdzieś i daj szansę niech chociaż zrobi loda z połykiem..

Dokładnie, a jak nie będzie chciała połknąć, to powiedz że masz dla niej zajebistą niespodziankę, wtedy przełknie i zapyta ''Jaką?'' :D:D .

  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem znowu o ogumieniu i spotkaniu przed wyjazdem jak by miało już coś być , zostałem zwyzywany na 10 stron wiadomości, że sprawdzała czy mi na seksie zależy (tak na pewno mi), i tysiąc innych oskarżeń, ta laska ma conajmiej schizofrenię, blokuje ją i nie spotykam się już narazie z laskami z internetu. Jak dla mnie masakra. Może rzeczywiście jest ciąży i psuje plan, teraz już bez znaczenia, ale kolejna nauczka, nawet jak się wydaje ok, to jednak laska z internetu, po coś tam siedzi. Temat do zamknięcia, dzieci z tego nie będzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, tomekbat napisał:

Borderline. Każda z nich działa tak samo. Niech się faceci w końcu nauczą. 

Nieprawda. 

Żaden Borderline. Po pierwsze za mało danych, a po drugie nie pasuje. Borderka zaczyna od tzw. bombardowania miłością. 

Po trzecie: postawienie tej diagnozy jest trudne nawet dla fachowców i wymaga dłuższej obserwacji. Nie każda posrana baba ma Borderline i nie szastajcie tak tym "rozpoznaniem". 

 

Ja obstawiam rzecz najprostszą i najbardziej prawdopodobną, czyli moje pierwsze skojarzenie. Większą pewność by kolega miał jakby rzucił blef o wazektomii. Tak czy inaczej zła kobieta. I nie ma co się nad tematem dalej rozwodzić. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pytonga napisał:

Zanczy wybrałeś scenariusz samozaoranie.

Sama pisała o zabezpieczeniu, a nie chce mi się ciągnąć tematu jak widzę, że coś jest nie tak, przekomażanie się z dziwną laska przez 2 tygodnie, to jak dla mnie trochę strata czasu, wolę w tym czasie z kimś normalnym pogadać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.